Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Hawaje rejs 14 dni

DZIEŃ 1:

Przylot na Hawaje
Przylot na Międzynarodowe Lotnisko w Honolulu. Goście zostaną przywitani przez osobistego przewodnika wycieczki mowiącego w języku polskim – zakładanie Lei przy witaniu. Transfer do hotelu w Waikiki.


DZIEŃ 2: 

Podróż po Waikiki – Powitalny obiad
Po wczesnym śniadaniu, zwiedzanie Waikiki włącznie z czasem na zrobienie zakupów, spożycie posiłku, nauka o historii i czasem wolnym. Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania gości oraz przekazaniu wszelkich sugestii, przewodnik zabiera gości z powrotem do hotelu. Reszte dnia goście spędzają według własnego uznania.

Około godziny 5 wczesnym popołudniem, goście zostaną przetransportowani do Hula Grill znajdującego się w hotelu Waikiki Beach na oficjalny powitalny obiad. Przewodnik poinformuje gości o planie podróży na reszte tygodnia. Goście mogą cieszyć się pokojową atmosferą pochodni Tiki, pięknymi palmami, piciem tropikalnych drinków, hawajską muzyką oraz obserwowaniem pięknych purpurowych, różowych i niebieskich kolorów zachodu słońca nad Oceanem Spokojnym i Diamond Head. (B,D)


DZIEŃ 3:

Północnowschodnia część Oahu / Północny brzeg plaży Pipeline
Po śniadaniu wybierzemy się na północnowschodnią strone wyspy rozpoczynając wycieczkę zwiedzeniem pięknej czerwonej buddyjskiej świątyni oraz swiątyni Byodo-In.

Po zwiedzeniu świątyni, zatrzymamy się na farmie orzechów makadamia w Kaneohe. Tutaj będzie czas na zakup pamiątek, sproóbowanie kawy Kona oraz przeróżnych odmian orzecha makadamia i wycieczkę przez prawdziwą dżunglę z prawdziwym polinezyjskim człowiekiem dzungli. Następnie wybierzemy się w kierunku Północnego Wybrzeża, przekraczając lokalne farmy krewetek oraz zatrzymując się przy słynnej budce krewetek Giovanni’iego w celu spróbowania krewetek i ryżu przyprawionych czosnkiem oraz tropikalnych smoothies.

Po posiłku, wybierzemy się w podróż przez miejskie tereny Oahu i odkryjemy piękny północny brzeg wyspy. Tutaj będziemy mieli możliwość obserwacji zółwi przy lini brzegowej, zobaczenia małych stoisk sprzedających świeże owoce i obejrzenia zachodu słońca nad słynną plażą Pipeline. (B,L)


DZIEŃ 4:

Dzień wolny
Goście mogą się cieszyć wolnego czasu, przeznaczając go na relaks na plaży lub na indywidualne zwiedzanie wyspy, zakupy czy biorąc udział w zaproponowanych przez nas dodatkowych wycieczkach.


DODATKOWE INFORMACJE:

 • Obserwacja delfinów
 • Wycieczka do Parku Wodnego Wet 'n' Wild
 • Lot paralotnia nad Oahu
 • Jet skiing w Hawaii Kai
 • Rejs wraz z obiadem przy zachodzie słońca statkiem „Star of Honolulu”
 • Kajaki w Kailua
 • Jazda na koniu
 • Zoo Honolulu
 • Wycieczka po wulkanie Deluxe
 • Łowienie ryb w oceanie

 

DZIEŃ 5:

Wędrówka po Makapu'u / Zatoka Hanauma
Dzień zostanie rozpoczęty podróżą do Hawaii Kai, we wschodniej części wyspy. Będziemy wędrować ścieżką Makapu, rozkoszując się niezwykłymi widokami wschodniego wybrzeża wyspy i przepięknymi szmaragdowymi kolorami oceanu. Część wędrówki odbywa się w miejscach, gdzie było kręconych wiele znanych filmów (50 Pierwszych Randek, Piraci z Karaibów, niezliczone TV shows).

Wczesnym popołudniem będziemy kontynuować podróż do zatoki Hanauma, gdzie każdy może odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas na plaży. W zatoce będziemy około 3h, mając jednocześnie okazje na rozkoszowanie się pięknymi widokami oraz opcjonalne nurkowanie. Transfer powrotny do Waikiki po południu. Przewodnik jest dostępny w celu podania sugestii na temat, gdzie można dobrze zjeść lub spędzić wieczór w zależności od preferencji.


DZIEŃ 6:

Wędrówka po Diamond Head / Czas wolny
Wczesnym porankiem rozpoczniemy wędrówke scieżką Diamond Head. Ta scieżka zabierze nas aż do samego krateru Diamond Head, gdzie można się cieszyć pięknym, panoramicznym widokiem na Waikiki i całe Honolulu. Po zrobieniu zdjęć i rozkoszowaniu się wspaniałymi widokami, nastąpi transfer z powrotem do hotelu. Czas wolny.


