Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indie + Nepal + wypoczynek na Goa 21 dni

Delhi, Jaipur, Fatehpur Sikri, Agra, Varanasi, Kathmandu, rafting, Chitwan Park, Pokhara, trekking, Katmandu, Patan, Kathmandu, Delhi, Goa, Delhi ( Bombaj)

 
1 DZIEŃ: 

wylot z Polski
Zbiórka na lotnisku w Warszawie i przelot do Indii. Noc w samolocie.


2 DZIEŃ:

Delhi
Przylot na lotnisko międzynarodowe New Delhi. Transfer z lotniska do hotelu. Zwiedzanie ulic Starego Miasta (Ćandni Ćauk), największego meczetu Indii z XVII w Jama Masjid i Red Fort - fortecy obronnej z przepięknymi pałacami i ogrodem w stylu mugolskim. Objazd po dzielnicy dyplomatycznej: Parlament, Brama do Indii, miejsce kremacji M. Ghandiego. Noc w hotelu.


3 DZIEŃ:

Delhi – Jaipur
Rano przejazd samochodem z kierowcą do Jaipur. Spacer uliczkami Starego Miasta w Jaipur. Noc w hotelu.


4 DZIEŃ: 

Jaipur
Rano przejazd do Fortu Amber. Drogę do fortu, który znajduje się na wzniesieniu przebywa się na grzbiecie słonia. Zwiedzanie Jaipur: Pałacu Wiatrów, Pałacu Miejskiego z Obserwatorium Astronomicznym, Pałacu na Wodzie, Jagarh. Noc w hotelu.


5 DZIEŃ: 

Jaipur - Fatherpur Sikri - Agra
Przejazd do Agra, po drodze zwiedzanie Fatehpur Sikri, po przyjeĄdzie na miejsce zwiedzanie Czerwonego Fortu w Agra - słynnej twierdzy władców Mugolskich. Do wnętrza fortecy wchodzi się jedną z czterech bram. Wewnątrz znajdują się przepiękne pałace jak Moti Masjid, czyli Perłowy Meczet, Pałac Jahangira, Khas Mahal i słynna wieża WięĄniów, w której Aurangazeb uwięził swojego ojca (tego, który zbudował Taj Mahal). Zakwaterowanie w hotelu w Agra.


6 DZIEŃ: 

Agra - Varanasi
O wschodzie słońca wizyta w Taj Mahal - mauzoleum uznawanego za jeden z siedmiu cudów świata, wybudowane w XVII w. przez Wielkiego Mugoła Shach Jahan dla uczczenia pamięci zmarłej ukochanej żony. Mauzoleum mieści się na brzegu Jamuny. Na wybudowanie tego ogromnego kompleksu trzeba było 20 lat pracy, ponad 20 tys. robotników i sumy równej 466 kg złota. Sam grób w całości został wykonany z białego marmuru inkrustowanego szlachetnymi kamieniami, które układają się we wzory kwiatowe i roślinne. Według legendy Szach Jahan postanowił na przeciwległym brzegu, Jamuny wybudować sobie takie samo mauzoleum z czarnego marmuru. Niestety jego syn przerażony rozrzutnością ojca uwięził go w wieży w Czerwonym Forcie, z którego ojciec miał jedynie widok na swoje dzieło. Zwiedzanie Red Fort, czyli Czerwonego Fortu w Agra - słynnej twierdzy władców Mugolskich. Do wnętrza fortecy wchodzi się jedną z czterech bram. Wewnątrz znajdują się przepiękne pałace jak Moti, Masjid, czyli Perłowy Meczet, Pałac Jahangira, Khas Mahal i słynna Wieża WięĄniów, w której Aurangazeb uwięził swojego ojca (tego, który zbudował Taj Mahal). Wieczorem transfer na dworzec kolejowy i noc w pociągu (Magadh Express at 22:25/ 07godz 40 min)


7 DZIEŃ: 

Varanasi
Transfer z dworca kolejowego i zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie słynnych Ghat (schody) prowadzących do Gangesu, gdzie hinduscy pielgrzymi dokonują rytualnych kąpieli i  Świątyń nad Gangesem (Golden Temple). Wieczorem zwiedzanie wąskich uliczek starego miasta i fabryk jedwabiu, z którego słynie miasto Varanasi. Noc w hotelu.


8 DZIEŃ: 

Varanasi – Sarnach - Varanasi
O wschodzie słońca rejs łodzią po Gangesie i obserwowanie rytuałów związanych z wierzeniami hindusów, obserwowanie z wody kremacji zwłok nad Gangesem ( tylko z łodzi można to zaobserwować, ponieważ zabroniony jest tam wstęp nie hindusom) Wycieczka do Sarnach gdzie Buda wygłosił swoje pierwsze kazanie. Wieczorem spacer wąskimi uliczkami starego miasta. Noc w hotelu.


9 DZIEŃ: 

Varanasi - Kathmandu
Transfer na lotnisko i przelot do Kathmandu. Transfer z lotniska, powitanie i zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem spacer po dzielnicy handlowo turystycznej Thamal.  Noc w hotelu w Kathmandu.


10 DZIEŃ:

Katmandu
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Nepalu Kathmandu. Zwiedzanie Pałacu, Świątyni Hanumandhoka, czyli wiecznie żyjącej Bogini. Zwiedzanie Kastamandap Temple, świątyni zbudowanej z jednego drzewa. Potem wizyta w Taleju Temple, Kal Bhairab Temple, Akash Bhairab Temple. Przejazd do największej stupy buddyjskiej Swayambhunath.  Noc w hotelu w Kathmandu.


