Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Lido Garda 3*

Hotel położony jest przy plaży, w odległości 200 metrów od dworca kolejowego Anzio Colonia, pokoje mają piękne widoki na morze. Wszystkie pokoje w hotelu są klimatyzowane i zostały wyposażone w telewizję satelitarną. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na morze. W holu można bezpłatnie skorzystać z dostępu do Internetu.

Hotel Lido Garda jest oficjalną siedzibą klubu Lions and Rotary Club Anzio-Nettuno. Na miejscu do dyspozycji Gości jest salon telewizyjny z dostępem do kanałów telewizji kablowej. Korzystanie z miejsc parkingowych w okolicy jest bezpłatne.

Gościom hotelu Lido Garda przysługują zniżki na prywatnej plaży ciągnącej się przed budynkiem. W pobliżu znajduje się także ciesząca się dużą popularnością restauracja.

Pokoje / zakwaterowanie:
Hotel posiada pokoje klimatyzowane przeznaczone dla 2 i 3 osób, pokoje typu: standard i superior o podwyższonym standardzie. Część pokoi posiada widok na morze.

Lokalizacja hotelu
Hotel usytuowany jest w pobliżu centrum Anzio, w miejscu, w którym w styczniu 1944 roku wylądowały siły alianckie. Wydarzeniu temu poświęcono miejskie muzeum. W pobliskiej miejscowości Nettuno warto odwiedzić jeden z największych amerykańskich cmentarzy wojennych.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.