Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Przedświąteczne zakupy w Nowym Jorku 7 dni

DZIEŃ 1:

Przelot do Nowego Jorku
Przylot do Nowego Jorku w godzinach popołudniowych. Powitanie przez naszego pilota i transfer prywatnym samochodem z lotniska JFK lub Newark (EWR) do hotelu na Manhattanie. Czas wolny na odpoczynek. Dla chętnych krótki spacer po Times Square z naszym przewodnikiem.


DZIEŃ 2:

Zwiedzanie NYC: Środkowy Manhattan
Rano spotkanie w hotelu z polskim przewodnikiem na zwiedzanie NYC.
Trasa zwiedzania: 34th Street, Herald Square i Madison Square Garden, Macy's, wstęp na punkt widokowy w Empire State Building, Lincoln Center, Columbus Circle, Central Park, Fifth Avenue, FAO Schwartz, Sklep Apple, Pulitzer Fountain, Hotel Plaza, Trump Tower, katedra Św. Patryka, Rockefeller Center, Ulica Brylantowa, Times Square za dnia. Wieczorem powitalna kolacja typu bufet w restauracji ‘The View’, usytuowane na 48 piętrze Marriott Marquis z pięknym widokiem na cały Manhattan. (B,D)


DZIEŃ 3:

Zakupy w Nowym Jorku
Rano spotkanie w hotelu z polskim przewodnikiem a następnie przejazd prywatnym samochodem na całodniowe zakupy w Woodbury Commons Premium Outlets (z przerwą na lunch). (B)


FAKULTATYWNIE:

  • Madame Tussaud’s Wax Museum($33)
  • Museum of Sex ($18)
  • BODIES Exhibit ($28)
  • Metropolitan Museum of Art ($10)
  • Museum of Modern Art (MoMa) ($10)
  • Intrepid Sea, Air & Space Museum ($25)
  • Przelot helikopterem nad NYC ($190)
  • Wstęp na Broadway Show ($130)
  • Jazda na łyżwach w Central Parku ($25)


DZIEŃ 4:

Zwiedzanie NYC: Statua Wolności & Centrum Finansowe
Rano spotkanie w hotelu z polskim przewodnikiem na całodniowe zwiedzanie NYC (+/- 6h) (z przerwą na lunch).

Trasa zwiedzania: rejs do Statuy Wolności oraz na Ellis Island. Po rejsie Battery Park: The World War II Monument, The Pilgrims Monument, Clinton Castle, Broadway, New York Bull, Trinity Church, Wall Street, New York Stock Exchange (NYSE), Federal Hall, Trump Building, Federal Reserve Bank, World Trade Center i 9/11 Memorial, kościół Św. Pawła, South Street Seaport. Po zwiedzaniu czas wolny na zakupy, odpoczynek, kolacja. (B)


DZIEŃ 5:

Zakupy w Nowym Jorku
Cały dzień przeznaczony na zakupy w asyście przewodnika. Sugerujemy sklepy: Macy’s, B&H, J&R, Century 21, Barnes & Noble i więcej. Wyjście na pożegnalną kolację. (B,D)


DZIEŃ 6:

Wylot z Nowego Jorku
Do południa czas wolny do momentu transferu na lotnisko JFK/Newark. Nasz pilot odbierze Cię z hotelu i pomoże w odprawie na lotnisku. Przylot do Polski następnego dnia rano lub popołudniu. (B)


DZIEŃ 7:

Przylot do Polski

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.