Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Meksyk - Kuba 10 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Mexico City

Spotkanie grupy na MDL im. Fryderyka Chopina w Warszawie – hala odlotów przy stanowisku odpraw. Odlot do Mexico City. Przylot, powitanie i transfer do hotelu, nocleg.

2 DZIEŃ:

Mexico City – Teotihuacan – Mexico City

Śniadanie. Wycieczka do TEOTIHUACAN (lista UNESCO) – "miejsca, gdzie ludzie stają się bogami". Zwiedzanie Piramidy Słońca i Księżyca, należących do największych piramid na świecie, Pałacu Jaguara, Alei Umarłych, Świątyni Quetzalcoatla – Pierzastego Węża. Obiad w przerwie zwiedzania. Powrót do hotelu w mieście Meksyk, nocleg.
Wieczorem możliwość wybrania się na Plac Garibaldiego. Jest to esencja folkloru miejskiego, muzyczny plac, na którym co wieczór zbierają się grupy muzyków mariachi, grających na zamówienie do białego rana.
 
3 DZIEŃ:

Mexico City

Śniadanie. Czas wolny. Możliwość indywidualnego zwiedzania miasta lub relaks .
 
4 DZIEŃ:

Mexico City - Havana

Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko i przelot do Hawany. Transfer do hotelu. Wieczorem możliwość wybrania się do sławnego kabaretu Tropicana.. Kolacja. i nocleg..
 
5 DZIEŃ: 

Havana

Śniadanie. Zwiedzanie HAWANY (miasta, które założone zostało w 1515 roku przez hiszpańskich kolonizatorów, obecnie najważniejszej metropolii Karaibów): Malecón - nadmorski bulwar, dzielnice Miramar i Cubanacan - gdzie przed rewolucją mieszkała arystokracja kubańska, cmentarz Colon, Plac Rewolucji - miejsce 1-majowych wieców, przejazd przez dzielnicę chińską, Kapitol - dawny parlament, Park Centralny z pięknym teatrem Garcia Lorca - zbudowanym w 1837 roku w którym oklaskiwano takie znakomitości jak Enrico Caruso czy Sarah Bernhardt i gdzie występuje światowej sławy Ballet National de Cuba, przejazd pod posąg Cristo de la Habana , skąd rozciąga się piękny widok na zatokę.

Przejazd do muzeum rumu. Następnie zwiedzanie starej Hawany: Hotel Ambos Mundos, gdzie mieszkał Ernest Hemingway, Katedra zbudowana w stylu barokowym, usytuowana w sercu starówki, Pałac Prezydencki, plac targowy (hawańska starówka ma typowy dla hiszpańskich miast kolonialnych prostokątny układ ulic, z czterema wielkimi placami targowymi, a nie jak to zazwyczaj bywa jednym), Bodeguita del Medio i Floridita - ulubione bary Hemingwaya , powrót do hotelu bulwarem Obispo. Kolacja i nocleg.

6 DZIEŃ:

Hawana

Śniadanie. Czas wolny na indywidualne odkrywanie uroków Hawany. Możliwość wybrania się do prowincji Pinar del Rio lub wycieczki śladami Ernesta Hemingwaya.
 
7 DZIEŃ:

Hawana - Varadero

Wyjazd do kurortu Varadero . Wypoczynek na najpiękniejszych plażach Antyli, możliwość udziału w licznych wycieczkach  fakultatywnych. Wieczorem możliwość posłuchania kubańskiej muzyki na żywo w licznych barach, kafejkach, restauracjach lub wybrania się do którejś ze słynnych dyskotek Varadero. Podczas pobytu ALL INCLUSIVE.

8 DZIEŃ: 

Varadero

Wypoczynek . ALL INCLUSIVE.
 
9 DZIEŃ:

Varadero-Matanzas-Havana
Śniadanie. Czas wolny, wyjazd w kierunku lotniska w Hawanie, po drodze przejazd przez miasto MATANZAS, znane jako kubańska Wenecja, a następnie przez najwyższy most na Kubie (110 m wysokości) uważany za perłę inżynierii kubańskiej, z mostu roztacza się wspaniała panorama doliny rzeki Yumuri, stanowiąca jeden z najpiękniejszych widoków na Kubie. Odlot do Europy.
 
10 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.
 

Cena już od 5950 PLN + 760 USD
 


CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Mexico City, Hawana - Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
 • przelot Mexico City -Hawana
 • przejazdy zgodnie z programem
 • zakwaterowanie w hotelach *** /****w pokojach 2 os z łazienkami
 • śniadania, obiady lub kolacje wg programu w czasie pobytu  w Varadero ALL INCLUSIVE
 • opiekę przewodników i pilotów w języku angielskim lub niemieckim do wyboru ( na życzenie możliwość opieki w języku polskim za dopłatą)
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • wizę na Kubę
 • VAT

 
CENA NIE OBEJMUJE:

 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 3 EUR dziennie
 • opłaty lotniskowej w Hawanie (ok. 25 EUR) płatnej przed wylotem w Hawanie
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie
 • Doplata do pokoju 1 - osobowego 480 USD
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.