Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Rejs po Sekwanie

Rejs trwa około godziny. Statek (jak niżej na zdjęciach) wypływa spod Wieży Eiffla i tam też wraca. Przyjemny sposób na rozkoszowanie się pięknem Sekwany i paryskimi zabytkami, które leżą nad jej brzegami, podczas rejsu możliwa francuska muzyka puszczana z płyt. Podczas rejsu na większości statków są dostępne audio - przewodniki w języku polskim.

Cena: 14 EUR/os. doroła, 7 EUR/dziecko


Opcje dodatkowe podczas rejsu statkiem:

  • Usługa przewodnika polskojęzycznego podczas rejsu 60 EUR - czas pracy przewodnika + 14 EUR bilet na starek - obydwie kwoty są dzielona na ilość uczestników w grupie
  • Romantyczna kolacja na statku od 135 EUR/os.

Polecamy wypłynać statkiem w okolicach zachodu słońca a wrócić kiedy Paryż jest pięknie oświetlony wtedy, wówczas mamy możliwość podziwiania miasta zarówno w dzień jak i wieczorem.

Ważne informacje:

Rejsy po Sekwanie odbywają się różnymi statkami (różna kategoria statków). Każdy z tych statków oferuje dodatkowe atrakcje np. muzyka na żywo lub muzyka z płyt, romantyczna kolacja, dłuższy rejs statkiem itd. Powyższe ceny uwzględniają ekonomiczny wariant rejsu po Sekwanie. Rejsy statkami typu VIP z kolacją wycena indywidualna.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.