Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Waszyngton

DZIEŃ 1: 

Przejazd - Philadelphia - Lancaster, Kraj Amiszów
Odebranie przez przewodnika w okolicach NYC/NJ i transfer prywatnym autem w kierunku kraj amiszów. Przystanek na zwiedzanie Philadelphia. Duży wkład w rozwój miasta miała działalność Benjamina Franklina. Powstało tu wiele idei związanych z rewolucją i niepodległością Stanów Zjednoczonych. Było to również największe miasto w USA i jego pierwsza stolica, aż do utworzenia Waszyngtonu.

Piesze zwiedzanie historyczną część miasta: Liberty Bell, Independence Hall, Philadelphia Bourse, i więcej. Dalszy przejazd do Lancaster, gdzie spotkamy się z ludnością amiszów. Po zwiedzaniu zjemy wspaniałe obiadokolacje w restauracji amiszowskiej w stylu bufetu. Następnie przejedziemy do motelu. Po zakwaterowaniu nasz pilot służy radą na temat restauracji oraz innych dostępnych atrakcji, a także przedstawi szczegółowy program pobytu. Czas wolny na odpoczynek. (D)


DZIEŃ 2: 

Zwiedzanie Hershey Park - Baltimore - Akwarium Narodowy
Dzisiejsze zwiedzanie rozpoczniemy od wycieczki do Hershey Park, fabryka czekolady, na zakupy słodyczy oraz krótką ture fabryki. Następnie przejedziemy do Baltimore, gdzie będziemy zwiedzać Inner Harbor, czyli port Baltimoru. Najciekawsza atrakcja co nas czeka to zwiedzanie Akwarium Narodowego, który posiada ponad 16,000 żwierząt: rekiny, ryby, żaby, żółwie, delfiny itd. Będziemy mieli szanse obejrzeć film w 4D. Następnie przejedziemy się do hotelu w okolicach Washington, D.C. na nocleg. (B)


DZIEŃ 3: 

Zwiedzanie Washington, D.C. - Przejazd powrotny
Po śniadaniu przejazd z hotelu do stolicy Ameryki, Washington, D.C. Położony w sercu miasta National Mall to duży, ogólnodostępny teren zielony, którego centralnym punktem jest Pomnik Waszyngtona.

Bezpośrednio na południe od National Mall leży Tidal Basin. Jego brzegi porastają rzędy ozdobnych drzew wiśniowych, podarowanych przez Japończyków. Wokół tego zbiornika wodnego wzniesiono między innymi Pomnik Roosevelta, Pomnik Jeffersona oraz Pomnik Wojny. Archiwum Narodowe przechowuje tysiące ważnych dla amerykańskiej historii dokumentów, włącznie z oryginałami Deklaracji Niepodległości, Konstytucji oraz Karty Praw.

 

Wycena indywidualna - zapytaj o cenę

 

CENA ZAWIERA:

  • 3 dni zwiedzania z polskim przewodnikiem z przejazdami
  • Bilety wstępu na atrakcje wymienione w programie: Wstęp na ture dom amiszów, wstęp do Akwarium Narodowego, degustacja wina przy Jeziorze Seneca,
  • Śniadania oraz obiadokolacje w amiszowskiej restauracji
  • Noclegi w hotelach turystycznej klasy


CENA NIE ZAWIERA:

  • Posiłki/wstępy niewymienione w programie
  • Napiwków dla kierowcy/przewodnika
  • Usługi nie wymienione w programie


DODATKOWE INFORMACJE:

W przypadku, gdy na 15 dni przed wyjazdem liczba uczestników będzie poniżej 10, wymagana będzie dopłata $75 od osoby.etnamie, pomnik Waszyngtona, Cmentarz Arlington, Grób Nieznanego Żołnierza i Grób Prezydenta J.F. Kennedy'ego. Muzeum Kosmosu i Lotnictwa lub inne. Powrót do NYC/NJ. (B)

Wyjaśnienie skrótów: B - Śniadanie; L - Lunch; D - Kolacja

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.