Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indonezja: Jawa i Bali 14 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa Dżakarta

Przelot z Warszawy do Dżakarty przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych.
 
2 DZIEŃ:

Dżakarta

Przylot do Dżakarty. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg w hotelu.
 
3 DZIEŃ:

Dżakarta – Jogja – Świątynia Prambanan

Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Jogjakarty. Przejazd do PRAMBANAN (lista UNESCO), zwiedzanie ruin największego i uznawanego za najpiękniejszy kompleksu świątyń na Jawie (IX w.). Wieczorem wizyta w Muzeum SONOBUDOYO i przedstawienie słynnych lalek Teatru Cieni Wayang Kulit. Kolacja i nocleg.
 
4 DZIEŃ:

Jogja – Borobudur – Jogja

Wcześnie rano przejazd do BOROBUDUR, podziwianie wschodu słońca i zwiedzanie jednej z najsłynniejszych na świecie świątyni buddyjskiej z VIII w (lista UNESCO). Śniadanie. Przejażdżka dorożką w wiosce Candirejo, gdzie m.in. wytwarza się brązowy cukier z kokosów. Zwiedzanie świątyni Mendut, a następnie Królewskiego Pałacu Sułtana. Wizyta w lokalnych centrach produkcji batików, z których słynie Jogja. Kolacja, nocleg.
 
5 DZIEŃ:

Jogja – Bromo

Wczesne śniadanie. Wyjazd w rejon Wschodniej Jawy, po drodze wizyta w niezwykłym rejonie wulkanicznym Tengger, podziwianie spektakularnych krajobrazów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.
 
6 DZIEŃ:

Wulkan Bromo – Surabaja – Denpasar (Bali)

Wczesnym rankiem przejazd do PANANJAKAN, najlepszego punktu widokowego na wschód słońca ponad szczytami góry BROMO. Następnie przejazd pod wulkan, a dalej dla chętnych możliwość dojazdu konno do schodów prowadzących do krawędzi krateru czynnego wulkanu. Powrót do hotelu, śniadanie i krótki wypoczynek. Przejazd do Surabaja, a stamtąd przelot do Denpasar na wyspie Bali. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.
 
7 – 13 DZIEŃ:

Bali

Wypoczynek na Bali. Podczas pobytu korzystają Państwo z kilku atrakcji wliczonych w cenę: 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa (konkretne wycieczki z opisanych poniżej do potwierdzenia), 90 minut masażu.
 
13 DZIEŃ:

Bali – Warszawa

Po południu transfer na lotnisko i przelot do Polski przez jeden z azjatyckich i europejskich portów lotniczych.
 
14 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.
 


Cena już od 6300 PLN + 1560 USD/os.


CENA OBEJMUJE:

 • Przelot Warszawa – Dżakarta, Denpasar – Warszawa przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych w najniższej dostępnej taryfie lotniczej
 • Przeloty wewnętrzne: Dżakarta – Jogja, Surabaja – Denpasar
 • Wszystkie transfery lotnisko – hotel – lotnisko
 • Zakwaterowanie w pokoju 2-os w hotelu 4* w Dżakarcie i Jogjakarcie, 2* przy Bromo i w wybranym hotelu na Bali
 • Zwiedzanie Jawy wg programu indywidualnym transportem z anglojęzycznym przewodnikiem
 • Wycieczka jeepem na Bromo, przejazd końmi na krawędź krateru
 • Śniadania i kolacje na Jawie, śniadania na Bali
 • 3 wycieczki z angielską opieką na Bali, 90 minut masażu lub butelka wina
 • Bilety wstępu
 • Ubezpieczenie

 
CENA NIE ZAWIERA:

 • Wizy do Indonezji – 35 USD (należy mieć ze sobą paszport ważny min. 6 miesięcy i 2 zdjęcia)
 • Opłaty wylotowej z Bali – ok. 15 USD
 • Wydatków własnych
 • Zwyczajowych napiwków
 • Imprez fakultatywnych

 


WYCIECZKI NA BALI:
 
A) PIĘKNO KINTANAMI (8 godzin)
Niezwykła trasa ukazująca czar folkloru balijskiego: możliwość obejrzenia tradycyjnego tańca Barong & Kris Dance, zwiedzanie wioski Celuk - centrum wyrobu ozdób ze srebra oraz Mas Village, której mieszkańcy kultywują bramińskie tradycje rzeźbiarskie. Podziwianie drugiego pod względem wielkości wulkanu na Bali Mount Batur. Przejazd do Tampaksiring (święte źródła)
 
B) NIEZAPOMNIANY ZACHÓD SŁOŃCA (4 godzin)
Zwiedzanie świątyni Pura Taman Ayun w Mengwi; pobyt w Alas Kedaton - małpim gaju, gdzie oprócz    małp, można podziwiać wyjatkowych rozmiarów nietoperze; zakończenie wycieczki to urzekający zachód słońca i podziwianie świątyni Tanah Lot - najczęściej fotografowanego zabytku kultury sakralnej na wyspie sięgający czasów dynastii Majapahit
 
C) MISTYCZNE WSCHODNIE BALI (8 godzin)
Podziwianie krajobrazu wschodniej części wyspy z dominującym najwyższym szczytem i najbardziej znanym wulkanem na Bali Gunung Agung (3142 m; ostatnia zanotowana erupcja w 1963 r.). Zwiedzanie Pura Besakih - kompleksu 23 świątyń hinduistycznych na Bali z zbudowanym na jednym ze zboczy wulkanu, z których początki najważniejszej Pura Penataran Agung sięgają okresu megalitycznego. Zwiedzanie tradycyjnej wioski Penglipuran. W drodze powrotnej zwiedzanie Klungkung – centrum kultury i sztuki dawnego królestwa Klungkung.
 

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.