Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Złoty Trójkąt 6 dni

POLSKA - DELHI - AGRA - FATEHPUR SIKRI - JAIPUR - DELHI - POLSKA

 

DZIEŃ 1:

Wylot z Polski i przelot do Delhi przez jeden z portów europejskich.


DZIEŃ 2:    

Przylot do Delhi, transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Kolacja i nocleg.
  
DZIEŃ 3:

Po śniadaniu przejazd przez starą i nową część stolicy: słynna wieża Qutab Minar (XII w.) - najwyższy minaret indyjski, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, grobowiec władcy mogolskiego Humayuna, Brama Indii, dzielnica dyplomatyczna (pałac prezydencki, budynki rządowe) oraz Connaught Place - serce New Delhi i gwarne centrum handlowe. Po południu wyjazd do Agry przez indyjskie prowincje. Po drodze egzotyczne pejzaże i wioski (ok. 4 godz. jazdy). Zakwaterowanie w hotelu w Agrze, kolacja i nocleg.
 
DZIEŃ 4:

Po śniadaniu zwiedzanie jednego z siedmiu cudów świata - Tadż Mahal. To kunsztowna, marmurowa świątynia z kopułami wybudowana w połowie XVII wieku przez cesarza Shah Jahan, jako dowód wielkiego uczucia do swojej żony. Zwiedzanie Agra Fort - słynnych budowli pałacowych i świątynnych z XVI wieku, otoczonych wysokim na 20 metrów murem z czerwonego piaskowca.

Zarówno twierdza jak i Tadż Mahal znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po południu przejazd do Radżastanu, po drodze oglądanie Fatehpur Sikri - słynnego wymarłego miasta, gdzie znajduje się kompleks fortów, pałaców i meczetów XVI-wiecznej stolicy imperium mogolskiego. Zabytkowe budowle wpisane są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Dżajpuru, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek, spacer lub zakupy. Kolacja i nocleg w hotelu.


DZIEŃ 5:

Wcześnie rano, po śniadaniu, wyjazd do Amber Fort - niegdysiejszej siedziby maharadży stanu. Zwiedzanie oryginalnych budowli w stylu hindusko-muzułmańskim, zabytkowej świątyni Kali i Sali Zwycięstw. Wjazd na wzgórze na grzbiecie słonia. Po południu zwiedzanie Dżajpuru: Obserwatorium Astronomiczne maharadży Jai Singha, Pałac Wiatrów, Pałac Miejski, muzeum, oglądanie Pałacu na Wodzie. Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 6:

Po śniadaniu przejazd do Delhi na lotnisko i odlot do Polski przez jeden z portów europejskich.
   
PRZELOT:

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
 
DODATKOWE INFORMACJE:

Wycieczka obejmuje zakwaterowanie w hotelach 3*. Istnieje możliwość dopłaty do zakwaterowania w hotelach 4* lub 5*. Wycieczka obejmuje wyżywienie HB (dwa posiłki). Wycieczka obejmuje usługi anglojęzycznego przewodnika. Istnieje możliwość dopłaty do usług przewodnika polskojęzycznego (1300 zł za rezerwację). Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o Ganges, Nepal, Keralę oraz o wypoczynek w Goa lub Kovalam. Impreza możliwa do realizacji dla dowolnej liczby uczestników. Przy rezerwacjach dla większej liczby osób możliwe są zniżki.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu w przypadku, gdy zbyt późne lub za wczesne godziny lotu uniemożliwią pełną jego realizację. O wystąpieniu takiej sytuacji klienci będą każdorazowo informowani. W przypadku wystąpienia siły wyższej (warunki pogodowe, demonstracje, czasowe zamknięcie dróg itp.) - w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu podczas jego realizacji.

WIZY:

Przy wyja zdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datą wylotu. Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:

 • paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę
 • formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany przez wnioskodawcę (dostępny na stronie interentowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration")
 • kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm)  - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji
 • opłata za wizę, wynosząca 232 zł

 

Cena już od 4569 PLN/os.

 

CENA ZAWIERA:

 • Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi,
 • transport klimatyzowanym samochodem/autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach wg oferty,
 • wyżywienie wg oferty,
 • usługi anglojęzycznego przewodnika,
 • ubezpieczenie od KL, NNW,
 • bagażu i chorób przewlekłych,
 • VAT.

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • Opłaty wizowej,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (65 USD - obowiązkowo płatne na miejscu u rezydenta),
 • dopłaty do usług polskojęzycznego przewodnika (1300 zł za rezerwację),
 • zezwoleń na fotografowanie/filmowanie,
 • posiłków innych niż wymienione w programie,
 • napiwków,
 • wydatków własnych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.