Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Londyn busem 6 dni

Wyjazd z Mławy lub innej miejscowości w zależoności większości osób w grupie. Planowany termin: ferie zimowe woj. Mazowieckie i Warmińsko - Mazurskie. Od wszystkich uczestników wymagany jest paszport. 


DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z Mławy.  Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.


DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przeprawa przez Kanał La Manche. Przyjazd do Londynu, przejażdżka London Eye – największym diabelskim młynem na świecie, który pozwala w spektakularny sposób zapoznać się z 55 najsłynniejszymi atrakcjami Londynu w zaledwie pół godziny. Około godz. 19:00 spotkanie z rodzinami angielskimi, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.  

 

DZIEŃ 3:

Śniadanie, zwiedzanie między innymi: Westminster Abbey – miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m. in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Spacer w kierunku Buckingham Palace – głównej rezydencji monarchów brytyjskich. Spacer koło Big Bena i Parlamentu, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej.

Przejazd pod  katedrę Św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii, Tower of London –słynne londyńskie więzienie, wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne. Tower Bridge – najpopularniejszy most zwodzony Londynu. Wizyta w British Museum, to jedno z największych na świecie muzeów historii starożytnej. Kolacja i nocleg.


DZIEŃ 4:

Po śniadaniu przejazd do Windsoru, zwiedzanie najstarszego i największego zamieszkiwanego zamku na świecie. Jest jednym z głównych rezydencji monarchów brytyjskich od ponad 900 lat. Przejazd do Oxfordu, gdzie znajduje się najbardziej renomowana i najstarsza uczelnia Wielkiej Brytanii. Spacer po uniwersyteckiej części miasta: Chris Church College, Merton College, Radcliffe Camera. Powrót do Londynu. Rejs statkiem po Tamizie.  Kolacja i  nocleg.


DZIEŃ 5:

Po śniadaniu żegnamy się z rodzinami. Przejazd do centrum. Wizyta w Teatrze Szekspirowskim Globe. Żegnamy się z Londynem i jedziemy w kierunku Kanału La Manche.  Przeprawa przez kanał (prom lub Eurotunel), przejazd na kolację i nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.


DZIEŃ 6:

Śniadanie. Powrót do miejscowości skąd grupa odjeżdzała.


Powyższy program jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 
Cena już od 2710 PLN/os. przy grupie minimum 20 uczestników


CENA OBEJMUJE:

  • Przejazd busem (klimatyzacja, dvd) oraz przeprawę przez Kanał La Manche (Eurotunel lub prom)
  • 2 noclegi tranzytowe na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie u rodzin angielskich (pokoje 2-5 os.) 
  • Wyżywienie: 5 śniadań, 4 kolacje, 3 lunche w formie suchego prowiantu (kanapki, słodki baton, owoc, napój) 
  • Ubezpieczenie NNW, KL - PZU
  • Opiekę pilota
  • Program turystyczny jak wyżej oraz wstępy do zwiedzanych obiektów

 
CENA NIE OBEJMUJE:

  • Posiłków podczas przejazdu autokarem


 Godzinę wyjazdu określa organizator.

PŁATNOŚCI:

Zaliczka 30% ceny płatne w dniu zakładania rezerwacji. Reszta płatna do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.