Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Eftalia Marin Resort 5*

Położenie

Hotel zlokalizowany jest 4 km od Konakli, 18 km od Alanyi i 100 km od lotniska w Antalyi. Plaża oddalona o ok. 100 m - przejście przez ulicę.

Wyposażenie
Sala konferencyjna, dyskoteka, wypożyczalnia samochodów, sala telewizyjna, salon fryzjerski, pawilon handlowy, pralnia, lekarz, parking (bezpłatny), sejf (bezpłatnie), bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki na plaży i przy basenach (płatna zmiana ręczników).

Pokoje
Hotel dysponuje 495 pokojami (pokoje typu Standard o powierzchni 29m2, pokoje typu Large o powierdzchni 34m2). Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w balkon, łazienkę z WC i prysznicem, suszarkę do włosów, TV, telefon, minibar. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju o wyższym standardzie (typu Large).

Pokoje typu Economy to kilka pokoi wydzielonych przez hotel jako propozycja o niższym standardzie oraz w atrakcyjniejszej cenie. Obniżony standard pokoi polegać może na mniejszym metrażu, braku balkonu, gorszym widoku, lokalizacji pokoju na parterze, niskim parterze, w sąsiedztwie kuchni, restauracji czy dyskoteki.

Wyżywienie
Ultra All Inclusive - Śniadania (07.00-10.00), lunche (12.30-14.00), kolacje (19.00-21.00) w głównej restauracji w formie bufetu, przekąski między posiłkami, wypieki, lody i napoje podawane są w określonych barach i godzinach (w tym Burgerbar i Bistro Lobby Bar – 24 godz. na dobę).

Sport i rozrywka
Goście mogą korzystać z rozrywek bezpłatnych - baseny, siatkówka plażowa, łucznictwo, rzutki, aerobik, piłka wodna. Płatne są - surfing, kajaki, katamarany, parasailing, banana boat, tenis stołowy, futbol, wypożyczalnia rowerów. Ponadto w centrum SPA bezpłatnie - łaźnia turecka, parowa, fitness, sauna, natomiast odpłatne - masaże, łaźnia rosyjska i fińska.

Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat).

Uwagi
Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena od 11 kwietnia 2014 wynosi 30 USD lub 25 EUR / osobę. Innym sposobem nabycia wizy tureckiej (który ma być obowiązkowy w kolejnych latach) jest system online e-viza (https://www.evisa.gov.tr/en/), gdzie można nabyć wizę za 20 USD / osobę. Od 11 kwietnia 2014 strona ma zostać uruchomiona w polskiej wersji językowej, a płatność ma być możliwa za pośrednictwem kart debetowych i kredytowych. Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni ważności wizy. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Turcji.

Naszym zdaniem
Nowoczesny hotel, utrzymany w marynarskim stylu, składający się z 2 głównych budynków zaprojektowanych w formie okrętów. Otwarcie hotelu - lipiec 2014 r.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.