Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Klasyczna Tajlandia

Dzień 1.
Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.


Dzień 2.
Bangkok Z lotniska w Bangkoku przejazd do hotelu i rozpoczęcie programu spotkaniem informacyjnym z pilotem. Chętni mogą skorzystać z atrakcji wieczoru, którą jest ekskluzywna kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Phraya (fakultatywnie - ok. 50 USD/os.). Po rejsie spacer ulicą Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.


Dzień 3.
Bangkok Po śniadaniu zwiedzanie „klejnotów Bangkoku". W programie słynąca z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynia Wat Traimit, kompleks świątynny Wat Phra Kheo ze statuą Szmaragdowego Buddy, Wielki Pałac oraz Wat Po - najstarsza buddyjska świątynia królewska w Bangkoku, znana z ogromnego posągu leżącego Buddy. Następnie rejs łodzią długorufową po rzece Chao Praya i sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta.

Odpoczynek w największej fabryce wyrobów jubilerskich w Bangkoku i relaks przy kawie w przytulnej kawiarni. Powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych Bangkoku. Wieczorem dla chętnych ekskluzywna kolacja w restauracji na 78-ym piętrze najwyższego budynku Bangkoku, skąd roztacza się niesamowita panorama na metropolię (fakultatywnie - ok. 35 USD/os.).


Dzień 4.
Bangkok - Ayutthaya - Phitsanulok Po śniadaniu przejazd do Ayutthayi, która w XVII wieku była jednym z największych miast świata. Po drodze postój w Pang Pain - letni pałac królewski. W Ayutthaya zobaczymy 3 najważniejsze świątynie buddyjskie, oraz rozległe ruiny dawnej stolicy Tajlandii. Następnie przejazd do Lop Buri ze zwiedzaniem świątyni Śladu Stopy Buddy oraz świątyni Trzech Strzał, wokół której żyją setki dzikich małp.

Następnie przejazd do Phitsanulok, gdzie znajduje się jedna z najważniejszych świątyń Tajlandii - Wat Phra Si Rattana Mahathat. Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie - ok. 15 USD/os.) wycieczka rikszami na targowisko, gdzie można spróbowac lokalnych specjałów, zobaczyć "fruwające warzywa" oraz tajską dyskotekę. Nocleg w hotelu w Phitsanulok.


Dzień 5.
Phitsanulok - Sukothai - Lampang - Chiang Rai. Po śniadaniu przejazd do Sukotai - pierwszej stolicy królestwa Siam i zwiedzanie Parku Historycznego. Następnie przejazd malowniczą drogą do Lampang i zwiedzanie świątyni Wat Phra That Lampang Luat, gdzie znajduje się najstarszy drewniany budynek w Tajlandii. Na koniec dnia dotrzemy do Chiang Rai na nocleg.


Dzień 6.
Chiang Rai - Mae Sai (Birma, Laos) Po śniadaniu przejazd do miasta Mae Sai przy granicy z Birmą. Spacer po rynku z możliwością zakupów. Dla chętnych wycieczka do Birmy połączona ze zwiedzaniem świątyni, „złotej" pagody, klasztoru buddyjskiego i targowiska (fakultatywnie - ok. 45 USD/os., organizacja wycieczki zależy od zgody służb granicznych).

Następnie przejazd przez Chiang Saen do tzw. Złotego Trójkąta u zbiegu granic Tajlandii, Laosu i Birmy. Rejs łodzią długorufową po Mekongu, z krótkim postojem w Laosie. Po powrocie zwiedzanie Muzeum Opium. Powrót malowniczą górską drogą do Chiang Rai. Wieczorem spacer z pilotem na nocne targowisko w Chiang Rai. Nocleg w Chiang Rai.


Dzień 7.
Chiang Rai - Chiang Mai Po śniadaniu dla chętnych wizyta w wiosce plemienia Padong (fakultatywnie - ok. 20 USD/os.). Tutejsze kobiety, zwane długoszyimi, noszą na szyi i na nogach mosiężne pierścienie ważące po kilka kilogramów. Następnie przesiadka do łodzi i malowniczy spływ Rzeką Kok. Po dotarciu do wioski dalsza droga przez dżungle i góry do wioski plemienia Yao - spacerem lub dla chętnych, na grzbietach słoni (fakultatywnie - ok. 30 USD/os.). Przejazd do Chiang Mai. Nocleg w Chiang Mai. Wieczorem wyjście na tutejszy targ - największe targowisko z pamiątkami w Tajlandii.


Dzień 8.
Chiang Mai - Mea Sa - Bangkok Po śniadaniu przejazd do wioski słoni Mea Sa i Parku Narodowego Mea Sa, z możliwością kąpieli przy wodospadach Mea Sa. W drodze powrotnej postój w fabryce parasolek z możliwością zakupu ręcznie malowanej parasolki z jedwabiu lub papieru czerpanego. Po południu wjazd na wysokość 1000 m n.p.m. i zwiedzanie jednej z najpiękniejszych świątyń w Tajlandii - Doi Sutep. Po południu transfer na dworzec kolejowy w Chiang Mai i przejazd pociągiem sypialnym do Bangkoku.


Dzień 9. (15).
Bangkok - Warszawa Przyjazd do Bangkoku w godzinach porannych. Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko w Bangkoku lub przejazd na wypoczynek do Pattaya lub Pattaya i Koh Chang.
(zobacz hotele w Pattaya)

Dzień 10. (16).
Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.


Uwaga Przy rezerwacji prosimy o podanie przez uczestników imprezy numerów paszportów oraz dat urodzenia. Są one konieczne do rezerwacji biletów kolejowych w Tajlandii.

Cena już od 5.700 PLN/os. - zapytaj o terminy i aktualne ceny

Cena zawiera:

 • przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 4* z klimatyzacją
 • 1 noc w pociągu kuszetkowym Chiang Mai - Bangkok
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacji
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
 • serwis przewodników lokalnych i wykwalifikowanego polskiego pilota

 Cena nie zawiera:

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczy
 • dopłaty do obiadokolacji
 • dopłaty do opcji Pattaya 6 nocy/7 dni, lub Pattaya 3 noce/3 dni + wyspa Koh Chang 3 noce/4 dni.
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 85 USD/os.
 • wycieczki i wstępy fakultatywne - ok. 195 USD/os. lunche ok. 60 USD/os.
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 10 USD/os.


Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.