DZIEŃ 7:

Czas wolny / Wejście na pokład
Czas wolny na spacerowanie po Waikiki, plaży i przygotowanie się na odpływ statku (należy być gotowym przed 4:00 PM).

Piękny statek „Pride of America” zabierze nas na 7-dniowy rejs wokół Hawajów, zatrzymując sie po drodze na wyspach Maui, Oahu, Hawaii (Big Island) i Kauai, które oferują mnóstwo atrakcji i rozrywek. Statek mieści 2,138 gości. Został zbudowany w 2005 r.


DZIEŃ 8-9:

Maui
Następne 2 dni spędzimy na wyspie Maui, drugiej pod względem popularności wśród Hawajskich wysp. Czas wolny na zwiedzanie fascynującego, historycznego miasteczka Laheina. Pozostałe zajęcia obejmują piknikowanie na pobliskiej plantacji, relaks na czystej i pięknej plaży lub nawet gra na jednym z najpiękniejszych kortów golfowych świata.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Nurkowanie w kraterze Molokini (6h)

Z portu Ma’alaea wybierzemy się katamaranem do jednego z 10 najpiękniejszych miejsc na świecie. Wspomniana lokalizacja jest domem dla ponad 250 różnych gatunków ryb.
Cena ok. [$119 osoba dorosła, $69 dziecko]

Haleakala Crater (4h)

Podczas tej wycieczki dotrzemy do szczytu Haleakala, największego na świecie już nieaktywnego wulkanu. Szczyt wulkanu mierzy 7.5 mil długości i 2.5 mil szerokości. Czas spędzimy na rozkoszawaniu się pięknym, panoramicznym widokiem z wysokości 10000 stóp nad poziomem morza.
Cena ok. [$64 osoba dorosła, $44 dziecko]

Droga do Hana (8.5h)

Podróż wzdłuż słynnej Hana Highway. Widoki na klify uformowane przez ławe, piękną linią brzegu ciągnąca się wzdłuż północnego brzegu, tropikalne wzgórza i wodospady.
Cena ok. [$139 za osobę]


DZIEŃ 10:

Hilo
Miasto Hilo jest doskonale znane z bycią prawie w całości pokryte tropikalnymi kwiatami i roślinnością. Czas wolny na oglądanie historycznych, ale dobrze zachowanych budynków, które pochodzą z 1900 roku lub wzięcie udziału w jednej z trzech opcjonalnych wycieczek, które obejmuję odkrywanie law wulkanu Kilauea, zwiedzanie Volcanoes National Park lub lot helikopterem nad wulkanami i ścieżkami płynącej lawy.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Sekrety Puna (6h)

Podczas tej wycieczki wybierzemy się do wulkanu Kilauea, gdzie będzie okazja na zobaczenie plaży z czarnym piaskiem i obserwacje płynącej lawy. Każdy uczestnik dostanie na lunch barbecue. Następnie po krótkiej przejazdzce dostaniemy się do Lava Tree State Park, gdzie będzie można zobaczyć piękną lagunę wokól wybrzeża, otoczoną rafą koralową.
Cena ok. [$179 na osobę]

Volcanoes National Park (4.75h)

Podczas tej wycieczki, zobaczymy najbardziej aktywny wulkan Wielkiej Wyspy – Kilauea, która mierzy ponad 4000 stóp wysokości. Dodatkowo, będziemy obserwować Halemaumau Fire Pit, krater Kilauea Iki oraz the Thurston Lava Tube. Na koniec wycieczki, odwiedzimy Hawajskie Obserwatorium Wulkaniczne oraz muzeum the Jaggar.
Cena ok. [$69 osoba dorosła, $39 dziecko]

Lot helikopterem (2.5h)

Lot helikopterem nad najbardziej aktywnym sejsmicznie obszarem na ziemi – the Kilauea Volcano. Lot helikopterem dostarczy widoków na ostatnią erupcję oraz zniszczoną wioskę Kalapana. Widoki na Puna Forest, plaże z czarnym piaskiem oraz ścieżki płynącej lawy.
Cena ok. [$249 osoba dorosła, $179 dziecko]


DZIEŃ 11:

Kona
Przystanek 11 dnia w mieście Kona, w najlepszym miejscu, jakie mogą zaoferować Hawaje. Czysta, niebieska woda oraz cudowna i ciepła pogoda oferują odwiedzającym wiele do zobaczenia oraz zrobienia. Przeróżne aktywności i zabawy na brzegu plaży obejmują snorkeling wśród tropikalnego, podwodnego życia, wycieczki kajakiem, lekcje surfowania oraz łowienie ryb na głębokim oceanie.

