Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Sporting 3*

REGION:

CAVALESE/Val di Fiemme


POŁOŻENIE:

miejscowość Cavalese jest głównym ośrodkiem administracyjnym Doliny Fiemme, słynie z wyjątkowo bogatej oferty sportowej i rozrywkowej skierowanej do rodzin jak i młodzieży. Miejsce to zapewnia możliwość uprawiania zarówno narciarstwa zjazdowego w pobliskiej strefie narciarskiej, z której można korzystać na podstawie jednego karnetu , jak i narciarstwa biegowego.

Rodziny z dziećmi mają możliwość skorzystania z usług - " parków zabaw na śniegu", gdzie najmłodsi narciarze mogą rozwijać swoją narciarską pasję. Hotel usytuowany jest bezpośrednio na stokach narciarskich Alpe Cermis, a jedynym sposobem dostania się do hotelu jest skorzystanie z wyciągu narciarskiego. Kolejka jest czynna w godzinach 8.30-16.30.


HOTEL OFERUJE:

W hotelu do dyspozycji gości - 40 pokoi, rozmieszczonych na czterech piętrach, recepcja, restauracja, bar, sauna ( płatna dodatkowo), bilard oraz narciarnia.


POKOJE:

2 osobowe z widokiem na stoki, z balkonem ( pokoje na poddaszu bez balkonu) , z łazienka, telefon, kolorowy telewizor.


WYŻYWIENIE:

2 x dziennie, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje- wybór z menu.

 

Cena już od 1640 PLN/os. - 7 dni


CENA ZAWIERA:

  • noclegi, wyżywienie,
  • korzystanie ze stołu bilardowego i narciarni,
  • ubezpieczenie (NW,KL, ratownictwo górskie, bagaż).


DODATKOWE INFORMACJE:

Napoje do posiłków płatne dodatkowo, korzystanie z sauny ( 7,50 euro/os płatne na miejscu). Zakwaterowanie od godziny 16.00, wykwaterowanie do godziny 10.00

 

Możliwy dojazd własny lub autokarem.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.