Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Bangkok i okolice

BANGKOK– KANCHANABURI – PATTAYA

Dzień 1.
Warszawa - Bangkok: Wylot z Warszawy.


Dzień 2. Bangkok:
Przylot do Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Wieczorem kolacja na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (fakultatywnie - ok. 50 USD/os.). Nocleg w hotelu.


Dzień 3.
Bangkok: Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii, znanymi jako „klejnoty Bangkoku". Zobaczymy słynącą z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynię Wat Traimit. Następnie Wat Phra Kheo i status Szmaragdowego Buddy. Później skierujemy się w stronę Wielkiego Pałacu i zwiedzimy Wat Po - najstarszą buddyjską świątynię królewską w Bangkoku z ogromnym posągiem leżącego Buddy. Rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Wizyta w fabryce wyrobów jubilerskich. Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja w restauracji na 78-ym piętrze najwyższego budynku Bangkoku - BAiyoke Sky (fakultatywnie - ok. 35 USD/os.). Nocleg w hotelu.


Dzień 4.
Bangkok (Rzeka Kwai): Czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie Bangkoku. Dla chętnych (fakultatywnie - ok. 140 USD/os.) możliwość wykupienia 2 dniowej wycieczki z noclegiem nad Rzeką Kwai. Po drodze do prowincji Kanchanburii, odwiedzimy plantacje palm kokosowych, targ wodny Damnoen Saduak oraz Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) w położonej na wodzie restauracji. Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 28 USD/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną „kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 5 USD/os.).


Dzień 5.
Bangkok (Rzeka Kwai) - Pattaya: Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu - transfer do Pattaya. Na Rzece Kwai - po śniadaniu wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu możliwość spłynięcia Rzeką Kwai w kapokach. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) w lokalnej restauracji udamy pojedziemy do Pattayi, na kilkudniowy odpoczynek. Nocleg w Pattayi.


Dzień 6 - 9.
Pattaya: Czas wolny w jednym z najbardziej znanych kurortów Tajlandii. Plażowanie i możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Pattaya to popularna miejscowość wypoczynkowa i idealne miejsce dla miłośników zabawy i życia nocnego. Polecamy również zwiedzić klasztory buddyjskie Wat Yanasangwararam oraz posąg Big Budda, skąd roztacza się cudowny widok na całe wybrzeże. Warto zakosztować masażu tajskiego oraz obejrzeć walkę boksu tajskiego.


Dzień 9.
Pattaya – Bangkok - Warszawa: Wczesnym rankiem udajemy się na lotnisko w Bangkoku, zakończenie programu i wylot do Polski.


Dzień 10.
Bangkok - Warszawa: Lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie.

Cena już od 4.500 PLN/os. - zapytaj o terminy i aktualne ceny

Cena zawiera:

 • Przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami
 • Opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • Zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • Wyżwywienie: śniadania w formie bufetu
 • Transport klimatyzowanymi autokarami
 • Zwiedzanie według programu
 • Serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym (singiel)
 • Dopłaty do obiadokolacji (wycena indywidualna)
 • Dopłaty do standardu 4* (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • Dopłaty do pobytu 6 nocy w Pattaya 3* lub 4* do wyboru śniadania lub obiadokolacje (zobacz hotele w Pattaya)
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 40 USD/os., fakultatywnie - ok.320 USD/os.
 • Zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 15 USD/os.
 • Obsługi polskojęzycznej podczas powrotnego transferu: Pattaya - Bangkok lotnisko
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.