Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indie Południowe 20 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Bombaj        
Spotkanie grupyna Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina w Warszawie – hala odlotów przy stanowisku odpraw.  Przelot do Bombaju.


2 DZIEŃ:

Bombaj – Elephanta – Bombaj
Przylot do Bombaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i śniadanie. Wycieczka na wyspę ELEPHANTĘ - zwiedzanie świątyń skalnych z VIII w. (lista UNESCO).
Powrót do BOMBAJU: podziwianie Bramy do Indii, Fontanny Flory, przejazd promenadą nadmorską zwaną Naszyjnikiem Królowej, w miarę możliwości wizyta w Muzeum M. Gandhiego. Kolacja, nocleg.


3 DZIEŃ:

Bombaj – Aurangabad
Śniadanie. Przejazd pociągiem ekspresowym do Aurangabad (miejsca siedzące, klimatyzacja). Zwiedzanie zabytków AURANGABADU: Fortu Daulatabad i mauzoleum Bibi-ka-Maqbary. Kolacja, nocleg.


4 DZIEŃ:

Ellora – Adżanta – Hajdarabad
Śniadanie. Wycieczka do Ellory i Adżanty. Zwiedzanie świątyń skalnych w ELLORZE (V - VII w.) (lista UNESCO) i ADŻANCIE (II w. p.n.e.- VII w. n.e., lista UNESCO), gdzie znajdują się najsłynniejsze w Indiach malowidła ścienne. Kolacja. Wyjazd nocnym pociągiem do Hajdarabadu (kuszetki, klimatyzacja).


5 DZIEŃ:

Hajdarabad – Golkonda – Hajdarabad
Transfer do hotelu na śniadanie. Zwiedzanie HAJDARABADU: Char Minar, Meczetu Mecca, Muzeum Salar Jang. Po południu zwiedzanie ruin znanej z legendarnych skarbów GOLKONDY. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.


6 DZIEŃ:

Hajdarabad -Madras – Mahabalipuram
Wcześnie rano śniadanie. Przelot do Chennai. Zwiedzanie: Muzeum Rządowe (w czasach brytyjskich Kompleks Panteonu), Fort ST. George, Świątynia Kapaleeshwar, kościół Św. Marii. Przejazd do hotelu w okolicy Mahabalipuram, zakwaterowanie. Kolacja, nocleg.


7 DZIEŃ:

Mahabalipuram – Kanchipuram
Śniadanie. Zwiedzanie zabytków MAHABALIPURAM (lista UNESCO): Świątyni Nadbrzeżnej, świątyń skalnych, słynnej płaskorzeźby "Zejście Gangesu na Ziemię". Następnie wycieczka do KANCHIPURAM, zwiedzanie jednego z siedmiu świętych miast Indii. Kolacja, nocleg.


8 DZIEŃ:

Mahabalipuram – Pondichery
Śniadanie. Wyjazd do PONDICHERY, dawnej enklawy francuskiej. Zwiedzanie aszramu Sri Aurobindo założonego. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.


9 DZIEŃ:

Pondichery – Thanjavur
Śniadanie. Wyjazd do Thanjavur, stolicy królów z dynastii Chola. Po drodze zwiedzanie słynnych świątyń GANGAICHOLAPURAM z XI w. (w miarę możliwości dojazdu) i DHARASURAM z XII w. Kolacja, nocleg.


10 DZIEŃ:

Thanjavur – Maduraj
Śniadanie. Zwiedzanie świątyni BRIHADESHAVARA (lista UNESCO) z IX/X w. pierwszej na świecie świątyni zbudowanej z granitu. Przejazd do Maduraj, zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.


11 DZIEŃ:

Maduraj
Śniadanie. Zwiedzanie MADURAJ, jednego z najstarszych miast południowych Indii: zwiedzanie największej hinduistycznej świątyni, miejsca kultu małżonki Siwy - Meenakshi. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.


12 DZIEŃ:

Maduraj – Thekkady – Park Narodowy Periyar
Śniadanie. Przejazd malowniczą, górską trasą do Thekkady. Zakwaterowanie w hotelu. Wycieczka do Parku Narodowego PERIYAR, w którym można zobaczyć słonie, jelenie, małpy. Wizyta w ośrodku treningu słoni. Wieczorem przedstawienie teatru – tańca Kathakali. Kolacja, nocleg.


13 DZIEŃ:

Thekkady – Munnar
Śniadanie. Wyjazd do Munnar położonego na wysokości 1550 m m.p.m. Postój na PLANTACJI HERBATY. Przyjazd do hotelu w Munnar. Kolacja, nocleg.


14 DZIEŃ:

Munnar  – Koczin
Śniadanie. Przejazd przez góry Ghaty Zachodnie. Po drodze postój i zwiedzanie plantacji przypraw. Przyjazd nad JEZIORO VEMEBHANAD utworzone przez słynne keralskie laguny. Rejs po jeziorze charakterystyczną keralską łodzią. Po zakończeniu rejsu  przejazd do Koczin. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.


15 DZIEŃ:

Koczin – Goa
Śniadanie. Zwiedzanie Fort Koczi: kościoła św. Franciszka z XVI w., pałacu Mattancherry z XVI w., synagogi. Transfer na dworzec kolejowy, wyjazd pociągiem do Goa (kuszetki, klimatyzacja). Kolacja w formie suchego prowiantu. (Możliwość zamiany przejazdu pociągiem na przelot samolotem za dodatkową opłatą).


16 DZIEŃ:

Goa
Przyjazd do Margao (Magdaon) na Goa. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Śniadanie. Relaks na plaży. Kolacja, nocleg.


17 - 18 DZIEŃ:

Goa
Śniadanie. Czas wolny. Podczas pobytu na Goa możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja, nocleg.


19 DZIEŃ:

Goa – Bombaj
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Przelot do Bombaju. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.


20 DZIEŃ:

Bombaj – Warszawa
Transfer na lotnisko. Wylot do Europy. Przylot do Warszawy.
 

 

Cena już od 6200 PLN + 2050 USD/os.
 

CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Bombaj – Warszawa ( przez jeden z europejskich portów lotniczych)
 • przeloty na terenie Indii, przejazdy mikrobusem lub autokarem z klimatyzacją oraz pociągami ekspresowymi i sypialnymi zgodnie z programem
 • zakwaterowanie w hotelach***/**** w pokojach 2 os. z łazienką i klimatyzacją
 • śniadania i obiady lub kolacje wg programu (niektóre posiłki w formie suchego prowiantu z powodu wczesnych przelotów lub nocnych przejazdów pociągami)
 • dodatkowe atrakcje: spacer z przewodnikiem po dżungli i wizyta w ośrodku treningu słoni w Parku Periyar, rejs po jeziorze Vemebhanad, pokaz tańców Kathakali
 • wizę do Indii (paszport ważny min. 12 m-cy po powrocie z 1 wolną stroną, 1 wniosek wizowy+ 1 zdjęcie /os. Od poprzedniej wizyty w Indiach muszą minąć przynajmniej 2 miesiące)
 • opiekę pilota na całej trasie oraz pilotów lokalnych
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT.


CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 130 USD
 • napojów do obiadów i kolacji
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych ok. 4 USD/os dziennie
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie


Dopłata do pokoju 1-osobowego: 790 USD

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.