Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Tajemnicza Tajlandia

Dzień 1.
Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.


Dzień 2.
Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Praya (fakultatywnie - ok. 50 USD/os.) Po rejsie spacer po ulicy Pat Pong gdzie koncentruje się nocne życie Bangkoku. Inna opcja to przedstawienie Extravanza Siam Niramitr z kolacją (fakultatywnie - ok. 60 USD/os.).


Dzień 3.
Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. „klejnotów Bangkoku" - świątynie Wat Traimit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielki Pałac. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem ekskluzywna kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (fakultatywnie - ok. 35 USD/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię. Nocleg w hotelu w Bangkoku.


Dzień 4.
Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak. Po dotarciu nad Rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.). Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 28 USD/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną „kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę Rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 5 USD/os.).


Dzień 5.
Kanchanaburi - Ayutthaya - Erewan. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po wykwaterowaniu rejs łodziami w dolinie Rzeki Kwai; żądni przygód mogą spłynąć rzeką w kapokach. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie w lokalnej restauracji (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) przejazd do Ayutthayi i nocleg.


Dzień 6.
Ayutthaya - Khao Yai. Po śniadaniu zwiedzanie zabytków Ayuttayi, która w XVII wieku była jednym z największych miast świata. Następnie przejazd do Lop Buri ze zwiedzaniem świątyni Śladu Stopy Buddy oraz świątyni Trzech Strzał, wokół której żyją setki dzikich małp. Na zakończenie pobytu w Lop Buri zwiedzanie pałacu króla Narai. Po przerwie na lunch (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) przejazd do prowincji Prachinburi z najstarszym w Tajlandii Parkiem Narodowym Khao Yai, gdzie wciąż żyją na wolności słonie, pantery, tygrysy, gibony oraz malajskie niedźwiedzie. Nocleg w hotelu na obrzeżach parku.


Dzień 7.
Khao Yai - Pattaya. Po śniadaniu zobaczymy dwa wodospady, w tym Heao Nalok, przy którym znajduje się tzw. cmentarzysko słoni. Przy wodospadzie Haeo Suwat powstawał film „Plaża" z Leonardo di Caprio. Przerwa na lunch - (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.). Po południu przejazd do Pattayi, gdzie spędzimy noc.


Dzień 8 - 9.
Pattaya. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z uroków Pattayi - najsławniejszego kurortu Tajlandii.


Dzień 9 (15).
Pattaya - Bangkok - Warszawa. Przejazd na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski lub kontynuacja wypoczynku w hotelu. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.


Dzień 10 (16).
Bangkok - Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Cena już od 5.500 PLN/os. - zapytaj o terminy i aktualne ceny

Cena zawiera

 • przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym
 • dopłaty do obiadokolacji,
 • dopłaty do standaru 4*
 • dopłaty do pobytu 6 nocy w Pattaya 3* śniadania, lub 4* śniadania i obiadokolacje
 • dopłaty do pobytu 3* noce w Pattaya + 3* noce na Koh Chang 3* śniadania, lub 4* śniadania i obiadokolacje
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 85 USD/os.
 • wycieczek, wstępów fakultatywnych i lunchy ok. 230 USD/os.
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 10 USD/os.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.