Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Perły Emiratów 8 dni

POLSKA - DUBAJ - ABU DHABI - AL AIN - DUBAJ - FUJAIRAH - DUBAJ - SHARJAH - RAS AL KHAIMAH -  DUBAJ - POLSKA

DZIEŃ 1:

Wylot z Polski i przelot do Dubaju. Po przylocie spotkanie z przedstawicielem i przejazd do hotelu. Wypoczynek i nocleg.


DZIEŃ 2:

Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju, jednej z najnowocześniejszych metropolii świata, w której  zachwycają cuda współczesnej architektury i zabytkowe relikty przeszłości. W programie Palm Island (sztuczna wyspa usypana na dnie szelfu, stoją na niej ekskluzywne budynki mieszkalne, hotele i rezydencje), rzut oka na Atlantis The Palm (jeden z najlepszych hoteli świata, oryginalna budowla na „szczycie” korony sztucznej plamy), a także na słynny Burj-Al Arab Hotel (symbol Dubaju, arcydzieło architektury i designu, ma 321 m wysokości, przypomina ogromny żagiel), najwyższy (828 m, ponad 160 pięter) budynek świata Burj Khalifa (opcjonalnie, bilet wstępu dodatkowo płatny).

Przejazd przez słynne, zbudowane z rozmachem strefy bezcłowe - Internet City (przedstawicielstwa światowych gigantów technologii, np. Microsoft, IBM, Nokia, Siemens), Media City (prasa, wydawnictwa, media, np. Reuters, CNN, BBC), Knowledge Village (450 instytucji naukowych I akademickich, np. The British University, Cambridge College International), bajkowy pałac szejka Mohammeda, jedna z najważniejszych artylerii miasta - Sheikh Zayed Road,

LUB

Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju - podróż w czasie do Al Bastakiya (stara, zabytkowa dzielnica wzdłuż kanału Creek), wizyta w Muzeum Dubaju, w 180-letnim Al Fahidi Ford (zamknięty w piątek), przepłynięcie przez kanał Dubai Creek taksówką wodną „Abra” na tradycyjny targ złota i przypraw. Powrót do hotelu. Wieczorem (opcjonalnie, za dodatkową opłatą) rejs z kolacją na tradycyjnej łodzi Dhow lub safari z kolacją w pustynnym obozie. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 3:

Po śniadaniu wyjazd do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Dhabi. Przejazd przez miasto. Jebel Ali - największy port Środkowego Wschodu, przystanek przed Grand Mosque of Sheikh Zayed - pięknym, marmurowym meczetem, jednym z największych na świecie (może pomieścić 30 tys. wiernych), podróż najsłynniejszą drogą wzdłuż wybrzeża Corniche, skąd roztacza się widok na meczety, eleganckie rezydencje i apartamenty, przerwa na podziwianie z zewnątrz Emirates Palace (hotel-pałac, drugi na świecie, któremu przyznano 7*).

Przejazd na sztuczną wyspę YAS, gdzie znajduje się tor Formuły 1 i park tematyczny Ferrari World  (opcjonalnie, bilet wstępu dodatkowo płatny), czas wolny w Marina Mall - najstarszym i renomowanym centrum handlowym miasta, przejazd przez wyspę Saadiyat, na której znajdują się eleganckie sklepy, centra biznesowe i hotele. Przejazd do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 4:

Po śniadaniu podróż (ok. 2 godziny) do wyjątkowego miasta-ogrodu Al Ain, wjazd na najwyższy szczyt ZEA - Jebel Hafeet, następnie targ wielbłądów, malowniczy fort na pustyni - Al Dżahili, wizyta w Muzeum Narodowym Al Ain oraz w Parku Archeologicznym Hili, gdzie znajdują się  stanowiska z epoki brązu, fragmenty osad, groby. Czas wolny. Przejazd do Dubaju, nocleg w hotelu.

