Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Złoty Trójkąt 9 dni

POLSKA - DELHI - SIKANDRA - AGRA - FATEHPUR SIKRI - JAIPUR - DELHI - POLSKA

 

DZIEŃ 1: 

Wylot z Polski i przelot do Delhi przez jeden z portów europejskich.
 
DZIEŃ 2:

Przylot do Delhi, spotkanie z przedstawicielem. Transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu zwiedzanie starej i nowej części Delhi: Czerwony Fort (były pałac szacha Dżachana, kwatera armii brytyjskiej, później indyjskiej, która znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO), Jama Masjid - największy indyjski meczet, Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhi’ego, słynne aleje Chandni Chowk z najstarszym bazarem, starymi domostwami i świątyniami, 72-metrowa wieża Qutab Minar z XII w. (najwyższy minaret indyjski, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), grobowiec władcy mongolskiego Humayuna, Brama Indii postawiona w hołdzie żołnierzom indyjskim, przejazd przez dzielnicę dyplomatyczną (pałac prezydencki, budynki rządowe) oraz Connaught Place - serce New Delhi i gwarne centrum handlowe. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wyjazd do Agry (4 godz. jazdy przez indyjską prowincję, egzotyczne krajobrazy i tradycyjne wioski). Po drodze przystanek w Sikandrze, gdzie znajduje się mauzoleum Akbara. Przyjazd do Agry. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
 
DZIEŃ 5:

Po śniadaniu zwiedzanie Agra Fort - słynnych budowli pałacowych i świątynnych z XVI wieku, otoczonych wysokim na 20 metrów murem z czerwonego piaskowca. Następnie przejazd do jednego z siedmiu cudów świata - Tadż Mahal. Ta najsłynniejsza świątynia miłości została wybudowana w połowie XVII wieku przez cesarza Shah Jahan, jako dowód wielkiego uczucia do swojej żony. Zarówno twierdza, jak i Tadż Mahal znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wieczorem czas wolny. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
DZIEŃ 6:

Po śniadaniu wyjazd do Radżastanu. To rejon niezwykle bogatej przeszłości i splendoru architektonicznego, pełen fantastycznych kolorów, pięknych pałaców, potężnych fortów i pustynnych pejzaży. Po drodze oglądanie Fatehpur Sikri - słynne opuszczone miasto, gdzie znajduje się kompleks fortów, pałaców i meczetów XVI-wiecznej stolicy imperium mogolskiego z grobowcem sufickiego pustelnika Salima Cisiego, który przepowiedział cesarzowi Akbarowi narodziny syna.

Zabytkowe budowle w stylu hindusko-muzułmańskim wpisane są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Dżajpuru, czas wolny na wypoczynek lub zakupy, kolacja i nocleg w hotelu.
 
DZIEŃ 7:

Wcześnie rano, po śniadaniu, wyjazd do Amber Fort - niegdysiejszej siedziby maharadży stanu. Zwiedzanie oryginalnych budowli w stylu hindusko-muzułmańskim, zabytkowej świątyni Kali i Sali Zwycięstw. Wjazd na wzgórze na grzbiecie słonia. Po południu zwiedzanie Dżajpuru.

Obserwatorium Astronomiczne maharadży Jai Singha (największe i najlepiej zachowane spośród pięciu XVIII-wiecznych obserwatoriów na świecie), Pałac Wiatrów (1799 r., symbol miasta, 5-kondygnacyjna różowa budowla z wielką fasadą wypełnioną 953 oknami dla żon i dam dworu maharadży), Pałac Miejski (niegdyś rezydencja królewska), muzeum, oglądanie Pałacu na Wodzie. Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 8:

Po śniadaniu przejazd do Delhi. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na zakupy i odpoczynek. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
DZIEŃ 9:

Transfer na lotnisko w Delhi. Przelot do Polski przez jeden z portów europejskich.

PRZELOT:

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
 
UWAGI:

Wycieczka obejmuje zakwaterowanie w hotelach 3*. Istnieje możliwość dopłaty do zakwaterowania w hotelach 4* lub 5*. Wycieczka obejmuje wyżywienie HB (dwa posiłki). Wycieczka obejmuje usługi anglojęzycznego przewodnika. Istnieje możliwość dopłaty do usług przewodnika polskojęzycznego (1800 zł za rezerwację). Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o Ganges, Nepal, Keralę oraz o wypoczynek w Goa lub Kovalam. Impreza możliwa do realizacji dla dowolnej liczby uczestników. Przy rezerwacjach dla większej liczby osób możliwe są zniżki.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu w przypadku, gdy zbyt późne lub za wczesne godziny lotu uniemożliwią pełną jego realizację. O wystąpieniu takiej sytuacji klienci będą każdorazowo informowani. W przypadku wystąpienia siły wyższej (warunki pogodowe, demonstracje, czasowe zamknięcie dróg itp.) - w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu podczas jego realizacji.

WIZY:

Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodne) przed planowaną datą wylotu. Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:

 • paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę 
 • formularz wniosku wizowego,
 • wypełniony w języku angielskim,
 • wydrukowany i podpisany przez wnioskodawcę (dostępny na stronie interentowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration")
 • kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm)  - kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji
 • opłata za wizę, wynosząca 232 zł

 

Cena już od 5119 PLN/os.


CENA ZAWIERA:

 • Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi,
 • transport klimatyzowanym samochodem/autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach wg oferty,
 • wyżywienie wg oferty,
 • usługi anglojęzycznego przewodnika,
 • ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych,
 • VAT.


CENA NIE ZAWIERA:

 • Opłaty wizowej,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (65 USD - obowiązkowo płatne na miejscu u rezydenta),
 • dopłaty do usług polskojęzycznego przewodnika (1800 zł za rezerwację),
 • zezwoleń na fotografowanie/filmowanie,
 • posiłków innych niż wymienione w programie,
 • napiwków,
 • wydatków własnych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.