Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indie - Złoty Trókąt i Goa wycieczka objazdowa

 

Indie Złoty Trójkąt + Goa + Bombaj

TRASA: DELHI – AGRA – FATEHPUR SIKRI – JAIPUR – BOMBAJ – GOA – BOMBAJ


Długość trasy
Długość objazdu 437 km + przeloty samolotem 2000 km
Delhi – Agra – 205 km
Agra – Fatehpur Sikri – 35 km
Fatehpur Sikri – Jaipur – 205 km
Jaipur – Bombaj – Goa przelot samolotem – 1500 km
Goa – Bombaj – przelot samolotem – 500 km


1 dzień
Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Odprawa paszportowo-celna. Przelot lotem rejsowym do Dehli.

2 dzień
Przylot do Delhi, transfer do hotelu w Guargaon. Zakwaterowanie. Czas wolny, śniadanie. W godzinach popołudniowych spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem i wyjazd na City Tour Delhi. Zwiedzanie Qutub Minar, pierwszego minaretu w Indiach oraz pozostałości kompleksu, w którym się znajduje. Następnie zwiedzanie Grobowca Humayuna, pierwowzór słynnego Taj Mahal. Przejazd do monumentu „Inidia Gate”, poświęconego poległym żołnierzom indyjskim, krotki postój na zdjęcia. Następnie przejazd przez dzielnicę Parlamentarną i możliwość obejrzenia z autokaru Domu prezydenckiego oraz budynku Parlamentu. Przyjazd do hotelu, kolacja, nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Delhi, m. in. Raj Ghat – memoriał Mahatma Ghadni, zwiedzanie ogrodów oraz obiektu. Następnie przejazd obok Czerwonego Fortu (kompleks budowli fortecznych wybudowanych w 1638 roku) aż do Meczetu Jama Masjid. Meczet powstał w 1658 roku i jest największą muzułmańską budowlą sakralną w Indiach. Wejście do środka do meczetu (obowiązują stroje jak w państwach arabskich – kobieta musi mieć habit, przed wejście można zakupić taki strój lub materiał aby przykryć ciało), powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miejscowości Agra, zakwaterowanie w hotelu. W godzinach popołudniowych zwiedzanie miasta. Najpierw Taj Mahal, mauzoleum indyjskie wzniesione przez cesaża Szahdżahana z dynastii Wielkich Mogołów na pamiątkę przedwcześnie zmarłej żony Mumtaz Mahal, nazywane również światynią miłości. Następnie zwiedzanie Czerwonego Fortu, zespołu budowli fortecznych w skład którego wchodzą: Meczet Perłowy, uważany za najpiękniejszy meczet w Indiach, sale audiencji, Pałac Luster oraz Pałac Dżahangira, prywatna rezydencja władców mogolskich. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

5 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Fatehpur Sikri, doskonale zachowanego zespołu architektonicznego dawnej stolicy Wielkich Mogołow. Zwiedzanie Wielkiego Meczetu, Bramy Zwycięstwa, Pałacu Wiatrów oraz Sali audiencji prywatnych. Miasto zostało zbudowane w miejscu wioski Sikri na życzenie władcy Akbara z dynastii Wielkich Mogołów w 1571 roku. Nastepnie przejazd do Jaipur, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

6 dzień
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Amber i zwiedzanie Fortu Amber, kompleksu budowli obronnych i pałacowych. Następnie przejażdżka na słoniach (w cenie pakietu, limitowane przez władze lokalne). Kolejnym punktem jest Pałac Wiatrów, najbardziej rozpoznawany zabytek Jaipuru. Krótka przerwa na zrobienie zdjęć fasady, w której znajduje się 953 małych okien zaprojektowanych tak, aby damy dworu mogły obserwować życie codzienne miasta. Przejazd i zwiedzanie Pałacu miejskiego, kompleksu ogrodów, dziedzińców oraz budynków pałacowych. Następnie zwiedzanie Jantar Mantar, obserwatorium astronomicznego w Jaipurze. Powstałe w 1734 roku, składa się z 16 obiektów służących m.in. do ustalania pozycji gwiazd, określania dat zaćmienia słońca oraz wysokości nad poziomem morza. Obserwatorium w Jaipurze jest największe i najlepiej zachowane spośród innych obserwatoriów w Indiach. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot na trasie Jaipur – Bombaj – Goa. Przylot na Goa, transfer do hotelu, zakwaterowanie, następnie czas wolny. Wieczorem kolacja i nocleg.

8 dzień
Po śniadaniu Goa City Tour, zwiedzanie m. in. Bazyliki Bom Jesus, obecnie uważanej za najważniejszy kościół katolicki w kraju. W środku znajdują się szczątki św. Franciszka Ksawerego zwanego apostołem Indii. Następnie odwiedzimy rzymskokatolicką Katedrę Se pod wezwaniem św. Katarzyny. Jest to największy kościół Indii wchodzący w skład zespołu obiektów sakralnych wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kolejnym punktem programu jest Muzeum archeologiczne w Goa. Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja i nocleg.

9 – 11 dzień
Pobyt w wybranym hotelu, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych, płatnych u przedstawiciela lokalnego kontrahenta.

12 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot do Bombaju. Przylot do Bombaju, zwiedzanie miasta. Pierwszym punktem jest Dhobi Gats, słynna dzielnica - pralnia, postój na zrobienie zdjęć, następnie przejazd do Mani Bhawan, memoriału Ghandiego, zwiedzanie obiektu. Kolejnym punktem są ogrody Wiszące Ogrody, krótki postój na zdjęcia. Powrót do hotelu wybrzeżem miasta. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg

13 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Bombaju i wylot do Polski


Cena: 4.749 PLN/os.

CENA WYCIECZKI ZAWIERA:

 • przelot na trasie Polska – Indie - Polska
 • podczas części objazdowej zakwaterowanie wg programu w hotelach 3* ze śniadaniami i obiadokolacjami, opieka polskojęzycznego pilota (wyjątek w dniu 12 zwiedzanie Bombaju w towarzystwie angielskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta)
 • podczas części pobytowej zakwaterowanie w wybranym hotelu, lokalnej kategorii 3* - dopłata do kategorii 4* lub 5* - wycena indywidualna, opieka angielskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem
 • obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG)
 • opłaty lotniskowe i paliwowe


DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO:

 • napoje do obiadokolacji podczas pobytu oraz objazdu napiwki dla lokalnych przewodników, bagażowych, bilety wstępów do parków i zwiedzanych obiektów płatne jako pakiet ok. 125 USD/os.
 • wiza indyjska ok. 300 PLN/os. – płatna przy rezerwacji
 • przeloty wewnętrzne Jaipur-Bombaj-Goa-Bombaj ok 260 USD/os.


DODATKOWO PŁATNE FAKULTATYWNIE:

 • dopłata do lunchy w trakcie pobytu i objazdu
 • fotografowanie oraz filmowanie ok. 30 usd
 • Kingdom of Dreams – Bollywoodzki Show ok. 78 USD/os.
 • rejs na wyspę Grand Island ok. 72 USD/os.
 • Gokarna i Murdeshwar ok. 180 USD/os.


UWAGI
Wycieczka objazdowa przeznaczona dla osób powyżej 10 roku życia. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Imprezy fakultatywne odbywają się przy minimalnej liczbie chętnych określonej przez pilota. Obowiązkowy pakiet zwiedzania, płatny na miejscu, może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania wizy.

 

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.