Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Argentyna - Urugwaj - Brazylia z pobytem w amazońskiej dżungli 17 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Buenos Aires

Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku w Warszawie - hala odlotów przy stanowisku odpraw. Przelot do Buenos Aires.

2 DZIEŃ:

Buenos Aires

Przylot do Buenos Aires. Transfer do hotelu. Zwiedzanie BUENOS AIRES, stolicy Argentyny: Katedra, Pałac Prezydencki, budynek Kongresu, najpiękniejszych placów i ulic, dzielnicy portowej "La Boca" założonej przez pierwszych emigrantów włoskich, teatru
im. Krzysztofa Kolumba, XIX-wiecznego cmentarza Recoleta (jeden z najciekawszych na świecie), na którym spoczywa m.in. Evita Peron, dzielnicy parkowej "Palermo". Wieczorem fakultatywnie "Tango Show" z wyśmienitą kolacją i winem.

3 DZIEŃ:

Buenos Aires – Colonia

Śniadanie. Przepłynięcie promem do COLONII - zwiedzanie najstarszego miasta Urugwaju, zabytku architektury kolonialnej (lista UNESCO) - mury obronne, bazylika, oryginalne ulice budowane przez portugalskich osadników. Powrót do Buenos Aires. Nocleg.

4 DZIEŃ:

Pampa

Śniadanie. Wycieczka w głąb PAMPY ok. 70 km od Buenos Aires. Podziwianie akrobatycznej jazdy konnej gauchos (również możliwość jazdy konnej dla turystów). Obiad
z winem w kuchni typowej dla tego regionu przy charakterystycznej muzyce folkloru gauchos ("gaucho" w języku hiszpańskim odpowiednik "cowboy"). Powrót do Buenos Aires, nocleg

5 DZIEŃ:

Buenos Aires – Foz do Iguazu

Śniadanie.  Transfer na lotnisko. Przelot do Puerto Iguazu. Podziwianie najpiękniejszych  i jednych z największych WODOSPADÓW na świecie na rzece IGUAZU (lista UNESCO) po stronie argentyńskiej. Fakultatywnie wycieczka do Ciudad del Este w Paragwaju. Transfer do hotelu. Nocleg.

6 DZIEŃ:

Foz do Iguazu

Śniadanie. Przejazd do tamy ITAIPU – jednego z największych projektów hydroelektrycznych na świecie. Podziwianie najpiękniejszych i jednych
z największych WODOSPADÓW na świecie na rzece IGUAZU (lista UNESCO) po stronie brazylijskiej. Nocleg.

7 DZIEŃ:

Foz do Iguazu - Salvador de Bahia

Śniadanie. Przelot do Salvadoru, transfer do hotelu, czas wolny na odpoczynek nocleg.

8  DZIEŃ:

Salvador de Bahia
Śniadanie. Zwiedzanie SALVADORU (lista UNESCO), miasta zbudowanego przez Portugalczyków w XVI i XVII wieku na wzór Lizbony. Zwiedzanie Starego Miasta, najciekawszych kościołów, w tym katedry i kościoła św. Franciszka, zakupy na targu rękodzieła. Nocleg.

9  DZIEŃ:

Salvador de Bahia

Śniadanie. Czas wolny lub wycieczka na Wyspy Itaparica. Nocleg w Salwadorze.

10 DZIEŃ:

Salvador de Bahia  – Manaus – Rio Negro

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Manaus, przylot. Przepłynięcie do resortu położonego w sercu dżungli amazońskiej. Wycieczka statkiem po RIO NEGRO . Podziwianie miejsca, gdzie spotykają się wody  dwóch rzek,  Rio Negro oraz Rio Solimoes, tworząc Amazonkę.  Podziwianie  niepowtarzalnej flory i fauny, łowienie piranii. Obiad, kolacja, nocleg w resorcie w dżungli.

11 DZIEŃ:

Manaus

O świcie obserwacja budzącego się życia w dżungli, z jego niezwykłymi odgłosami. Śniadanie, wycieczka piesza w głąb amazońskiej dżungli. Powrót na obiad. Po krótkim odpoczynku wycieczka łodziami canoe. Kolacja, nocleg.

12 DZIEŃ:

Manaus

Śniadanie. Czas wolny. Przepłynięcie do Manaus-zwiedzanie stolicy regionu Amazonii. Miasto powstało dzięki istnieniu tym rejonie plantacji drzew kauczukowych. Zwiedzanie miasta: wspaniałego gmachu opery Colon, targu miejskiego, brytyjskiego urzędu celnego, katedry. Nocleg w Manaus.

13 DZIEŃ:

Manaus-Rio de Janeiro

Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Rio de Janerio. Transfer do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

14 DZIEŃ:

Rio de Janeiro

Zwiedzanie RIO DE JANEIRO: Głowa Cukru, centrum miasta: katedra, sambodrom – miejsce rozpoczynania karnawału,stadion „Maracana” . Odpoczynek na słynnych plażach Rio de Janeiro. Nocleg.

15 DZIEŃ:

Rio de Janeiro

Śniadanie. Zwiedzanie Rio de Janeiro : słynne punkty widokowe- Corcovado, gdzie znajduje  się statua Chrystusa Odkupiciela, ogród botaniczny, avenida Rio Branco. Czas wolny na relaks. Nocleg.

16 DZIEŃ:

Rio de Janerio

Śniadanie. Czas wolny. Odlot do Warszawy

17 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.

 

Cena już od 11790 PLN + 2130 USD/os.


CENA OBEJMUJE:

  • przelot na trasie Warszawa – Buenos Aires, Rio de Janeiro - Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
  • przeloty, przejazdy autokarem lub mikrobusem zgodnie z programem
  • zakwaterowanie pokojach 2-osobowych z łazienką (typu standard) w hotelach *** /****
  • śniadania , a w czasie pobytu w dżungli 3 posiłki dziennie zgodnie z programem
  • opiekę pilota na całej trasie oraz lokalnych przewodników
  • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
  • VAT


CENA NIE OBEJMUJE:

  • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 4 USD dziennie
  • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat
  • za filmowanie i fotografowanie

 
Dopłata do pokoju 1 osobowego 799 USD

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.