Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Egipt - region Marsa Alam

Marsa Alam, to nowy kurort wypoczynkowy znajdujący się w południowej części Egiptu ok. 270km. na południe od Hurghady. Znajduje się tu międzynarodowy port lotniczy gdzie bezpośrednio z Polski przylatują turyści. Zimą w tym regionie jest najcieplej a latem temperatura jest porównywalna do innych kurortów w Egipcie. Prawie wcale nie występują tu opady deszczu. Klimat jest suchy i ciepły całym rokiem.

W regionie Marsa Alam, znajdują się najpiękniejsze rafy w całym Egipcie. Rafa tutaj schodzi bezpośrednio z brzegu do morza. Hotele są położone bezpośrednio przy pięknych plażach nie modyfikowanych przez człowieka. W tym regionie znajduje się polska baza – szkoła nurkowania. Gdzie można odbyć szkolenie/kurs zdobyć certyfikat. Można wybrać się również do Luksoru lub do odwiedzenia zatoki żółwi. Gdzie występują w niej bardzo olbrzymie żółwie, przypływają tu delfiny i inne kolorowe rybki. Rafy w tym regionie nadal pozostają jeszcze nie naruszone przez człowieka. Na zakupy i wieczorne spacery polecamy Port Ghalib.

Biuro podróży Hawajskie Aloha w tym regionie oferuje bardzo dobrej klasy hotele w kategorii 4* i 5* z opcją all inclusive. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą hotelową w tym regionie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia Port Ghalib, gdzie znajdują się luksusowe hotele, rezydencje, kluby jachtowe, pola golfowe liczne sklepy, kafejki, lokalne biura podróży, nocne kluby i restauracje położone są wzdłuż pięknej promenady.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.