Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Kuba w rytmie salsy 10 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Hawana

Spotkanie na Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina . w Warszawie w hali odlotów przy stanowisku odpraw. Odlot z Warszawy. Przylot do stolicy Kuby- Hawany, powitanie i transfer do hotelu.

2 DZIEŃ:

Hawana–Viñales-Soroa

Po śniadaniu wyjazd z Hawany do prowincji Pinar del Río. Zwiedzanie miasta i wizyta w fabryce cygar .Następnie przejazd do doliny Viñales. Oglądanie naskalnych malowideł przy Murze Prehistorii. Obiad w lokalnej restauracji z muzyką na żywo. Przejażdżka łodzią podziemną rzeką, w indiańskiej jaskini - CUEVA del INDIO, w której ukrywali się zbiegli niewolnicy Przejazd do Soroi. Zwanej „Tęcza Kuby”, ze zwiedzaniem pięknego, lokalnego ogrodu botanicznego, raju orchidei. Nocleg i kolacja w hotelu w sercu Soroi.

3 DZIEŃ:

Soroa-Hawana

Po śniadaniu, wyjazd na zwiedzanie Miasta Hawany. Odwiedzimy min Stary Plac (Plaza Vieja), Plac Bronii (Plaza de Armas), Plac świętego Franciszka z Asyżu i Plac Katedralny. Dalej Muzeum Miejskie, dawny Pałac Gubernatorów, a nastepnie Museum Rumu z powitalnym koktajlem. Przejazd pod pomnik “Chrystusa z Hawany” Obiad w lokalnej restauracji. Po obiedzie, przejazd przez nowoczesne dzielnice miasta. Przerwa na zdjęcia przy Placu Rewolucji. Czas wolny na spacer. Kolacja i nocleg w hotelu. Wieczorem, mają Państwo możliwość, spróbować swych sił w tańcu salsy, w jednym z licznych klubów Hawany.

4 DZIEŃ:

Hawana-Cienfuegos-Trynidad

Śniadanie. Przejazd do CIENFUEGOS miasta zwanego Perłą Południa, spacer po mieście - Teatro Terry, bulwar Prado, pałac Valle.Obiad w lokalnej restauracji. Przejazd na Półwysep Ancon. Zakwaterowanie w hotelu z formułą ALL INCLUSIVE . Wieczorem, przejazd do Domu Muzyki na koncert. Powrót, nocleg.

5 DZIEŃ:

Trinidad-Sol Cayo Santa María

Po śniadaniu, przejazd do centrum miasta Trinidadu, Spacer po brukowanych uliczkach, pełnych historii. Odwiedzimy plac “Plaza Mayor”, muzeum “Romántico” oraz bar “La Canchánchara”. Czas wolny na zdjęcia i spacer. Wyjazd do Cayo Santa María z obiadem po drodze. Zakwaterowanie w hotelu z All Inclusive

6 DZIEŃ:

Sol Cayo Santa María

Wolny czas na odpoczynek na pięknych, piaszczystych plażach. Możliwość uprawania sportów wodnych. Podczas pobytu ALL INCLUSIVE.

7 DZIEŃ:

Sol Cayo Santa María–Santa Clara-Varadero

Po śniadaniu, przejazd do miasta Santa Clara. Odwiedzimy Mausoleum i Museum imienia Ernesto “Che” Guevara, oraz Memorial “Pociag Pancerny”. Obiad w lokalnej restauracji. Po obiedzie, wizyta pod “Monumento al Papa”, pomnikiem poświęconym Janowi Pawłowi II. Przejazd do kurortu Varadero. Zakwaterowanie w hotelu 4* przy plaży, z ALL INCLUSIVE. Wypoczynek na słynnych plażach Varadero.

8 DZIEŃ:

Varadero

Wypoczynek na najpiękniejszych plażach Antyli, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych min.: Varadero Beach Tour, Varasub, Jaskinie Bellamar, Jungle tour, Rejs żaglowym katamaranem na wyspę Cayo Blanco (snorkeling, pływanie z delfinami).Wieczorem możliwość posłuchania kubańskiej muzyki na żywo w licznych barach, kafejkach, restauracjach lub wybrania się do którejś ze słynnych dyskotek, gdzie niejednokrotnie przy muzyce na żywo można tańczyć do białego ranna. Hotele w Varadero organizują swoim gościom stojące na wysokim poziomie programy animacyjne, najczęściej kończące się wspólnie improwizowaną zabawą, goście ulegają szybko magicznej muzyce i rytmom afrokubańskim – cóż, Kuba Wyspa jak wulkan gorąca…

9 DZIEŃ:

Varadero-Matanzas-Havana

Śniadanie. Czas wolny, wyjazd w kierunku lotniska w Hawanie, Wylot do Europy.

10 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.

 

Cena już od 5990 PLN + 770 EUR/os.


CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Hawana – Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
 • zakwaterowanie w hotelach 3***/4**** w pokojach (typu standard) 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją
 • 2 posiłki dziennie ( śniadania, obiady lub kolacje) wg programu, w Trinidad, na Cayo Santa Maria oraz w Varadero wyżywienie ALL INCLUSIVE( 3 posiłki dziennie , napoje alkoholowe i bezalkoholowe)
 • przejazdy autokarem lub mikrobusem z klimatyzacją zgodnie z programem
 • opiekę pilota polskojęzycznego
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • wizę na Kubę
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT


CENA NIE OBEJMUJE:

 • opłaty lotniskowej (ok. 25 EUR), płatnej w Hawanie przed wylotem
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 3 EUR dziennie
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie
 • Dopłata do pokoju 1 osobowego 199 EUR
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.