 
DZIEŃ 5:

Po śniadaniu wyjazd na wschodnie wybrzeże przez malownicze tereny gór i pustyni, przez słynne oazy Dhaid i Masafi, aż do Fujairah. To stolica emiratu o tej samej nazwie, usytuowanego nad Zatoką Omańską. W programie zwiedzania fort otoczony starymi domostwami, muzeum, zabytkowy meczet Bidiya, spacer po lokalnym targu. Powrót do Dubaju, zakwaterowanie w hotelu i nocleg.


DZIEŃ 6:

Po śniadaniu czas wolny lub wyjazd do Musandam (Oman). Po drodze bajeczna sceneria wybrzeża i gór. Rejs tradycyjną łodzią (na pokładzie drink powitalny, herbata i kawa oraz lunch - w cenie). Podczas tej wodnej podróży czas na opalanie, podziwianie krajobrazów (m.in. jaskiń, plaż, gór, morza i… jeśli dopisze szczęście - delfinów), błogi wypoczynek, kąpiel i snorkeling. Po południu powrót do Dubaju do hotelu, nocleg.

 
DZIEŃ 7:

Po śniadaniu wyjazd do Sharjah. Po przybyciu do Sharjah przejazd przez miasto. Cultural Square, bazar Majahrah, Muzeum Dziedzictwa Kulturowego, słynny bazar Blue Souq (dywany, biżuteria, złoto), czas wolny na zakupy. Przejazd do najbardziej wysuniętego na północ emiratu Ras Al Khaimah przez najmniejszy ze wszystkich emiratów – Ajman.

Dzięki ukształtowaniu powierzchni zachwyca malowniczym krajobrazem oaz, gór, pustyni i wody. Zwiedzanie Muzeum Narodowego w niegdysiejszym pałacu królewskim. Wizyta w Al Jazirah Al Hamra - starym mieście na wybrzeżu z wieloma nowoczesnymi projektami i okręgiem przemysłowym. Transfer do Dubaju, nocleg w hotelu.


DZIEŃ 8:

Transfer na lotnisko w Dubaju, odlot do Polski.

 

Cena już od 4918 PLN/os.

 


CENA ZAWIERA:

 • Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi,
 • transport klimatyzowanym busem/autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach wg oferty,
 • wyżywienie wg oferty,
 • usługi polskojęzycznego przewodnika,
 • ubezpieczenie od KL, NNW,bagażu i chorób przewlekłych,
 • VAT.


CENA NIE ZAWIERA:

 • Opłaty wizowej (250 PLN / os. - płatne podczas dokonywania rezerwacji),
 • kosztów realizacji programu (120 USD / os. - obowiązkowo płatne na miejscu u rezydenta),
 • napiwków (około 35 USD / os. - obowiązkowo płatne na miejscu u rezydenta),
 • wycieczek fakultatywnych (opcjonalnie, płatne na miejscu u rezydenta, bilet wstępu do Burj Khalifa - przy wcześniejszej rezerwacji około 40 USD / os., bilet wstępu do Ferrari World - około 70 USD / os., rejs Dhow Cruise z kolacją - około 45 USD / os., safari z kolacją - około 55 USD / os.) ,
 • rejs do Omanu - około 100 USD / os.),
 • wydatków własnych,
 • dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


DODATKOWE INFORMACJE:

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W przypadku wystąpienia siły wyższej (warunki pogodowe, demonstracje, czasowe zamknięcie dróg itp.) - w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu podczas jego realizacji. Wycieczka obejmuje usługi polskojęzycznego przewodnika. Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o wypoczynek.

   
WIZY:

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Opłata wizowa jest obowiązkowa i wynosi 250 PLN / osobę (płatne podczas dokonywania rezerwacji). Nie ma możliwości uzyskania wizy na granicy bez uprzedniego uzyskania promesy wizowej. Klienci zobowiązani są do dostarczenia w JPG lub GIF kolorowego skanu ostatniej strony paszportu (ze zdjęciem). Skany prosimy dostarczyć drogą elektroniczną, maksymalnie na 5 dni przed datą wylotu.

W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy, że urząd imigracyjny może nie zdążyć z wyrobieniem promesy. Promesy wizowe odsyłane są klientowi droga elektroniczną. Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.