Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Tajlandia, Tajska przygoda 3*

Wycieczka objazdowa - Tajska Przygoda 3*

TRASA: BANGKOK - KANCHANABURI - PATTAYA - KOH CHANG


Dzień 1. Warszawa - Bangkok.
Wylot z Warszawy.


Dzień 2. Bangkok.
Przylot do Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Wieczorem kolacja na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (fakultatywnie - ok. 50 USD/os.). Nocleg w hotelu.


Dzień 3. Bangkok.
Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii, znanymi jako "klejnoty Bangkoku". Zobaczymy słynącą z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynię Wat Traimit. Następnie Wat Phra Kheo i status Szmaragdowego Buddy. Później skierujemy się w stronę Wielkiego Pałacu i zwiedzimy Wat Po - najstarszą buddyjską świątynię królewską w Bangkoku z ogromnym posągiem leżącego Buddy. Rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Wizyta w fabryce wyrobów jubilerskich. Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja w restauracji na 78-ym piętrze najwyższego budynku Bangkoku - Baiyoke Sky (fakultatywnie - ok. 40 USD/os.). Nocleg w hotelu.


Dzień 4. Bangkok (Rzeka Kwai).
Czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie Bangkoku. Dla chętnych (fakultatywnie - ok. 140 USD/os.) możliwość wykupienia 2 dniowej wycieczki z noclegiem nad Rzeką Kwai. Po drodze do prowincji Kanchanburii, odwiedzimy plantacje palm kokosowych, targ wodny Damnoen Saduak oraz Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) w położonej na wodzie restauracji. Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 28 USD/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną "kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 5 USD/os.).


Dzień 5. Bangkok (Rzeka Kwai) - Pattaya.
Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu - transfer do Pattaya. Na Rzece Kwai - po śniadaniu wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu możliwość spłynięcia Rzeką Kwai w kapokach. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) w lokalnej restauracji udamy pojedziemy do Pattayi, na kilkudniowy odpoczynek. Nocleg w Pattayi.


Dzień 6 - 9. Pattaya.
Czas wolny w kurorcie Pattaya / Tajlandia, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.


Dzień 10. Pattaya - Koh Chang.
Po śniadaniu transfer z Pattayi na wyspę Koh Chang / Wyspa Słonia -  (transfer tylko z kierowcą lokalnym) - drugą, po Phuket największą wyspę Tajlandii. Górzysta w centralnej części, porośnięta lasem deszczowym, z licznymi strumykami, wodospadami posiada także kilkanaście pięknych plaż.


Dzień 11. Koh Chang.
Wypoczynek na wyspie. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych w hotelu.


Dzień 12.
Przedłużenie pobytu lub transfer z Pattaya na lotnisko w Bangkoku o wyznaczonej godzinie (transfer odbywa się tylko z lokalnym kierowcą).

Cena od 4.280 PLN, cena zawiera:

 • przelot rejsowe Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką)
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3* (lokalna kategoria) z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • Wyżywienie: śniadania w formie bufetu
 • Transport klimatyzowanymi autokarami / busami
 • Program zwiedzanie (powyżej)
 • Serwis wykwalifikowanego polskiego pilota na trasie Bangkok - Kanchanaburi - Pattaya

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym / singiel (wycena indywidualna)
 • Dopłaty do podwyższonego standardu zakwaterowania np. hotele 4* podczas objazdu (wycena indywidualna)
 • Dopłaty do obiadokolacji (wycena indywidualna)
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników 60 USD/os. - płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu
 • Wycieczek fakultatywnych - ok. 320 USD/os. (fakultatywnie)
 • Obsługi polskojęzycznej podczas podczas transferu Pattaya - Koh Chang
 • Obsługi polskojęzycznej na wyspie Koh Chang
 • Obsługi polskojęzycznej podczas powrotnego transferu Koh Chang - Pattaya - Bangkok
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości wycieczki)


Tagi: wycieczka objazdowa, wycieczka fakultatywna, Tajlandia, hotele, informacje turystyczne, Pattaya, Bangkok,

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.