Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Pigeon Island Resort 3*

POŁOŻENIE:

Hotel Pigeon Island Resort położony jest w miejscowości Trincomallee jest to ok. 272 od Colombo. Trincomallee ciszy się jedną z najpiękniejszych plaż w północnej części Sri Lanki.

HOTEL OFERUJE:

Na terenie hotelu znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia. Hotel oferuje również możliwość organizacji konferencji lub spotkań buznesowych.

POKOJE:

W hotelu jest 30 pokoi typu deluxe oraz 8 pokoi typu suite. W każdym z wymienionych pokoi znajduje się telewizor, telefon, sejf, połączenie z internetem WIFI, suszarka do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dodatkowo goście zakwaterowani w pokojach typu suite mają możliwość spędzania wolnego czasu w specjalnie wyselekcjonowanym barze, do ich usług przewidziany jest własny lokaj.

WYŻYWIENIE:

Hotel umożliwia swoim gościom wybór dowolnej formy wyżywienia, od BB po FB. BB – samo śniadanie, HB – śniadanie i obiadokolacja oraz FB- śniadanie, obiad i kolacja. W każdej z opcji napoje są płatne dodatkowo. W hotelu jest jedna restauracja gówna oraz bary.

SPORT i ROZRYWKA: 

Goście mogą spędzać swój czas przy basenie. Wieczorami mogą oddać się urokom nocy tematycznych. Goście hotelowi mogą spędzać swój czas uprawiając różne sporty, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Możemy również spróbować swoich sił korzystając ze sportów wodnych czy sali fitness. Dla par przewidziane są romantyczne kolacje w blasku świec.

DZIECI: 

Dzieci mogą wypoczywać w basenie przygotowanym specjalnie dla nich. Istnieje również możliwość umówienia opieki przez profesjonalną opiekunkę do dzieci.

NASZYM  ZDANIEM:

Pigeon Resort zaskoczy nas romantyczną scenerią z pięknymi widokami oraz bardzo złotym piaskiem.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.