Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indie: Złoty trójkąt, Goa i Bombaj 15 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa - Delhi
Przelot do Indii przez jeden z europejskich portów lotniczych.


2 DZIEŃ:

Delhi – Agra
Przylot do Delhi. Spotkanie z polskojęzycznym pilotem na lotnisku. Śniadanie w hotelu w Gurgaonie (po drodze z Delhi do Agry). Przejazd do Agry. Zakwaterowanie i czas wolny. Kolacja i nocleg w hotelu.


3 DZIEŃ:

Agra – Sikandra – Agra
Rano podziwianie słynnego grobowca Taj Mahal (lista UNESCO) o wschodzie słońca. Śniadanie. Zwiedzanie AGRY - stolicy imperium Mogołów: Czerwonego Fortu (lista UNESCO), pięknej marmurowej świątyni Radha Soami w dzielnicy Dayal Bagh oraz grobowca cesarza Akbara Wielkiego w SIKANDRZE. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg w hotelu.


4  DZIEŃ:

Agra – Fatehpur Sikri – Jaipur
Śniadanie. Przejazd do Jaipuru – stolicy Radżasthanu. Po drodze zwiedzanie FATEHPUR SIKRI(lista UNESCO)– miasta wybudowanego przez cesarza Akbara w 1569 r. Zabytkowa część miasta zbudowana jest z czerwonego piaskowca i łączy cechy architektury hinduskiej i muzułmańskiej. Przyjazd do Jaipuru.
Kolacja, nocleg w hotelu.


5 DZIEŃ:

Jaipur – Fort Amber - Jaipur
Śniadanie. Zwiedzanie FORTU AMBER, dawnej siedziby maharadży Jaipuru. Wjazd do fortu na słoniach (o ile lokalne władze nie wprowadzą zakazu, co czasem zdarza się z powodu większych festiwali, etc.). Powrót do Jaipuru, zwiedzanie miasta: Obserwatorium Astronomicznego, Pałaców Maharadży, zespołu pałacowo – ogrodowego Rani Sisodia, postój przy Pałacu Wiatrów. Wizyta w fabryce batików Batik Block Painting.
Kolacja, nocleg w hotelu.


6 DZIEŃ:

Jaipur – Delhi
Śniadanie. Przejazd do Delhi i zwiedzanie: Qutab Minar (lista UNESCO), Mauzoleum Humajuna (lista UNESCO), Meczet Piątkowy (w miarę możliwości), miejsce kremacji Mahatmy Ghandiego. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja z pokazem tańca. Nocleg w hotelu.


7 DZIEŃ:

Delhi – Goa
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot na Goa. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny.


8 – 14 DZIEŃ:

Goa – wypoczynek
Pobyt na Goa.


14 DZIEŃ:

Goa – Bombaj
Wcześnie rano transfer na lotnisko i przelot do Bombaju. Na lotnisku spotkanie z anglojęzycznym przedstawicielem biura. Zwiedzanie Bombaju z anglojęzycznym przewodnikiem: wycieczka na wyspę ELEPHANTĘ - zwiedzanie świątyń skalnych z VIII w. (lista UNESCO), w tym olbrzymiego popiersia trójgłowego boga Siwy.

Powrót do BOMBAJU: podziwianie Bramy do Indii, Fontanny Flory, przejazd promenadą nadmorską zwaną Naszyjnikiem Królowej, w miarę możliwości wizyta w Muzeum M. Gandhiego. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg w hotelu.


15 DZIEŃ:

Bombaj – Warszawa
W nocy transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy.
 

 

Cena już od  5200 PLN + 2000 USD/os.

 
CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Delhi, Bombaj – Warszawa (w najtańszej dostępnej taryfie lotniczej – ok. 2700 PLN/os)
 • przelot Delhi – Goa i Goa – Bombaj
 • przejazdy klimatyzowanym samochodem zgodnie z programem
 • zakwaterowanie w hotelach **** w pokojach 2 os. z łazienką i klimatyzacją, na Goa 4* lub 5*
 • śniadania i kolacje na całej trasie wg programu, na Goa śniadania lub All Inclusive
 • dodatkowe atrakcje: pokaz tańców indyjskich, wjazd do Fortu Amber na słoniach, rejs na Elephantę
 • wizę do Indii (paszport ważny min. 12 m-cy po powrocie z 1 wolną stroną, 1 wniosek wizowy + 1 zdjęcie /os. Od poprzedniej wizyty w Indiach muszą minąć przynajmniej 2 miesiące)
 • opiekę anglojęzycznego pilota podczas objazdu w północnych Indiach (możliwa polskojęzyczna opieka do potwierdzenia w konkretnym terminie), przewodnika lokalnego w Bombaju
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT

 
CENA NIE OBOWIĄZUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok.  95 USD/os – płatne przewodnikowi w Delhi
 • napojów do obiadów i kolacji
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.