Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Kenia - Grand Safari i wypoczynek w Malindi

Trasa: Mombasa - Malindi / Watamu - Tsavo East - Amboseli - Tsavo West - Malindi / Watamu - Mombasa

Wycieczka objazdowa Kenia Grand Safari jest skalkulowana cenowo z wypoczynkiem
Coral Key 4* all inclusive - długość 7 noclegów zdjęcia i opis hotelu

Terminy i ceny: - jeśli interesują Cię wyjazd w innym terminie - zapytaj o termin i cenę...

01.11.2014 - 4.759 PLN/os.

08.11.2014 - 5.059 PLN/os.

15.11.2014 - 4.799 PLN/os. (2tyg.)

22.11.2014 - 4.329 PLN/os.

29.11.2014 - 3.929 PLN/os.

06.12.2014 - 4.329 PLN/os.

Długość objazdu 1156 km
Malindi / Watamu – Tsavo East 287 km
Tsavo East – Amboseli 319 km
Amboseli – Tsavo West 147 km
Tsavo West – Malindi/Watamu 403 km


1 dzień
Przylot do Kenii, następnie transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg, all inclusive.

2 dzień
Pobyt w hotelu w Malindi lub Watamu z opcją all inclusive.

3 dzień
Po śniadaniu przejazd w kierunku Parku Narodowego Tsavo East www.tsavopark.com Po drodze obiad. Tsavo East jest jednym z największych rezerwatów fauny na świecie. Poza niewysokimi skałkami i wzniesieniami w pobliżu Voi, tworzy go rozległa równina pokryta buszem, w którym znajdują się pojedyncze skupiska monstrualnych baobabów. Po południu safari w parku Tsavo East, gdzie możemy podziwiać czerwone słonie, bawoły, zebry, gazele oraz inne zwierzęta. Po safari zakwaterowanie w lodżach, kolacja i nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Amboseli www.amboseli.com jednego z najstarszych parków w Afryce Wschodniej. Park słynie z malowniczych widoków na majestatyczną górę Kilimandżaro, zwaną również „dachem Afryki”. Najpiękniej jest o wschodzie i zachodzie słońca, kiedy zwierzęta wychodzą na żer. Obiad w Parku Amboseli. Po obiedzie zwiedzanie parku, gdzie zwierzęta przechadzają się na wyciągnięcie ręki. Park znany jest przede wszystkim z obecności licznych stad słoni, ale bardzo często można obserwować również lwy, hipopotamy, hieny oraz małe stadka gazeli skubiących listki oraz gałązki. Zakwaterowanie w obozowisku, kolacja i nocleg.

5 dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Tsavo West, zajmującego 30% obszaru wszystkich parków narodowych w Kenii, gdzie można spotkać przeogromne stada migrujących ptaków. Park otaczają malownicze, górskie krajobrazy ukształtowane przez procesy wulkaniczne. Teren parku porastają sawanny oraz gaje akacjowe, gdzie żyje wiele gatunków zwierząt, takich jak słonie, lwy, bawoły, antylopy gnu i żyrafy. Obiad na terenie parku. Po obiedzie safari, podczas którego będzie można obserwować około dzikie zwierzęta, m. in.: lwy, gepardy, słonie, bawoły i żyrafy. Bogaty świat fauny uzupełnia około 300 gatunków ptaków, co sprawia, że obserwacja zwierząt staje się niezapomnianym przeżyciem. Po safari ruszamy w drogę powrotną do Malindi lub Watamu. Zakwaterowanie w hotelu według wykupionej opcji wyżywienia, kolacja i nocleg.

6 - 7 dzień
Pobyt w hotelu w Malindi lub Watamu według wykupionej opcji wyżywienia. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych płatnych u rezydenta.


8 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Polski lub kontynuacja części pobytowej w wybranym hotelu.

CENA WYCIECZKI ZAWIERA:

 • przelot lotnicze na trasie: Warszawa - Mombasa - Warszawa
 • opłaty lotniskowe i paliwowe
 • podczas części objazdowej zakwaterowanie w lodżach ze śniadaniami, obiadami i kolacjami lub obozowiskach ze śniadaniami, obiadami i kolacjami na terenie Parków Narodowych (2 noce)
 • opieka anglojęzycznego pilota
 • podczas części pobytowej zakwaterowanie w hotelu  4* z all inclusive w Malindi lub Watamu i opieka anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta
 • podczas części objazdowej przejazdy mini busami
 • podczas części pobytowej przejazdy klimatyzowanym autokarem
 • obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG)
 • opłaty lotniskowe i paliwowe


DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO - tego cena wycieczki nie zawiera:

 • napoje do obiadów i kolacji podczas Grand Safari oraz podczas pobytu w hotelach ze śniadaniami, obiadami i kolacjami
 • bilety wstępu,  przewodnicy w parkach oraz napiwki ok. 150 USD
 • wiza kenijska 50 USD – płatna na lotnisku w Mombasie

Uwaga:

Wycieczkę Kenia - Grand Safari można połaczyć z innymi hotelami w kurortach Malindi i Watamu z wypoczynkiem 7 lub 14 dniowym - tu znajdują się dostępne hotele


Więcej informacji dla podróżnych udających się na wyjazd do Kenii przedstawiamy tutaj...


Tagi: Kenia wycieczki objazdowe, Afryka Środkowa i Południowa wycieczki, hotele w Keni, Malindi, Watamu, informacje dla turystów Kenia, Kenia wycieczki,

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.