Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Tajlandia i Kambodza

Dzień 1.
Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.

Dzień 2.
Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Phraya (fakultatywnie - ok. 50 USD/os.). Po rejsie spacer ulicą Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3.
Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. "klejnotów Bangkoku", świątyń Wat Traimit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielkiego Pałacu. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i kanałach przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (fakultatywnie - ok. 35 USD/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

Dzień 4.
Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji (fakultatywnie - ok. 10 USD/os). Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 30 USD/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną "kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udziału w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 5 USD/os.).

Dzień 5.
Kwai - Erewan - Bangkok. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu dla chętnych spływ rzeką Kwai. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.) powrót do Bangkoku i nocleg.

Dzień 6.
Bangkok - Siem Reap. Wczesnym rankiem wyjazd do Kambodży przez miejscowość Poi Pet. Po przekroczeniu granicy przejazd do Siem Reap i zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie kolacja z pokazem Khmerskich tańców - ok 15 USD/os.

Dzień 7.
Siem Reap - Angkor Wat. Ukryty w dżungli Angkor Wat jest niewątpliwie najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży, jeśli nie w całych Indochinach. Niezwykły kompleks miejski i świątynny imponuje rozmachem architektury i kryje tajemnicę starożytnego imperium Khmerów. W Angkor zwiedzanie kompleksu miejskiego Angkor Thom, z niezwykłą świątynią Bayon, świątynią Ta Phrom oraz perłą architektury Khmerskiej, świątynią Banteay Srei (fakultatywnie - ok. 10 USD/os.). Następnie zwiedzanie Muzeum Min przybliżającego niedawne dzieje Kambodży - historię Czerwonych Khmerów. Na zakończenie programu odwiedzimy wspaniały kompleks świątynny Angkor Wat.

Dzień 8.
Siem Reap - Pattaya. Po śniadaniu wyjazd z Sieam Reap do Pattayi (lub na Koh Chang dla osób z wykupionym przedłużeniem pobytu), dokąd dotrzemy w godzinach wieczornych. Nocleg w hotelu w Pattayi.

Dzień 9 (15).
Bangkok - Warszawa. Transfer na lotnisko w Bangkoku i wylot do Polski lub kontynuacja wypoczynku w hotelu. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Dzień 10 (16).
Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Cena już od 5.800 PLN/os. - zapytaj o terminy i aktualne ceny

Cena zawiera:

 • przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym,
 • dopłaty do obiadokolacji,
 • dopłaty do standardu 4*
 • dopłaty do pobytu 6 nocy w Pattaya 3* śniadania, lub 4* śniadania i obiadokolacje
 • dopłaty do pobytu 3 noce w Pattaya + 3 noce na Koh Chang 3* śniadania, lub 4* śniadania
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 60 USD/os.
 • wycieczek, wstępów fakultatywnych i lunchy ok. 230 USD/os.
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 10 USD/os.
 • kosztów uzyskania wizy kambodżańskiej


 Tagi: Tajlandia wycieczki objazdowe, Kambodża wycieczki, objazdowa wycieczka po Tajlandii i Kambodży, hotele Pattaya, Tajlandia, wycieczki fakultatywne w Tajlandii

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.