Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Indonezja: Rinca, Komodo i Bali 13 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa - Bali

Przelot z Warszawy do Denpasar przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych.
 
2 DZIEŃ:

Bali

Przylot do Denpasar na Bali. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 
3 DZIEŃ:

Bali – Labuan Bajo – Rinca

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Labuan Bajo na wyspie Flores, transfer do portu, rejs na wyspę Rinca. Lunch na łodzi. Po ok. 1,5-godzinnym rejsie rozpoczyna się trekking w tropikalnym lesie deszczowym zamieszkanym przez liczne dzikie zwierzęta i ogromną liczbę tropikalnych gatunków ptaków. Wyprawa pozwala na spotkanie słynnych waranów – ogromnych jaszczurek w naturalnym środowisku. Z Rinca rejs na wyspę Kalong zamieszkaną przez tysiące nietoperzy, które późnym popołudniem wylatują w poszukiwaniu pożywienia, spektakularny widok. Kolacja i nocleg na statku.
 
4 DZIEŃ:

Rinca – Komodo – Pantai Merah - Labuan Bajo

Śniadanie na statku i dalszy rejs na wyspę Komodo. Wędrówka (ok. 2 km) do Banunggulung – dawnego miejsca karmienia waranów, gdzie dziś także można żyjące wolno smoki. Powrót na statek i rejs w kierunku Labuan Bajo. Po drodze przystanek na Pantai Merah – różowej plaży. Możliwość pływania i nurkowania wśród przepięknych raf i barwnych tropikalnych ryb. Obiad na statku. Kolacja i nocleg w Komodo Ecolodge w Labuan Bajo.
 
5 DZIEŃ:

Labuan Bajo – Bali

Śniadanie. Po drodze na lotnisko wizyta w wapiennej jaskini Batu Cermin. Transfer na lotnisko i przelot do Denpasar. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.
 
6 – 12 DZIEŃ:

Bali

Wypoczynek na Bali. Podczas pobytu korzystają Państwo z kilku atrakcji wliczonych w cenę: 2 wycieczki całodniowe
i 1 wycieczka półdniowa (konkretne wycieczki z opisanych poniżej do potwierdzenia), 90 minut masażu i butelka wina.
 
12 DZIEŃ:

Bali – Warszawa

Po południu transfer na lotnisko i przelot do Polski przez jeden z azjatyckich i europejskich portów lotniczych.
 
13 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.
 


Cena już od 6300 PLN + 1200 USD/os.
 


Możliwość rejsu łodzią z kabiną i klimatyzacją – dopłata 140 USD/ os.


CENA OBEJMUJE:

 • Przelot Warszawa – Denpasar – Warszawa przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych w najniższej dostępnej taryfie lotniczej 
 • Przeloty wewnętrzne: Denpasar – Labun Bajo – Denpasar
 • Wszystkie transfery lotnisko – hotel – lotnisko
 • Zakwaterowanie: 1 nocleg na łodzi bez kabin na Komodo, 1 nocleg w lodge’u na Flores oraz 7 nocy w wybranym hotelu na Bali w pokoju 2-os
 • Zwiedzanie Parku Narodowego Komodo z anglojęzycznym przewodnikiem
 • Śniadania, obiady i kolacje na Rinca i Komodo, śniadania na Bali
 • 3 wycieczki z angielską opieką na Bali, 90 minut masażu
 • Bilety wstępu
 • Ubezpieczenie


CENA NIE OBEJMUJE:

 •     Wizy do Indonezji – 35 USD (należy mieć ze sobą paszport ważny min. 6 miesięcy i 2 zdjęcia)
 • Opłaty wylotowej z Bali – ok. 15 USD
 • Wydatków własnych
 • Zwyczajowych napiwków
 • Imprez fakultatywnych


WYCIECZKI NA BALI:
 
A) PIĘKNO KINTANAMI (8 godzin)
Niezwykła trasa ukazująca czar folkloru balijskiego: możliwość obejrzenia tradycyjnego tańca Barong & Kris Dance, zwiedzanie wioski Celuk - centrum wyrobu ozdób ze srebra oraz Mas Village, której mieszkańcy kultywują bramińskie tradycje rzeźbiarskie. Podziwianie drugiego pod względem wielkości wulkanu na Bali Mount Batur. Przejazd do Tampaksiring (święte źródła)
 
B) NIEZAPOMNIANY ZACHÓD SŁOŃCA (4 godzin)
Zwiedzanie świątyni Pura Taman Ayun w Mengwi; pobyt w Alas Kedaton - małpim gaju, gdzie oprócz    małp, można podziwiać wyjatkowych rozmiarów nietoperze; zakończenie wycieczki to urzekający zachód słońca i podziwianie świątyni Tanah Lot - najczęściej fotografowanego zabytku kultury sakralnej na wyspie sięgający czasów dynastii Majapahit
 
C) MISTYCZNE WSCHODNIE BALI (8 godzin)
Podziwianie krajobrazu wschodniej części wyspy z dominującym najwyższym szczytem i najbardziej znanym wulkanem na Bali Gunung Agung (3142 m; ostatnia zanotowana erupcja w 1963 r.). Zwiedzanie Pura Besakih - kompleksu 23 świątyń hinduistycznych na Bali z zbudowanym na jednym ze zboczy wulkanu, z których początki najważniejszej Pura Penataran Agung sięgają okresu megalitycznego. Zwiedzanie tradycyjnej wioski Penglipuran. W drodze powrotnej zwiedzanie Klungkung – centrum kultury i sztuki dawnego królestwa Klungkung.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.