Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Kuba

Wycieczki fakultatywne oferujemy tylko dla naszych klientów

HAWANA CITY TOUR

Zwiedzanie stolicy Kuby z jej najciekawszymi zabytkami. Po drodze przystanek na zdjęcia na moście Bacunayagua. Program wycieczki obejmuje wizytę w kolonialnym centrum miasta, muzeum, lunch w lokalnej restauracji, wizytę w nowoczesnej części Hawany: Vedado i Plac Rewolucji.
Cena ok. 67 CUC


HAWANA SPECJAL

Program wycieczki jest identyczny jak Hawana City Tour + wizyta w Tropicana Kabaret.
Cena ok. 141 CUC


GUAMA I PLAYA LARGA

Wycieczka do parku krajobrazowego Zapata. W programie wizyta na farmie krokodyli, w indiańskiej wiosce Guama (transport łodzią), lunch w lokalnej restauracji, plażowanie i kąpiel morska na słynnej plaży Playa Larga.
Cena ok. 51 CUC


CAYO LARGO

Wycieczka samolotowa na wyspę Cayo Largo, dawnej bazy karaibskich piratów, a obecnie doskonałej bazy dla miłośników nurkowania, snurkowania i połowu ryb. Występują tu niesamowite rafy koralowe. Spędzą Państwo wspaniały dzień na plaży, snurkując z tropikalnymi rybami. W cenę wycieczki wliczony jest lunch.
Cena ok. 196 CUC


CANIMAR RIVER

Wycieczka nad rzekę Canimar, w między czasie wypoczynek i snurkowanie na koralowej plaży. Przejażdżka łodzią po rzece do rekreacyjnego punktu La Arboleda. Na miejscu lunch, możliwość przejażdżek konnych, wypoczynek w hamakach, łucznictwo.
Cena ok. 57 CUC


JEEP SAFARI CANIMAR RIVER

Przejażdżka jeepami nad rzekę Canimar. Po drodze wizyta na tradycyjnej kubańskiej farmie, czas na plażowanie i snurkowanie na koralowej plaży, w programie wycieczki znajduje się wizyta w jaskini Saturno, gdzie istnieje możliwość pływania w niewielkich, naturalnych basenach wewnątrz jaskini.

Następnie przejażdżka łodzią po rzece Canimar do rekreacyjnego punktu La Arboleda. Na miejscu lunch, możliwość przejażdżek konnych, wypoczynek w hamakach, łucznictwo. Program kończy wizyta w miasteczku Montazas, gdzie można podziwiać wspaniałą panoramę. Osoba prowadząca jeepa musi posiadać ważne prawo jazdy.
Cena ok. 81 CUC


SANTA CLARA – CIENFUEGOS - TRINIDAD

W programie wycieczki zwiedzanie najciekawszych miejsc 3 miast Santa Clara-Cienfuegos-Trinidad. W cenę wliczony jest lunch.
Cena ok. 93 CUC


CIENFUEGOS - TRINIDAD

W programie wycieczki zwiedzanie najciekawszych miejsc w miastach Cienfuegos i Trinidad. W cenę wliczony jest lunch.
Cena ok. 76 CUC


SAFARI MORSKIE CAYO BLANCO

Przejażdżka katamaranem w kierunku zatoki Cayo Blanco.  W międzyczasie przystanek na pływanie z delfinami, czas na plażowanie i snurkowanie, lunch z owocami morza i open bar z napojami.
Cena ok. 109 CUC

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.