Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Legoland 4*

POŁOŻENIE:

Hotel znajduje się w sercu Legolandu.

POKOJE:

Hotel dysponuje 199 pokojami. Pokoje dzielą się na:

  • Grota Skarbów i "Adventure": 24 pokoje familijne, składające się z 2 pomieszczeń. Oba rodzaje pokoi mają udogodnienia dla niepełnosprawnych.  Wyposażone są w 4 łóżka. Pokoje Adventure mogą pomieścić 6 osób.
  • Rycerze i Księżniczki: 3 pokoje Rycerzy oraz 3 pokoje Księżniczek - każdy zbudowany z 11960 elementów Lego. Oba pokoje wyposażone są w drewniane drzwi zamkowe na srodku ściany. Kiedy porta są otwarte przekształcają się w piętrowe łóżko. Każdy z pokoi zapewnia dzielnym dzieciom smoka zrobionego z 8395 klocków Lego. W pokojach ukryte są niespodzianki
  • Piraci: 6 rodzinnych pokoi wyposażonych jak statki pirackie. Skrzynie skarbów, szkielety i wiele innych niespodzianek.
  • Kids House: 50 pokoi przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach z widokiem na Legoland. Prysznic oraz umywalka obniżone, by dzieci mogły swodobnie korzystać, stolik do zabaw.
  • Standard: wyposażone w telefon, Wi-Fi, minibar, żelazko, suszarkę, czajnik.


RESTAURACJA:

Restauracja oferuje specjały kuchni skandynawskiej jak i międzynarodowej.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.