Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Tajlandia, Kambodża, Wietnam

Dzień 1. Warszawa - Bangkok.

Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Bangkok.

Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem fakultatywnie (dodatkowo płatne) kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Phraya. Po rejsie spacer ulicą Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3. Bangkok.

Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. "klejnotów Bangkoku", świątyń Wat Traimit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielkiego Pałacu. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i kanałach przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem fakultatywnie (dodatkowo płatne) kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku, skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

Dzień 4. Bangkok - Kwai.

Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji - fakultatywnie (dodatkowo płatne). Następnie fakultatywnie (dodatkowo płatne) wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki. Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną "kolej śmierci" oraz podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udziału w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów - fakultatywnie (dodatkowo płatne).

Dzień 5. Kwai - Erewan - Bangkok.

Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu dla chętnych spływ rzeką Kwai. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie - fakultatywnie (dodatkowo płatne) - powrót do Bangkoku i nocleg.

Dzień 6. Bangkok - Siem Reap.

Wczesnym rankiem wyjazd do Kambodży przez miejscowość Poi Pet. Po przekroczeniu granicy przejazd do Siem Reap i zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie (dodatkowo płatne) kolacja z pokazem Khmerskich tańców.

Dzień 7. Siem Reap - Angkor Wat.

Ukryty w dżungli Angkor Wat jest niewątpliwie najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży, jeśli nie w całych Indochinach. Niezwykły kompleks miejski i świątynny imponuje rozmachem architektury i kryje tajemnicę starożytnego imperium Khmerów. W Angkor zwiedzanie kompleksu miejskiego Angkor Thom, z niezwykłą świątynią Bayon, świątynią Ta Phrom oraz perłą architektury Khmerskiej, świątynią Banteay Srei (wstęp fakultatywnie - dodatkowo płatne). Następnie zwiedzanie Muzeum Min przybliżającego niedawne, tragiczne dzieje Kambodży - okres rządów Czerwonych Khmerów. Na zakończenie programu odwiedzimy wspaniały kompleks świątynny Angkor Wat. Spacer pośród majestatycznych i tajemniczych budowli zajmie nam resztę dnia. Pełni wrażeń wrócimy do hotelu na nocleg.

Dzień 8. Siem Reap -  Phnom Penh.

Wcześnie rano, zaraz po śniadaniu jedziemy na przystań skąd popłyniemy łodzią przez jezioro Tonle Sap i rzekę do stolicy Kambodży Phnom Penh. W przypadku niskiego poziomu rzeki możliwa zmiana rejsu na przejazd lądem. Po dotarciu do Phnom Penh transfer do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Po południu zwiedzamy Pałac Królewski, Srebrną Pagodę oraz świątynie Wat Unalom. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 9. Phnom Phen – Moc Bai – Ho Chi Minh.

Po śniadaniu transfer lądowy na granicę z Wietnamem (Bavet/ Moc Bai). Przechodzimy granicę, gdzie oczekuje lokalny przewodnik wietnamski. Następnie transfer do Sajgonu. Wolny czas. Kolacja na własną rękę. Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 10. Ho Chi Minh - Tunele Cu Chi – City Tour.

Rano fakultatywnie wycieczka (dodatkowo płatna) do Tuneli Cu Chi, które było ważną bazą podczas wojny wietnamskiej (w Wietnamie zwanej amerykańską). Ze względu na strategiczne położenie Vietcong zbudował tu długą na 200 km sieć tuneli łączących punkty dowodzenia, szpitale, schronienie i fabryki broni. Wykopano tunele pod ziemią tylko narzędziami ręcznymi, bez użycia cementu. Ta niesamowita sieć schronów nie została odkryta, ani zdobyta przez Amerykanów. Obiad w lokalnej restauracji (w cenie wycieczki). Przejazd z powrotem do Sajgonu. Zwiedzanie miasta. Muzeum Historii, Vinh Nghiem Pagoda, Targ Ben Thanh.


Zatrzymamy się na zdjęcie przy znanych atrakcjach turystycznych takich jak ratusz, Teatr Wielki, Katedra Notre Dame i Poczta Centralna. Przejedziemy tuż obok Sali konferencyjnej Thong Nhat (dawny Pałac Niepodległości). Czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta - między innymi odwiedzenie warsztatów rękodzielnictwa. Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 11. Ho Chi Minh

Dzień wolny w Sajgonie, lub całodniowa wycieczka fakultatywna (dodatkowo płatna) do My Tho i Delty Mekongu. Wcześnie po śniadaniu przejazd do My Tho (2 godziny jazdy od Ho Chi Minh City). My Tho to zamożne miasto z 170.000 mieszkańców w delcie Mekongu. Słynie z rozległych sadów owocowych i ogromnych pól ryżowych. Zapraszamy na przejażdżkę łodzią po rzece Mekong by odwiedzić sad na wyspie. Obiad w lokalnej restauracji na trasie. Powrót do Sajgonu.  Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 12. Ho Chi Minh - Mui Ne (Phan Thiet)

Śniadanie. Transfer (ok. 3 godziny) do Phan Thiet. Czas wolny na pływanie i opalanie się na pięknej plaży w Mui Ne. Nocleg w Mui Ne.

Dzień 13. Mui Ne (Phan Thiet).

Czas wolny na plażowanie i samodzielne zwiedzanie Mui Ne.

Dzień 14. Mui Ne (Phan Thiet)

Śniadanie w hotelu. Zapraszamy na fakultatywna wycieczkę (dodoatkowo płatna) po okolicach Phan Thiet. Program wycieczki. Wczesny wyjazd na kolorowe wydmy na północ od Mui Ne. Wracamy do Mui Ne i dalej do miasta Phan Thiet, stolicy prowincji Binh Thuan. Odwiedzimy ruchliwy lokalny rynek Con Cha niedaleko portu rybackiego. Phan Thiet znajduje się na Ca Ty River, gdzie dokuje spora armada kolorowych łodzi rybackich.

Popłyniemy małą łodzią sampan rzeką Cay, aby bliżej poznać styl życia lokalnych mieszkańców. W drodze powrotnej do Mui Ne zatrzymamy się na zdjęcie przy wieży Po Shanu, zbudowanej przez starożytnych władców Cham, którzy rządzili przybrzeżnym Wietnamem od VIII wieku. Powrót do hotelu.

Dzień 15. Mui Ne (Phan Thiet) - Ho Chi Minh - Warszawa

Po śniadaniu czas wolny. W zależności od godziny wyloty wyjazd z Mui Ne do Sajgonu, zakończenie programu i wylot do Polski lub przedłużenie pobytu o wypoczynek na plaży.

Dzień 16 (23). Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Cena już od 8.400 PLN/os. - zapytaj o terminy i aktualne ceny

Cena zawiera:

 • przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
 • wyżywienie: śniadania w formie bufetu
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)
 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym
 • dopłaty do obiadokolacji
 • dopłaty do standardu 4*
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 60 USD/os.
 • wycieczek, wstępów fakultatywnych i obiadów (lunch) ok. 320 USD/os.
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 15 USD/os.
 • kosztów uzyskania wizy kambodżańskiej i wietnamskiej

 

 

Tagi, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, wycieczki objazdowe, fakultatywne, hotele w Tajlandii, Wietnam hotele, Kambodża, hotele, Pattaya, Krabi, Bangkok, Phukiet

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.