Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Ocean Varadero El Patriarca 5*

- zobacz lokalizacje na mapie google

Hotel 5* powstał w 2013 roku, zlokalizowany jest w kurorcie Varadero bezpośrednio przy pieknej plaży nad Cieśniną Florydzką. W hotelu obowiązują dwie opcje wyżywienia all inclusive i ultra all inclusive, które działają przez 24 godz. Do wyboru mamy różne restauracje tematyczne, które mają nazwy kaktusów - roślinność endemiczną.

Takie kaktusy, można zobaczyć w tym hotelu, które mają ok. 500 i więcej lat, są to gatunki nigdzie indziej na świecie nie spotykane, unikalne dla danego miejsca, występujące tylko na ograniczonym obszarze. Jest to jedyny taki hotel na Kubie, który może zaoferować tak wysoką jakość i możliwość zobaczenia tych niespotykanych roślin.


Zakwaterowanie:
Hotel składa się z budynków niebieskich i beżowych. Budynki niebieskie posiadają pokoje standardowe, a budynki beżowe mają podwyższony standard i w tych budynkach jest dostęp do sieci wi fi (płata 4,5 CUC/godz.).

Hotel posiada / oferuje:
- infrastrukturę dla osób niepełnosprawnych w tym łagodne wejście do basenu.
- animacje
- siłownia
- centrum spa (płatne dodatkowo)
- Internet wi fi płatny (4,5 CUC/godz.)

Hotel stosuje metodę późnego wykwaterowania (w zależności od dostępności) przy wykwaterowaniu z pokoi nie zabierają opcji all inclusive.

Hotel bardzo często stosuje następujące promocje: (zapytaj o nie info@hawajskiealoha.pl)

  • dostępu do sieci wi fi / Internet gratis 1 godz. podczas pobytu
  • dla tych par, którzy spędzają swój miesiąc miodowy lub rocznicę ślubu w hotelu (trzeba to udokumentować) hotel oferujemy specjalny pakiet bonusów np. śniadanie kontynentalne w swoim pokoju w pierwszym dniu, romantyczna kolacja z winem, kosz owoców w dniu przyjazdu, 10% zniżki w centrum spa

Uwaga: zdjęcia są własnością Biura Podróży Hawajskie Aloha, wszelkie prawa kopiowania zastrzeżone.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.