WYCIECZKI FAKULATYWNE:

Captain Zodiac Raft, Nurkowanie i Delfiny (3.5h)

Ta szeroko rozpoznawalna wycieczka jest jedyną okazją na zobaczenie przepięknej zatoki Kealakekua, morskiego sanktuarium Wielkiej Wyspy. Podróż tratwa Zodiac wzdłuż pięknego wybrzeża Kona. Po przybyciu do zatoki Kealakekua, będzie czas na snorkeling i pływanie w wodach chronionych. Podczas powrotu, będzie okazja na odkrycie jaskin morskich, lava tubes i obserwacje różnorodnych, geologicznych terenów wyspy.
Cena ok. [$129 osoba dorosła, $89 dziecko]

Kona Bay Beach Blast (6.5h)

Ta wycieczka zabierze nas do zatoki Kona, znanej również, jako zatoka Anaehoomalu, która daje schronienie morskiemu życiu oraz jest jedna z najbardziej estetycznych plaż na Wielkiej Wyspie. W celu dostania się do koralowej i wulkanicznej skalno-piaskowej plaży, będziemy musieli przejść przez pustynie lawy. Reszta dnia pozostaje na spędzenie czasu na plazży w postaci kajakowania, nurkowania lub pływania na rowerkach wodnych.
Cena ok. [$89 osoba dorosła, $74 dziecko]

Historyczna Kona (3.5h)

Podróż historycznym szlakiem przez miasto Kona wzdłuż Złotego Wybrzeża Hawajów. Przepiękne widoki na zatoke Kealakekua, jak również na Kościół św. Benedykta. Wycieczka obejmuje również przystanek przy Kona coffee w celu spróbowania najlepszej hawajskiej kawy. W końcu, wizyta w Narodowym Historycznym Parku Pu’uhonua, gdzie istnieje możliwość odkrycia starych zakątków Hawajów.
Cena ok. [$59 osoba dorosła, $ 39 dziecko]


DZIEŃ 12-13:

Kauai
Przez następne 2 dni, będziemy mieli okazje odkryć piękny port Kauai, określany, jako najpiękniejsza wyspa Hawajów. Wyspa, znana również, jako „The Garden Island – Wyspa ogrodu”, jest wrecz rajem z widokami na góry Kokee oraz lasy deszczowe Haena. Mozżna również zdecydować się na jedną z trzech wspaniałych opcjonalnych wycieczek, która zabierze nas z kanionu Waimea na rytual Luau oraz miejsc, gdzie kręcono niezliczone ilości filmów.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Podróż do kanionu Waimea (5h)

Podróż do zabierającego dech w piersiach wawozu, znanego, jako Kanion Waimea, często określanego również, jako „Grand Canyon of the Pacific”. Kanion mierzy 1 mile szerokości, 10 mil długości oraz około 3400 mil głębokości. Znajdujący się w centrum Kauai wawoz łączy kolorowe rzędy tęczy, niebieskie oraz zielone tropikalne rośliny z czerwonymi oraz brązowymi skalami wulkanicznymi.
Cena ok. [$59 osoba dorosła, $39 dziecko]

Luau Kalamaku (4h)

Nie ma lepszej wycieczki, która umożliwilaby nam zagłębienie się w tradycję oraz kulturę Hawajów, spektakularna ekstrawagancje, która obejmuje tradycyjny taniec z gorącymi nozami, tancerzy Hula oraz ekscytujące opowieści. Dodatkowo, spróbujemy bufetu, składającego się z lokalnych potraw oraz deserów, które sprawiają, ze można poczuć się, jak w raju.
Cena ok. [$99 osoba dorosła, $59 dziecko]

Kauai: The Director’s Cut (6.5h)

Jedna z najnowszych i najbardziej ekscytujących wycieczek, która zabierze nas do miejsc, w których kręcone były hollywoodzkie filmy. Zobaczymy również najbardziej romantyczne, przygodowe oraz ekscytujące miejsca, w których kręcone były sceny filmowe, jakie również zobaczymy historyczne aspekty wyspy.
Cena ok. [$119 osoba dorosła, $79 dziecko]


DZIEŃ 14:

Powrót do Honolulu/Wylot z Hawajów
Przybycie do Honolulu o godzinie 7AM oraz transfer do lotniska.


Wyjaśnienie skrótów: B - Śniadanie; L - Lunch; D - Kolacja/Obiad

*Ceny za wycieczki fakultatywne zmieniają się w zależności od pory roku


Wycena indywidualna - zapytaj o cenę


CENA ZAWIERA:

 • Przejazd w obie strony z lotniska do hotelu
 • Przywitanie z Lei-ami
 • Noclegi w hotelach 3*, 4*, lub 5* (do wyboru)
 • Śniadania (zależy od hotelu) i niektore kolacje
 • Prywatny transport z pilotem z językiem polskim
 • Realizacja wyprawy wg ułożonego programu


CENA NIE ZAWIERA:

 • Usługi niewymienione w programie
 • Przeloty
 • Niektóre posiłki
 • Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców
 • Ubezpieczenia
 • Dodatkowe wycieczki
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.