Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Kenia

1 - dniowe safari

Wyjazd w godzinach porannych do Parku Narodowego Tsavo, który został założony w 1948 roku. We wschodniej części parku zatrzymamy się nad rzeką, aby zobaczyć hipopotamy i  krokodyle. W parku możemy podziwiać min.: stada czerwonych słoni, lwy, bawoły, żyrafy, zebry, strusie i antylopy. Następnie udajemy się na lunch w lodży. Po południu kolejne safari na terenie parku. Powrót do hotelu ok. 18.00. Cena obejmuje: wstęp do parku narodowego, lunch, wodę w busie. Napoje do lunchu płatne dodatkowo.
Cena: 150 EUR


2 - dniowe safari

Wyjazd w godzinach porannych w kierunku Parku Narodowego Tsavo. Docieramy na lunch do kampingu Tsavo Buffalo. Po lunchu krótki odpoczynek, następnie popołudniowe safari w parku Tsavo East, podczas którego zobaczymy guźce, słonie, żyrafy, zebry, strusie, lwy, gepardy, antylopy. Powrót wieczorem do lodży na kolację. Po kolacji spotkanie przy ognisku.

Wyjazd po wczesnym śniadaniu na safari w  parku Tsavo Wschodnim słynącego ze stad czerwonych słoni i dużej różnorodności zwierząt. Lunch w lodży na terenie parku, po lunchu wyjazd w  drogę powrotną do Malindi. Powrót do hotelu ok. 17:00. Cena obejmuje: wstępy do parku narodowego, posiłki w lodżach, wodę w busie. Napoje do lunchów i kolacji płatne dodatkowo.
Cena: 240 EUR


2 - dniowe safari Masai Mara – samolotem

Park Masai Mara stanowiący część Serengeti to Mekka dla fotografów i miłośników natury. To tu odbywają się wielkie migracje, a  przez cały rok Mara cieszy się dużą koncentracją zwierząt, stwarzającą wspaniałe warunki do odbycia niezapomnianego safari. W programie przelot małym samolotem w  godzinach porannych z  lotniska Malindi do Masai Mara.

Przejazd do obozowiska, lunch i  popołudniowe safari do zachodu słońca. Powrót na kolację i  nocleg. Wyjazd z  lodży po wczesnym śniadaniu na przedpołudniowe safari, podczas którego zobaczymy „Wielką Piątkę“ zwierzyny łownej. Po lunchu przejazd na pas startowy i powrót samolotem do Malindi. Cena obejmuje: przelot, wstęp do parku narodowego, posiłki, wodę w  busie. Napoje do lunchów i  kolacji płatne dodatkowo.
Cena: 1325 USD


Ruiny Gede

Półdniowy wyjazd do ruin XIII-wiecznego arabsko-afrykańskiego miasta ukrytego w gąszczu największego lasu pierwotnego na wybrzeżu Afryki Wschodniej. W programie zwiedzanie ruin pałacu i meczetu oraz farma krokodyli.
Cena: 30 Euro


Kanion Marafa

Popołudniowy wyjazd do kanionu nazywanego Kotłem Diabła położonego ok. 30 km od Malindi. Pośrodku oazy zieleni odkryjemy niezwykłą formację geologiczną, po której odbędziemy spacer w  oczekiwaniu na magiczny zachód słońca.
Cena: 35 EUR


Wyprawa na Wielką Rybę

Tuńczyk, barrakuda, marlin, żaglica… ekscytujące godziny spędzone na połowie na Oceanie Indyjskim, bogatym w te gatunki ryb. Owoce i napoje bezalkoholowe w cenie. Wyprawa w godzinach od 6.30 do 13.00. Na życzenie specjalne połowy nocne.
Cena: 400 EUR

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.