Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indie - Nepal + wypoczynek na Goa i Bombaj 18 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Delhi
Spotkanie grupyna Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina w Warszawie – hala odlotów przy stanowisku odpraw. Przelot do Delhi.


2 DZIEŃ:

Delhi – Agra
Przylot do Delhi. Wyjazd w stronę Agry, po drodze śniadanie w hotelu. Przyjazd do Agry, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.


3 DZIEŃ:

Agra – Sikandra – Agra
Rano podziwianie Taj Mahal (lista UNESCO) o wschodzie słońca. Śniadanie. Zwiedzanie AGRY - stolicy imperium Mogołów: Czerwonego Fortu (lista UNESCO), świątyni Radha Soami w dzielnicy Dayal Bagh oraz grobowca cesarza Akbara Wielkiego w SIKANDRZE. Kolacja, nocleg.


4  DZIEŃ:

Agra – Fatehpur Sikri – Jaipur
Śniadanie. Przejazd do Jaipuru, po drodze zwiedzanie FATEHPUR SIKRI(lista UNESCO)– miasta z czerwonego piaskowca wybudowanego przez cesarza Akbara w 1569 r. Przyjazd do Jaipuru. Kolacja, nocleg.


5 DZIEŃ:

Jaipur – Fort Amber – Jaipur
Śniadanie. Zwiedzanie FORTU AMBER, dawnej siedziby maharadży Jaipuru. Wjazd do fortu na słoniach. Zwiedzanie Jaipuru: Obserwatorium Astronomicznego, Pałaców Maharadży, zespołu pałacowo – ogrodowego Rani Sisodia, postój przy Pałacu Wiatrów. Wieczorem pokaz tańców radżasthańskich. Kolacja, nocleg.


6 DZIEŃ:

Jaipur – Delhi
Śniadanie. Przejazd do Delhi i zwiedzanie: Mauzoleum Humajuna (lista UNESCO), Qutab Minar (lista UNESCO), Brama Indii, budynki rządowe i Pałac Prezydencki (z zewnątrz). Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.


7 DZIEŃ:

Delhi
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Delhi: Meczet Piątkowy (w miarę możliwości), Czerwony Fort, miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego, wizyta na lokalnym bazarze Chandni Chowk. Kolacja, nocleg.


8 DZIEŃ:

Delhi – Varanasi – Sarnath – Varanasi
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Varanasi. Zwiedzanie VARANASI: świątynie Durgi i Bharat Mata Mandir, przejazd przez tereny uniwersytetu. Przejazd do SARNATH, gdzie Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie;zwiedzanie muzeum historycznego ze słynnym pilarem cesarza Ashioki i buddyjskiej świątyni. Kolacja, nocleg.


9 DZIEŃ:

Varanasi – Bhairahawa (Nepal)
O świcie przejazd łodziami po Gangesie, obserwacja rytualnych kąpieli, oglądanie zabytkowych świątyń i pałaców na brzegu rzeki Śniadanie. Wyjazd w stronę granicy indyjsko – nepalskiej. Przekroczenie granicy (zmiana autokaru). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.


10 DZIEŃ:

Bhairahawa – Lumbini – Park Narodowy Chitwan
Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Lumbini – miejsca, w którym narodził się Budda. Dalszy przejazd do Parku Narodowego CHITWAN (lista UNESCO), gdzie można obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Po obiedzie piesza wycieczka do ośrodka hodowli słoni, safari na słoniach – możliwość spotkania dzikich zwierząt w dżungli. Zakwaterowanie w bungalowach. Kolacja, nocleg.


11 DZIEŃ:

Chitwan – Swajambhunath – Kathmandu
Wcześnie rano piesza wycieczka w dżungli, obserwacja ptaków. Śniadanie. Wyjazd w stronę Kathmandu. Po drodze zwiedzanie stupy buddyjskiej na szczycie wzgórza Swajambhunath(wejście po 365 schodach). Przyjazd do Kathmandu, kolacja i nocleg w hotelu.


12 DZIEŃ:

Kathmandu – Bhaktapur – Pashupatinath – Patan – Kathmandu
Śniadanie. Dla chętnych lot widokowy nad Himalajami. Przejazd do Bhaktapur,zwiedzanie Złotej Bramy, Pałacu Królewskiego (z zewnątrz), Świątyni Njatapola. Wycieczka do Paśiupatinath – hinduistycznego sanktuarium, Bodhnath – największej stupy nepalskiej. Przejazd do Patanu, zwiedzanie Placu Durbar z zespołem świątyń i pałaców. Kolacja i nocleg.


13 DZIEŃ:

Kathmandu – Delhi
Śniadanie. Zwiedzanie Kathmandu: placu Durban z zespołem świątyń i pałaców oraz Domu Żywej Bogini Kumari. Po południu przelot do Delhi. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg. Nocny transfer na lotnisko.


14 DZIEŃ:

Delhi - Warszawa
Wylot do Europy. Przylot do Warszawy.
 


Opcja wypoczynku na Goa i Bombaj (minimum 2 osoby): 850 USD od osoby
 


14 DZIEŃ:

Delhi – Goa
Transfer na lotnisko i przelot na Goa. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu na wybrzeżu. Czas wolny.


15 – 17 DZIEŃ:

Goa
Wypoczynek z All Inlusive na pięknych plażach Morza Arabskiego.


17 DZIEŃ:

Goa – Bombaj
Rano transfer na lotnisko i przelot do Bombaju. Na lotnisku spotkanie z anglojęzycznym przewodnikiem i zwiedzanie miasta:
wycieczka na wyspę Elephantę - zwiedzanie świątyń skalnych z VIII w. (lista UNESCO), Powrót do Bombaju: podziwianie Bramy do Indii, Fontanny Flory, przejazd promenadą nadmorską zwaną Naszyjnikiem Królowej. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.


18 DZIEŃ:

Bombaj – Warszawa
W nocy transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy.
 
 

Cena już od 5990 PLN + 1450USD/os. 


CENA OBEMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Delhi, Kathmandu – Delhi – Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych, (w przypadku wypoczynku na Goa powrót z Bombaju)
 • przejazdy klimatyzowanym mikrobusem lub autokarem zgodnie z programem
 • przelot Delhi – Varanasi, (w przypadku wypoczynku na Goa przelot Delhi – Goa – Bombaj)
 • zakwaterowanie w hotelach ****/*** w pokojach 2 os. z łazienką i klimatyzacją
 • śniadania i kolacje na całej trasie wg programu, w Chitwan śniadanie, obiad, kolacja, (na Goa All Inclusive)
 • dodatkowe atrakcje: pokaz tańców radżastańskich, wjazd do Fortu Amber na słoniach, wycieczka łodziami po Gangesie w Varanasi, safari na słoniach w Chitwan
 • wizę do Indii (paszport ważny min. 6 m-cy po powrocie z 1 wolną stroną, 1 wniosek wizowy + 1 zdjęcie /os. Od poprzedniej wizyty w Indiach muszą minąć przynajmniej 2 miesiące)
 • opiekę polskojęzycznego przewodnika na całej trasie, (na Goa i w Bombaju opieka anglojęzyczna)
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT


CENA NIE OBEJMUJE:

 • wizy do Nepalu (25 USD + 1 zdjęcie/os, 1 strona wolna w paszporcie)
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 125 USD, przy opcji Goa i Bombaj ok. 20 USD
 • napojów do obiadów i kolacji
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 4 USD/os dziennie
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłata za filmowanie i fotografowanie
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego: 450 USD
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.