11 DZIEŃ: 

Katmandu - rafting – Chitwan
Wcześnie rano przejazd widokową (zachodnią) Doliną Katmandu do miejsca startu raftingu po rzece Trishuli. Lunch i przejazd do Chitwan. Spotkanie z przewodnikiem przyrody, który zabierze nas do rezerwatu Royal Chitwan Natural Park. Zakwaterowanie w resorcie na terenie parku i safari na grzbiecie słonia i odkrywanie naturalnego piękna dzikiej przyrody w dżungli. Można tu zobaczyć sławne rogate nosorożce, różnego rodzaju jelenie, małpy, leśne knury, niezliczone gatunki ptactwa w ich naturalnym środowisku. Obiadokolacja w formie bufetu na terenie rezerwatu. Noc w resorcie.


12 DZIEŃ: 

Chitwan Park
O wschodzie słońca safari na łodziach po rzece Rapti i obserwowanie zwierząt przychodzących do wodopoju. Powrót do resortu i śniadanie. Wyprawa w dżunglę z przewodnikiem, który pokaże nam unikalną zwierzynę zamieszkującą ta część świata. Opowieści o dzikich zwierzętach zamieszkujących te niedostępne niegdyś równiny Chitwan. Wieczorem pokaz tańców rdzennej ludności z plemienia Thara. Noc w resorcie.


13 DZIEŃ: 

Chitwan – Pokhara
Rano safari do naturalnych środowisk ptaków zamieszkujących rezerwat. Śniadanie i przejazd przepiękną trasę widokową: pocięte tarasami stoki górskie, urocze nepalskie wioski i miasteczka. Po przyjeĄdzie do Pokhara wycieczka nad jezioro Plewa, do obozu, gdzie osiedlili się Mnichowie, którzy wyemigrowali z zajętego przez Chiny Tybetu i nad wodospad Devis. Noc w hotelu w Pokhara.


14 DZIEŃ: 

Pokhara – Austrian Camp (trekking w góry)
Rano po śniadaniu przejazd wzdłuż Lumle i wędrówka szlakami górskimi przez Chandrakot i Tanchowk. Szlak biegnie przez dżunglę, przez wioski do punktów widokowych na Mt Annapurna, Mat Fishtail i inne góry Himalajów ( trekking ok. 5 godzin). Noc Tea Hause w Austrian Camp.


15 DZIEŃ: 

Austrian Camp - Katmandu
Poranny spektakl zapalania szczytów, czyli obserwowanie wschodu słońca, którego promienie oświetlają kolejne szczyty górskie nadając im przeróżne barwy. Po śniadaniu zejście do Kande i z stamtąd przejazd malowniczą trasą do Katmandu. Noc w hotelu.


16 DZIEŃ: 

Katmandu – Patan - Delhi
Rano zwiedzanie: Patan Durbar Square, Krishna Temple, Stupy buddyjskiej Mahaboudha. Spacer uliczkami Patan, gdzie przesiadują ekscentrycznie odziani i umalowani Sadhu Po śniadaniu transfer na lotnisko międzynarodowe Tribhuwan International Airport i powrót z Kathmandu to Delhi. Noc w hotelu.


17 DZIEŃ: 

Delhi - Goa
Transfer na lotnisko i przelot na Goa. Transfer do resortu na Goa. Wypoczynek i plażowanie. Noc w resorcie.


18 DZIEŃ: 

Goa
Wypoczynek i plażowanie. Noc w resorcie.


19 DZIEŃ: 

Goa
Wypoczynek i plażowanie. Noc w resorcie.


20 DZIEŃ: 

Goa – Bombaj (Delhi)
Transfer na lotnisko i przelot do Bombaj. Transfer do hotelu. czas wolny na zakupy. Noc w hotelu.


21 DZIEŃ: 

powrót do Polski
Rano transfer na lotnisko międzynarodowe.

 


Cena już od 4190 PLN + 2995 USD/os. 

 


CENA ZAWIERA:

 • Przelot samolotem WAW – DEL- WAW
 • Przejazdy klimatyzowanym busem
 • Bilet na przelot samolotem Varanasi – Kathmandu
 • Bilet na przelot samolotem Kathmandu – Delhi
 • Bilet na przejazd pociągiem sypialnym Agra - Varanasi A1
 • Hotele 3* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem + na Goa resort 4*
 • Opiekę polskiego pilota
 • Profesjonalnego przewodnika w każdym mieście  (angielskojęzyczny)
 • Wjazd na słoniu do Fortu Amber
 • Rejs łodzią po rzece Ganges o wschodzie słońca
 • Wyżywienie: w Indiach BD – śniadanie + obiadokolacja, w Nepalu wyżywienie patrz: BL – śniadanie i lunch, BLD – śniadanie, lunch i obiadokolacja
 • Bilety wstępu do zwiedzanych zabytków
 • Rafting na rzece Trishuli ok. 3-4 godzin
 • W rezerwacie Chitwan: safari na słoniu, safari łodziami canoe, tropienie zwierzyny, wycieczka do wsi nepalskiej, występy plenienia Thare.
 • Pozwolenia i na trekking w rezerwacie i występ do rezerwatu Chitwan Park
 • Trekking wokół Annapurny z pełnym wyżywieniem, tragarzami i przewodnikiem
 • Koszt wizy indyjskiej i nepalskiej
 • Wszystkie transfery z lotnisk, hoteli, resortów
 • Ubezpieczenie NNW turystyczne (KL 30000, 00 EURO, NW 16000, 00 PLN, BP 1800, 00 PLN)
 • Wszystkie podatki
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.