Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Hawaje deluxe 12 dni

DZIEŃ 1:

Przylot na Hawaje
Przylot na Międzynarodowe Lotnisko w Honolulu. Goście zostaną przywitani przez osobistego przewodnika wycieczki mowiącego w języku polskim – zakładanie Lei przy witaniu. Transfer do hotelu w Waikiki.


DZIEŃ 2:

Podróż po Waikiki – Powitalny obiad
Po wczesnym śniadaniu, zwiedzanie Waikiki włącznie z czasem na zrobienie zakupów, spozycie posiłku, nauka o historii i czasem wolnym. Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania gości oraz przekazaniu wszelkich sugestii, przewodnik zabiera gości z powrotem do hotelu. Reszte dnia goście spędzają według własnego uznania.

Około godziny 5 wczesnym popołudniem, goście zostaną przetransportowani do Hula Grill znajdującego się w hotelu Waikiki Beach na oficjalny powitalny obiad. Przewodnik poinformuje gości o planie podróży na reszte tygodnia. Goście mogą cieszyć się pokojową atmosferą pochodni Tiki, pięknymi palmami, piciem tropikalnych drinków, hawajską muzyką oraz obserwowaniem pięknych purpurowych, różowych i niebieskich kolorów zachodu słońca nad Oceanem Spokojnym i Diamond Head. (B,D)

 

DZIEŃ 3:

Północnowschodnia część Oahu / Północny brzeg plaży Pipeline
Po śniadaniu wybierzemy się na północnowschodnią strone wyspy rozpoczynając wycieczkę zwiedzeniem pięknej czerwonej buddyjskiej świątyni oraz swiątyni Byodo-In.

Po zwiedzeniu świątyni, zatrzymamy się na farmie orzechów makadamia w Kaneohe. Tutaj będzie czas na zakup pamiątek, sproóbowanie kawy Kona oraz przeróżnych odmian orzecha makadamia i wycieczkę przez prawdziwą dżunglę z prawdziwym polinezyjskim człowiekiem dzungli. Następnie wybierzemy się w kierunku Północnego Wybrzeża, przekraczając lokalne farmy krewetek oraz zatrzymując się przy słynnej budce krewetek Giovanni’iego w celu spróbowania krewetek i ryżu przyprawionych czosnkiem oraz tropikalnych smoothies.

Po posiłku, wybierzemy się w podróż przez miejskie tereny Oahu i odkryjemy piękny północny brzeg wyspy. Tutaj będziemy mieli możliwość obserwacji zółwi przy lini brzegowej, zobaczenia małych stoisk sprzedających świeże owoce i obejrzenia zachodu słońca nad słynną plażą Pipeline. (B,L)


DZIEŃ 4:  

Czas wolny i popołudniowy obiad
Czas wolny podczas poranka w celu sprawdzenia co Plaża Waikiki oraz Honolulu mogą zaoferować turystom. Polecamy spacer wokół Parku Kapiolani, nurkowanie na Plaży Waikiki oraz zarezerwowanie masażu.

Wczesnym popołudniem transfer z hotelu na zachodnią stronę wyspy do Ko’olina na Luau. Spacer wzdłuż pięknej plaży, czas na robienie zdjeć i rozkoszowanie się tropikalnymi drinkami przy barze. O godzinie 4:30 rozpoczyna się Luau, wszyscy gościa mają zapewnione miejsce siedzące.

Luau obejmuje niezwyklą rozrywkę wraz z bufetem składającym się z tradycyjnej wieprzowiny przygotowanej w hawajskim stylu, drobiu, pasty, ryżu, ryb, sałatek, deserów, kawy, dwóch drinków oraz mini bufetu dla dzieci. Po tak przepysznej uczcie, goście będą mieć czas na zrobienie zdjeć przy przepięknym zachodzie słońca. Następnie, wódz Samoan wraz ze swoimi przyjaciołmi poprowadzi nas przez wszystkie kraje Polinezji umilając czas przeróżnymi tańcami i opowieściami. (B,D)

Opcja numer 1: Za dodatkowy koszt, można zwiedzić Polinezyjski Centrum Kultury na całodniową wycieczkę, która obejmuje poznanie wszystkich polinezyjskich kultur, filmy IMAX, pełny bufet obiadowy oraz różnorodne rozrywki. (B,D)


DZIEŃ 5: 

Wędrówka po Diamond Head / Pearl Harbor
Wczesnym rankiem wraz ze słońcem wyruszymy zwiedzić najsłynniejszy wulkaniczny krater na wyspie Oahu, Diamond Head. Z tego miejsca, doświadczymy wspaniałych widoków rozprzestrzeniających się na Honolulu, Waikiki, góry, doliny, wschodnia i zachodnia strone wyspy, a jeśli nie napotka nas mgle, będziemy mieli możliwość dostrzeżenia nawet sylwetek sasiednich wysp.

Po naszej wędrówce, zjemy śniadanie w Bogart słynnej ze swoich sałatek Acai i innych pysznych potraw. Następnie wybierzemy się do Pearl Harbor, by spędzić tam popołudnie na zwiedzaniu słynnego Arizona Memorial. Reszta popołudnia i wieczoru pozostaje do dyspozycji gości.


DZIEŃ 6-7: 

Dwa wolne dni na relaks / dodatkowe wycieczki
Goście mogą się cieszyć dwa dni wolnego czasu, przeznaczając je na relaks na plaży lub na indywidualne zwiedzanie wyspy, zakupy czy biorąc udział w zaproponowanych przez nas dodatkowych wycieczkach.


