Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Meksyk

Coco Bongo Show / dyskoteka
W klubie grana jest muzyka z lat 70-tych i 80-tych, trance, hip hop, i rave, dance oraz aktualne hity taneczne. Cała oprawa muzyczna i scenariusz imprezy przygotowany jest w postaci show. Wyświetlane są teledyski, klipy filmowe, występują tancerze, ludzie tańczą wszędzie gdzie tylko jest to możliwe, wszystko to sprawia że wrażenia z pobytu w Coco Bongo pozostają na długo w pamięci... czytaj więcej / zobacz zdjęcia...

XCARET

Xcaret jest malowniczym parkiem tematycznym, którego nazwa wywodzi się z Języka Majów i oznacza małą zatoczkę. Kompleks stanowi swoiste połączenie zoo, skansenu archeologiczno-etnograficznego oraz nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego. Do największych atrakcji należy m.in. spływ podziemną rzeką, snorkeling, pływanie z delfinami.

Będą mogli Państwo zobaczyć liczne zwierzęta w środowisku zaaranżowanym tak, aby odpowiadał ich naturalnemu występowaniu, a także ogród botaniczny oraz wioskę Majów. Późnym popołudniem odbędzie się wspaniałe show, przedstawiające historię narodu meksykańskiego, z udziałem niemalże 300 tancerzy i aktorów. Powrót wieczorem.
Cena ok. 140 USD/os.


DZIEŃ NA WYPIE KOBIET - ISLA MUJERES

Rejs na Wyspę Kobiet to idealna propozycja dla osób lubiących doskonałą zabawę. Statek wypływa z Portu ok. 10:00. Zaczynacie Państwo od snorkelingu. Około południa dopływacie na miejsce, gdzie udajecie się do restauracji znajdującej się na prywatnej plaży. Krótki odpoczynek podczas lunchu, składającego się ze znakomitych lokalnych przysmaków. Jest to również okazja do odwiedzenia centrum wyspy i zrobienia zakupów. Popołudniem wyruszycie Państwo w rejs powrotny. Będzie to okazja do udziału w Tequila Party na pokładzie. Powrót do Cancun przed kolacją.
Cena ok. 70 USD/os.

REJS ŁODZIĄ - JUNGLE TOUR

Dwie i pół godziny wspaniałej przygody z naturą. Możliwość odkrywania cudów przyrody Cancun – namorzyn wypełnionych śpiewem egzotycznych ptaków, koralowców oraz niezliczonej ilości rodzajów ryb. W trakcie wyprawy będzie okazja do snoreklingu oraz chwila wytchnienia podczas kosztowania lokalnych przekąsek.
Cena ok. 66 USD/os.

COBA MAYAN

Wspaniały sposób na aktywne poznanie społeczności Majów – Chimuch lub Pac- Chen. Udział w tej wycieczce pozwoli Państwu zobaczyć zupełnie inny świat. Będzie to okazja do wspinaczki, pływania kajakami i degustacji typowych dla regionu potraw. Spacer po dżungli aą po obserwację starożytnego miasta Coba z najwyższego szczytu na półwyspie. Chwilę wytchnienia znajdą Państwo podczas lunchu.
Cena ok. 120 USD/os.

EK BALAM - VALLADOLID

Udział w tej wycieczce to zaproszenie do jednego z najbardziej fascynujących miejsc, ruin Ek Balam, co w wolnym tłumaczeniu języka Majów oznacza „czarny jaguar". Oddalone od Valladolid ok. 10 km. ruiny, pochwalić się mogą trzydziestometrową piramidą El Torre i niewiarygodnie pięknymi płaskorzeźbami. Widok z piramidy zapiera dech w piesiach – dookoła wszechobecna zieleń dżungli.

Ten dzień to także okazja do podziwiania Cenote Hubiku, przepięknej podziemnej jaskini. Jezioro wypełnia dno jaskini, a sklepienie jaskini to stalaktyty i korzenie drzew. Magiczne miejsce. W drugiej połowie dnia odwiedzicie Państwo starożytne miasto Majów - Valladolid. Założone w 1543 roku przyciąga gościnnością mieszkańców, bogactwem zabytków oraz uroczymi i przytulnymi uliczkami.
Cena ok. 100 USD/os.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.