Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Brazylia 15 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa –Rio de Janeiro

Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku w Warszawie - hala odlotów przy stanowisku odpraw. Przelot do Rio de Janeiro.

2 DZIEŃ:

Rio de Janeiro

Przylot do Rio de Janeiro i transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Po południu zwiedzanie miasta. Ta wyjątkowa piesza wycieczka daje możliwość poczucia niesamowitej atmosfery miasta. Zobaczą Państwo Klasztor Sao Bento, Kościół Candelaria, Imperial Palace, Centrum Kulturalne w Banco de Brasil. Wycieczka wiedzie dalej przez ulice Carioca aż do Metropolita Cathedra. Tam będzie oczekiwał na Państwa autokar, który zabierze Państwa do hotelu. Kolacja i nocleg.

3 DZIEŃ:

Rio de Janeiro

Śniadanie. Przejazd na słynny punkt widokowy Corcovado, gdzie znajduje się statua Chrystusa Odkupiciela. Podziwianie niesamowitych widoków. Przerwa na lunch. Następnie kolejką wjadą Państwo na wysokość 215 m n.p.m na Urca Hill, a następnie kolejna kolejka zabierze Państwa na wysokość 395 m n.p.m, na czubek Głowy Cukru. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 DZIEŃ:

Rio de Janeiro – Manaus
Śniadanie. Przelot do Manaus.. Transfer do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

5 DZIEŃ:

MANAUS – ANAVILHANAS LODGE

Wyjazd z Manaus o 8:00 do Novo Airo w regionie Norte Amazonense i Rio Negro. Przyjazd do luksusowego lodgu . Koktajl powitalny. Chwila relaksu i wycieczka łodziami do Pływającego Lasu. Po około 3 godzinach powrót do lodgu na kolację. Nocna przejażdżka łodziami . Nocne spotkanie z aligatorami, żabami i ptakami. Niesamowite odgłosy dżungli.

6 DZIEŃ:

Anavilhanas Lodge

Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę po dżungli. W środku amazońskiego lasu poczują Państwo jego urok i ogrom. Wycieczka prowadzona jest przez wykwalifikowanego przewodnika z perfekcyjną znajomością obszaru. Powrót do lodge na lunch. Popołudniu wizyta w studiu rzemieślniczym w Novo Arivo, gdzie wykonywane są oryginalne rękodzieła. Kolacja i wykład o regjonie.

7 DZIEŃ:

Anavilhanas Lodge – Manaus

Śniadanie. Transfer na lotnisko w Manaus i przelot do Sao Luis, Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie malowniczego miasta, które zostało założone w 1612 roku przez oficera marynarki francuskiej na cześć Louis XIII , zdobyte przez Holendrów i skolonizowane przez Portugalczyków. Spacer po starym mieście zapewnia możliwość podziwiania ogromnej ilości rezydencji obłożonych charakterystycznymi płytkami z błękitnym odcieniem. Powrót do hotelu, nocleg.

8 DZIEŃ:

Sao Luis – Barreirinhas

Po śniadaniu wyjazd do Barreirinhas. Droga potrwa około 3 godzin. Przyjazd i zakwaterowanie. Zwiedzanie Lencois Maranhenses National Park. Niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jeden z najpiękniejszych krajobrazów Brazylii. Idealne miejsce dla ludzi lubiących kontakt z przyrodą. Połączenie białego, aksamitnego piasku z błękitem nieba sprawia wrażenie znalezienia się w raju. Istnieje możliwość zażycia orzeźwiającej kąpieli w jednym z wielu naturalnych basenów wodnych. Wyprawa trwa około 4 godzin. Powrót do Barreirinhas. Nocleg.

9 DZIEŃ:

Barreirinhas

Po śniadaniu wprawa łodzią motorową w dół rzeki Preguicas River. Znajdą się Państwo w strefie obszaru ochrony środowiska ( APA ), w regionie Vassouras, Mandacaru , gdzie z latarni będą mieć Państwo możliwość zobaczenia cudownego widoku na otaczającą przyrodę.
Trasa wycieczki kończy się w Cabure. Po południu powrót do Barreirinhas. Nocleg.

10 DZIEŃ:

Barreirinhas – Sao Luis

Śniadanie. Kolejna wyprawa do Parku Narodowego Lencois Maranhenses, przejazd jeepami piaszczystą trasą zakończony wejściem na 40 metrową wydmę. Powrót do Barreirihas, a następnie przejazd do Sao Luis. Transfer do hotelu. Nocleg.

11 DZIEŃ:

Sao Luiz- Recife – Olinda

Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Recife, a nastepnie przejazd do Olinda. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

12 DZIEŃ:

Olinda – Recife - Fernando de Noronha

Śniadanie. Zwiedzanie Olinda. To klejnot architektury kolonialnej i stolica kultury brazylijskiej. Labirynty brukowanych uliczek, wzgórza zwieńczone bielą kościołów i budowli kolonialnych, urocze domy pomalowane na wszelkie pastelowe kolory, fontanny i urocze placyki. Następnie przejazd i zwiedzanie centrum Recife, położonego na trzech wyspach.

Oglądanie mostu Mauricio, placu Republiki (otoczony przez Płac Gubernatora, Teatr Santa Isabel i gmach Sądu). Zwiedzanie Casa de Cultura, dawnego więzienia, a obecnie centra kulturalnego miasta. Przejazd na lotnisko i wylot do Fernando De Noronha, archipelagu wysp, wysepek i skal wulkanicznych. Transfer do lodge. Nocleg.

13 DZIEŃ:

Fernando de Noronha

Śniadanie. Wyprawa łodzią wokół okolicznych wysepek, możliwość pływania i nurkowania w urokliwych zatoczkach. Po południu czas wolny. Nocleg.

14 DZIEŃ:

Fernando de Noronha

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek.

15 DZIEŃ:

Fernando de Noronha-Recife-Rio de Janeiro

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

15 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Polski.

 


Cena już od 9950 PLN + 3350 USD/os.


CENA OBEJMUJE:

  • przelot na trasie Warszawa – Rio de Janeiro - Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
  • przeloty, przejazdy autokarem lub mikrobusem zgodnie z programem
  • zakwaterowanie pokojach 2-osobowych z łazienką (typu standard) w hotelach minimum 4****
  • śniadania lub śniadania o obiady, a w czasie pobytu w dżungli 3 posiłki dziennie zgodnie z programem
  • opiekę pilota na całej trasie oraz lokalnych przewodników
  • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
  • VAT


CENA NIE OBEJMUJE:

  • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 4 USD dziennie
  • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie

 

Dopłata do pokoju 1 osobowego 1490 USD

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.