Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Hotel Milano Ile De France 3*

Położony na wybrzeżu, przy wysadzanej drzewami Viale Vespucci, zaledwie kilka kroków od centrum, hotel Milano Ile De France oferuje doskonałą kuchnię, komfort, spokój i piękne widoki na morze.

Strategiczne położenie hotelu pozwala na łatwe korzystanie ze wszystkich atrakcji Rimini, jak również z doskonałej komunikacji miejskiej. Zatrzymując się w tym hotelu Goście mogą odkrywać całe miasto, które słynie z nocnego życia, jak również pozostałe zakątki w regionie.

Hotel Milano Ile De France oferuje różne typy zakwaterowania i przyjazną atmosferę, starając się dopasować do wymagań i możliwości finansowych wszystkich podróżujących.

Jedną z zalet hotelu jest waga, jaką przywiązuje się w nim do usług gastronomicznych. Wszystkie posiłki podawane są w formie obfitego bufetu, a Goście mogą tu spróbować tradycyjnych dań, regionalnych specjałów i świeżych owoców morza z Rimini.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.