DODATKOWE INFORMACJE:

 • Wycieczka do latarni morskiej Makapu
 • Obserwacja delfinów
 • Wycieczka do Parku Wodnego Wet 'n' Wild
 • Lot paralotnia nad Oahu
 • Jet skiing w Hawaii Kai
 • Rejs wraz z obiadem przy zachodzie słońca statkiem „Star of Honolulu”
 • Kajaki w Kailua
 • Jazda na koniu
 • Zoo Honolulu
 • Wycieczka po wulkanie Deluxe
 • Łowienie ryb w oceanie


Powyższa lista nie zawiera wszystkich możliwych dodatkowych wycieczek. Istnieje możliwość odbycia więcej niż jednej wycieczki w każdym dniu. Koszt wycieczek zależy od liczby uczestników oraz czasu trwania wycieczki.


DZIEŃ 8:

Wycieczka po plażach Wschodniego Wybrzeża Oahu

Wczesnym rankiem podróż wzdłuż słynnej Pali Highway, z przystankami na drodze Pali Lookout w celu rozkoszowania się przepięknymi, panoramicznymi widokami. Śniadanie w najlepszym miejscu wyspy na śniadanie: Boots and Kimo’s, naleśniki z orzechami makadamia i bananami.

Po śniadaniu, goście zostaną przewiezieni do pięknego, małego miasteczka Kailua. Około 2 godziny wolnego czasu. Podczas tego czasu goście mogą się wybrać na kajaki, deski surfingowe lub po prostu relaksować się na pięknej plaży. Wycieczka będzie miała również przystanek na plaży Lanikai charakteryzującej się niezwykle szmaragdową wodą i uznawaną za najlepszą plaże na Hawajach.

Po spędzeniu czasu na plaży Kailua, goście będą kontynuować podróż wzdłuż wschodniego wybrzeża wyspy w celu odkrycia przeróżnych plaż wyspy Oahu. Zatrzymamy się również na plaży Sherwood, która jest znana z mlecznego, białego piasku w celu podziwiania pięknych widoków gor porośnietych sosnami i pochlaniającymi granice plaży. Kolejnym etapem wycieczki jest Sandy’s Beach, na której wiekszość lokalnej ludności spędza swój wolny czas pływając na deskach windsurfingowych.

W drodze powrotnej zatrzymamy sie przy kilku punktach obserwacyjnych w celu zrobienia zdjec pieknym klifom uformowanym z lawy wulkanicznej oraz przyjrzenia się głębokim niebieskim kolorom oceanu. Zobaczymy również drugą strone wulkanu Diamond Head oraz zatrzymamy się w Hawaii Kai na obiad przy zachodzie słońca w Kona Brewery Company. (B,D)


DZIEŃ 9:  

Wędrówka po Makapu / Zatoka Hanauma
Dzień rozpoczynamy przejazdzką w kierunku Hawaii Kai, który znajduję się we wschodniej części wyspy. Będziemy wędrować scieżką Makapu, rozkoszując się niezwykłymi widokami wschodniego wybrzeża wyspy oraz przepięknym, szmaragdowym kolorem oceanu. Część wędrowki odbywa się w miejscach, w których było kręconych wiele filmów (np. 50 Pierwszych Randek, Piraci z Karaibów, niezliczone TV-shows). Miejsca te charakteryzują się widokami zabierającymi dech w piersiach.

Wczesnym popołudniem będziemy kontynuować wycieczkę w kierunku zatoki Hanauma, gdzie będzie można odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się plażą. Nad zatoką spędzimy około 3 godziny, ciesząć się przepięknymi widokami lub spedzając opcjonalnie czas na nurkowaniu. Transfer powrotny do Waikiki popołudniu. Wieczorem czas wolny. Przewodnik może pomóc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na posiłek lub spędzeniu nocy w zależności od potrzeb gości.


DZIEŃ 10:

Plantacja ananasa / wędrówka w kierunku wodospadu Waimea / Relaks na plaży Waimea
Tego dnia zwiedzimy plantacje ananasów. Plantacja jest uznawana za największa w świecie. Czas wolny po wycieczce przeznaczony jest na degustacje lodów o smaku ananasowym.

Następnie rozpoczniemy podróż w kierunku wodospadu Waimea, przepiękna scieżka poprowadzi nas sercem doliny Waimea. Każdy będzie miał szanse na zrobienie zdjęć przy wodospadzie oraz kąpiel w jego wodach.

Po zwiedzeniu wodospadu, udamy się w kierunku Waimea Bay Beach, jednej z przepięknych plaż północnego wybrzeża. Spędzimy tutaj kilka godzin na relaksowaniu się na plaży, podziwianiu widoków oraz przejazdzce przez Północny Brzeg. Następnie powrócimy do hotelu.


DZIEŃ 11:

Dzień wolny na relaks / fakultatywne wycieczki
Cały dzień wolny na relaks na plaży lub na indywidualne zwiedzanie wyspy, zakupy czy biorąc udział w zaproponowanych przez nas dodatkowych wycieczkach.


DZIEŃ 12:

Wyjazd z Hawajów
Czas wolny na zakup ostatnich pamiątek, indywidualne zwiedzanie i relaksowanie się na plaży. Transfer z hotelu na lotnisko.

 

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd w obie strony z lotniska do hotelu
 • Przywitanie z Lei-ami
 • Noclegi w hotelach 3*, 4*, lub 5* (do wyboru)
 • Śniadania (zależy od hotelu) i niektore kolacje
 • Prywatny transport z pilotem z językiem polskim
 • Realizacja wyprawy wg ułożonego programu

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • Usługi niewymienione w programi
 • Przeloty
 • Niektóre posiłki
 • Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców
 • Ubezpieczenia
 • Dodatkowe wycieczki
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.