Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Laos, Wietnam 16 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa –Luang Prabang    

Spotkanie grupy na MDL im. F. Chopina w Warszawie– halaodlotów przy stanowisku odpraw. Odlot do Luang Prabang.
 
2 DZIEŃ:

Luang Prabang

Przylot do Luang Prabang. Transfer do hotelu. Czas wolny. Nocleg.
 
3 DZIEŃ:

Luang Prabang         

Śniadanie. Zwiedzanie LUANG PRABANG (lista UNESCO): świątyni Wat Xieng – najwspanialszej świątyni Luang Prabang, malowniczo położonej na wysokiej skarpie nad Mekongiem, świątyni Wat Wisunalat, dawnego Pałacu Królewskiego. Rejs po Mekongu do świętych jaskiń PAK OU. Powrót do Luang Prabang. Nocleg.
 
4 DZIEŃ:

Luang Prabang –Pakse - Don Khong

Śniadanie. Transfer na lotnisko, Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Pakse. Przyjazd i zwiedzanie ruin światyń Khmerskich; Wat Phu (wpiosane na liste UNESCO). Przejazd do Don Khong – największej wyspy Krainy Czterech Tysięcy Wysp. To jeden z prawdziwych cudów natury. W tym miejscu Mekong się rozszerza, tworząc na szerokość 14 km niezwykle malowniczą sieć kanałów, skał, piaszczystych ławic i wysp. Zakwaterowanie i nocleg.
 
5 DZIEŃ:

Don Phong - Khon Phapheng - Pakse  

Śniadanie. Przejazd do miasteczka Ban Khone, gdzie doskonale zachowały się slady francuskiego kolonializmu. Przejazd do pięknych wodospadów Liphi, położonych na granicy Kambodży i Laosu oraz słynnych wodospadów w Khone Phapheng, wśród których znajduje się największy wodospad południowo-wschodniej Azji. Przejazd do Pakse. Nocleg.
 
6 DZIEŃ:

Pakse – Vientiane

Śniadanie. Zwiedzanie Pakse oraz czas wolny na własne zwiedzanie, po południu transfer na lotnisko. Przelot do przelot do stolicy Laosu – Vientiane. Zwiedzanie VIENTIANE: świątyni Wat Si Saket, uważanej za najstarszą oryginalną świątynię w Vientiane, położonej obok Pałacu Królewskiego, świątyni Haw Pha Kaew, będącej dawną świątynią królewską, Łuku Triumfalnego – Patouxai. Kolacja z pokazem tradycyjnych tańców laotańskich. Nocleg.
 
7 DZIEŃ:

Vientiane – Hanoi

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Vientiane kompleksu świątynnego ze słynną złotą stupą Pha That Luang. Transfer na lotnisko. Przelot do Hanoi. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
 
8 DZIEŃ:

Hanoi       

Śniadanie. Zwiedzanie HANOI - miasta, które zachowało kolonialny charakter: Starego Miasta z licznymi świątyniami, położonego nad jeziorem Hoan Kiem, Świątyni Literatury, świątyni Quanh Thanh, pagody Tran Quoc, placu Badinh z mauzoleum przywódcy Wietnamu Ho Szi Mina, Muzeum Sztuk Pięknych oraz Muzeum Historycznego w którym znajduje się najbogatsza kolekcja sztuki ludu Czamów. Dla chętnych przejażdżka rikszami po Starym Mieście Hanoi. Nocleg.
 
9 DZIEŃ:

Hanoi - Ha Long

Śniadanie. Przejazd nad Zatokę Ha Long (lista UNESCO). Około 1600 malowniczych, w wiekszosci nie zamieszkałych wapiennych wysp wyrastających pionowymi zboczami z morza o niejednokrotnie niesamowitych kształtach tworzących zapierającą dech w piersiach scenerię. Nazwa zatoki Ha Long oznacza „miejsce gdzie Smok zszedł do morza”. Zaokrętowanie na typowo wietnamskiej dżonce,
obiad i kolacja  w czasie rejsu. Nocleg na dżonce.
 
10 DZIEŃ: 

Ha Long- Hanoi

Dla chętnych podziwianie wschodu słońca. Śniadanie na dżonce, kontynuacja rejsu wśród wynurzających się z wody skał, ogladanie jaskiń. Obiad na dżonce. Przejazd do Hanoi po drodze wizyta w wiosce Dong Trieu, słynnej z pięknego rękodzieła m.in. niebiesko-białej ręcznie malowanej ceramiki. Zakwaterowanie w hotelu w Hanoi, nocleg.
 
11 DZIEŃ:

Hanoi – Hue  

Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot i zwiedzanie miasta HUE: rejs łodziami po rzece Huong, wizyta w 7-pietrowej pagodzie Thien Mu, zwiedzanie cytadeli i grobowców Minh Mang i Khai Dinh - cesarzy stolicy politycznej, kulturalnej i religijnej Wietnamu za panowania dynastii Nguyen, /której zabytki zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO/, wizyta na rynku Dong Ba. Nocleg.
 
12 DZIEŃ:

Hue – Hoi An

Śniadanie. Przejazd do miasteczka Hoi An, po drodze podziwianie Marmurowych Gór oraz wykutej w skale wioski NON NUOC. Zwiedzanie HOI AN (lista UNESCO): spacer po dawnym porcie handlowym, wizyta w tradycyjnym chińskim domu, świątyni Phuc Kien, oglądanie 400-letniego japońskiego krytego mostu, wizyta na barwnym, miejscowym bazarze. Obiad. Nocleg w Hoi An.
 
13 DZIEŃ:

Hoi An - Danang - Sajgon    

Śniadanie. Przejazd do Danang Transfer na lotnisko, przelot do Sajgonu. Zwiedzanie SAJGONU: dawnego pałacu prezydenta Thieu, katedry Notre Dame, pagód Thien Hau i Giac Lam, przejazd przez tętniącą życiem i pełną sklepików chińską dzielnicę Cholon, bazar Binh Tay. Obiad. Nocleg w Sajgonie.
 
14 DZIEŃ:

Sajgon- Cu Chi - Taj Ninh -Sajgon    

Śniadanie, przejazd i zwiedzanie słynnych tuneli CU CHI, które są symbolem walki o wolność, następnie wizyta w świątyni kaodaistycznej w TAY NINH, powrót do Sajgonu, nocleg.
 
15 DZIEŃ:

Sajgon – Warszawa

Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, odlot do Warszawy.
 
16 DZIEŃ:

Warszawa
Przylot do Warszawy.
 


Cena już od 6950 PLN + 2195 USD/os.

 

CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Luang Prabang, Sajgon -Warszawa (przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych)
 • przeloty w Laosie i Wietnamie, przejazdy mikrobusem lub autokarem z klimatyzacją zgodnie z programem
 • zakwaterowanie w hotelach ***/**** w pokojach 2 os. z łazienką i klimatyzacją, nocleg na łodzi w czasie rejsu po zatoce Ha Long
 • śniadania w większości w formie bufetu, obiady, kolacje zgodnie z programem
 • opiekę pilota na całej trasie oraz pilotów lokalnych
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • wizę do Wietnamu
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • wizy do Laosu ok. 35 USD
 • opłat lotniskowych ok. 50 USD
 • posiłków nie ujętych w programie
 • zwyczajowych napiwków ok. 4 USD dziennie
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie

 
 Dopłata do pokoju 1–osobowego 665 USD

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.