Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Wellington 3*

Lokalizacja hotelu: - mapa google

Informacje o hotelu:

Hotel zabytkowy, przyjmuje gości od 113 lat, posiada swój klimat, pokoje jak i część hotelowa są utrzymane w bardzo dobrym stanie. Lokalizacja w centrum Manhattanu w bliskiej odległości znajduje się: Broadway, Carnegie Hall, Central Park i Rockefeller Center. Times Square również znajduje się w bliskiej pieszej odległości. Blisko hotelu znajduje się przystanek linii metra co stanowi bardzo dobre położenie do zwiedzania miasta. W hotelu znajduje się bezpłatny dostęp do sieci Wi Fi.

Pokoje:

Hotel posiada różnego rodzaju pokoje, przeznaczone dla jednej, dwóch lub trzech osób. Klienci w miarę dostępności pokoi do wyboru mają oddzielne łóżka lub jedno duże łóżko przeznaczone dla dwóch osób (łóżko małżeńskie). Wszystkie pokoje wyposazone są w łazienki, suszarkę do włosów, podstawowe kosmetyki, klimatyzację, żelazko i deska do prasowania, telewizor typu LCD z lokalną telewizją, dostep do Internetu.

Poniżej prezentujemy rodzaje i zdjęcia pokoi (więcej zdjęć pokoi znajduje się poniżej).

Rezerwacja:

Podczas rezerwacji należy podać rodzaj wybranego pokoju oraz czy w pokoju mają być oddzielne łóżka czy jedno łóżko typu małżeńskiego. Rezerwacje / zapytania o cenę prosimy kierować na adres info@hawajskiealoha.pl podając w treści emaila: (termin wyjazdu, ilość dni w hotelu, rodzaj pokoju, ilość osób) - hotel jest dostępny tylko z pakietem zwiedzania Nowego Jorku lub inną usługą np. konferencje, targi itd.


Tagi: Hotel Wellington 3*, Hotele w Nowy Jorku, Manhattan, zwiedzanie Nowego Jorku z przewodnikiem, Stany Zjednoczone wycieczki, Biuro Podróży,

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.