Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Las Vegas i 3 Kaniony

DZIEŃ 1: 

Przylot do Las Vegas
Po przylocie (11:45am) i odebraniu bagażu, przejazd autokarem przez centrum miasta, słynnym Las Vegas Bulwar, zwanym popularnie "The Strip". Przejazd ten pozwoli nam zorientować się w charakterze tego unikalnego miasta oraz poznać lokalizacje jego największych atrakcji. Dojazd do naszego hotelu. Po zakwaterowaniu wolne popołudnie i wieczór na samodzielne zwiedzanie miasta i uczestnictwo w różnych atrakcjach, jakie oferuje Las Vegas.


DZIEŃ 2: 

Kaniony Zion & Bryce
Wcześnie rano wyjeżdżamy z hotelu na dwudniową autokarową wycieczkę do 3 słynnych Parków Narodowych Gór Skalistych: Zion, Bryce i Wielkiego Kanionu Kolorado. Pierwszego dnia przejedziemy prywatnym autobusem do Stanu Utah, gdzie znajduje się Zion Kanion i po jego zwiedzeniu przejedziemy przez przełęcz Mt. Carmel droga widokowa Red Canyon do Bryce Canyon. Po zwiedzeniu tych unikalnych i kolorowych skalnych formacji pojedziemy na południe do Stanu Arizona do miasteczka Page leżącego na krawędzi Glen Canyon. Nocleg w hotelu.


DZIEŃ 3: 

Wielki Kanion Kolorado
Od rana początkowo pojedziemy wzdłuż Marble Canyon przez tereny rezerwatu Indian Navajo a następnie wzdłuż południowej krawędzi Wielkiego Kanionu zatrzymując się w kilku miejscach widokowych. Wspaniałe widoki na głęboki kanion pozwalają zrozumieć ogrom i piękno tego miejsca. Po przyjeździe do turystycznego miasteczka Grand Canyon, czas wolny, na posiłek (we własnym zakresie).

Przed wyjazdem zobaczymy na ogromnym ekranie IMAX fascynujący film (35 minut) o historii Wielkiego Kanionu. O 4:00pm rozpoczniemy powrotny przejazd naszym autobusem do hotelu w Las Vegas. Po drodze zatrzymamy się na słynnej zaporze Hoover Dam, która spiętrza o ponad 200 metrów wody rzeki Kolorado, tworząc ogromne jezioro Lake Mead. Przyjazd do hotelu Flamingo ok. 9:30pm.


DZIEŃ 4:

Las Vegas
Cały dzień wolny na samodzielne zwiedzanie Las Vegas i poznanie wielu atrakcji tego fascynującego miasta rozrywki zbudowanego na pustyni.


DZIEŃ 5: 

Przelot Las Vegas - Newark
Wolny ranek na samodzielne zwiedzanie Las Vegas. ok. 2:30pm wyjazd na lotnisko. Wylot liniami United o 4:30pm. Przylot do Newark’u na Terminal C 15 minut po północy (8 lipca).

 

Wycena indywidualna - zapytaj o cenę

 


CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie w hotelu Flamingo 3* w Las Vegas, Quality Inn 3* w Page
  • Przejazd w obie strony z lotniska do hotelu
  • Zwiedzanie Las Vegas
  • Dwudniowy wyjazd prywatnym autobusem do 3 Parków Narodowych
  • Opieka polskiego przewodnika


CENA NIE ZAWIERA:

  • Wstęp do kina IMAX (~$15)
  • Wstępy do parków narodowych (~$45)
  • Napiwków dla kierowcy autobusu ($10)
  • Koszty usług nieprzewidzianych w programie wycieczki
  • Ubezpieczenia


DODATKOWE INFORMACJE:

Jeżeli planujecie wziąć udział w tym wyjezdzie razem z gronem swoich przyjaciół, a grono to liczy 10 lub więcej osób, to istnieje możliwość uzyskania grupowych zniżek na przeloty. Prosimy o szybki kontakt. Przy nieparzystej liczbie uczestników osoba zgłaszająca swój udział jako ostatnia zobowiązana jest do wykupienia pokoju jednoosobowego, bądź dzielenia pokoju 3-osobowego (nie zawsze możliwe we wszystkich hotelach).

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.