Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Wietnam 15 dni

1 DZIEŃ:

Warszawa – Hanoi  

Spotkanie grupy na MDL im. F. Chopina w Warszawie– halaodlotów przy stanowisku odpraw. Odlot do Rangunu.
 
2 DZIEŃ:

Hanoi – Ha Long  

Przylot do stolicy Wietnamu – Hanoi. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zwiedzanie HANOI - miasta, które zachowało kolonialny charakter: Starego Miasta z licznymi świątyniami, położonego nad jeziorem Hoan Kiem, Świątyni Literatury, świątyni Quanh Thanh, pagody Tran Quoc, placu Badinh z mauzoleum przywódcy Wietnamu Ho Szi Mina, Muzeum Sztuk Pięknych. Dla chętnych przejażdżka rikszami po Starym Mieście Hanoi. Obiad w trakcie zwiedzania. Nocleg.
 
3 DZIEŃ:

Hanoi - Ha Long        

Śniadanie. Przejazd nad Zatokę Ha Long (lista UNESCO), która często nazywana jest Wietnamskim 8 Cudem Świata. Około 1 600 malowniczych, w wiekszości niezamieszkałych wapiennych wysp wyrastających pionowymi zboczami z morza o niejednokrotnie niesamowitych kształtach tworzą zapierającą dech w piersiach scenerię. Nazwa zatoki Ha Long oznacza „miejsca gdzie Smok zszedł do Morza”. Zaokretowanie na typowo wietnamskiej dżonce, rozpoczęcie rejsu wsród mogotów i wysepek. Obiad, kolacja i nocleg na dżonce.  


4 DZIEŃ:

Ha Long - Hanoi       

Dla chętnych podziwianie wschodu słońca. Śniadanie na dżonce, kontynuacja rejsu wśród wynurzających się z wody skał, oglądanie jaskiń, obiad na dżonce. Zakończenie rejsu. Przejazd do Hanoi po drodze wizyta w wiosce Dong Trieu, słynnej z pięknego rękodzieła m.in. niebiesko-białej ręcznie malowanej ceramiki. Zakwaterowanie w hotelu w Hanoi, nocleg.
 
5 DZIEŃ:

Hanoi – Hue    

Transfer na lotnisko, przelot i zwiedzanie miasta HUE: rejs łodziami po rzece Huong, wizyta w 7-pietrowej pagodzie Thien Mu, zwiedzanie cytadeli i grobowców Minh Mang i Khai Dinh - cesarzy stolicy politycznej, kulturalnej i religijnej Wietnamu za panowania dynastii Nguyen, /której zabytki zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO/, wizyta na rynku Dong Ba. Nocleg.
 
6 DZIEŃ:

Hue – Hoi An

Śniadanie. Przejazd do miasteczka Hoi An, po drodze podziwianie Marmurowych Gór oraz wykutej w skale wioski NON NUOC. Zwiedzanie HOI AN (lista UNESCO): spacer po dawnym porcie handlowym, wizyta w tradycyjnym chińskim domu, świątyni Phuc Kien, oglądanie 400-letniego japońskiego krytego mostu, wizyta na barwnym, miejscowym bazarze. Obiad w trakcie zwiedzania. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 
7 - 9 DZIEŃ:

Hoi An

Sniadanie. Wypoczynek na plażach Morza Południowo Chińskiego. Nocleg.
 
10 DZIEŃ:

Hoi An – My Son - Danang

Śniadanie. Przejazd do MY SON (lista UNESCO), obejrzenie kompleksu światyń zbudowanych miedzy VIII a XIII w przez lud Czamów. Polski architekt i konserwator zabytków Kazimierz Kwiatkowski kierujacy pracami konserwatorskimi w Wietnamie w latach 1981 – 1997 z znacznym stopniu przyczynił się do ratowania zarównego tego kompleksu jak i zabytkowego miasta Hoi An. Przejazd do Danang, zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.
 
11 DZIEŃ:

Danang - Sajgon   

Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Sajgonu. Zwiedzanie SAJGONU: dawnego pałacu prezydenta Thieu, katedry Notre Dame, pagód Thien Hau i Giac Lam, przejazd przez tętniącą życiem i pełną sklepików chińską dzielnicę Cholon, bazar Binh Tay. Nocleg w Sajgonie.
 
12 DZIEŃ:

Sajgon- Cu Chi - Taj Ninh -Sajgon    

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie słynnych tuneli CU CHI, które są symbolem walki o wolność, następnie wizyta w świątyni kaodaistycznej w TAY NINH, powrót do Sajgonu, nocleg.
 
13 DZIEŃ:

Sajgon – Delta Mekongu – Sajgon

Śniadanie. Przejazd do Vinh Long miasta słynnego z pływającego po Mekongu targu oraz sadów. Wizyta w tradycyjnej wiosce, krótki pokaz muzyki z Delty Mekongu, czas wolny na zakupy na targu egzotycznych owoców. Powrót na kolacja i nocleg do Sajgonu.
 
14 DZIEŃ:

Sajgon – Warszawa

Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko, odlot do Warszawy.
 
15 DZIEŃ:

Warszawa

Przylot do Warszawy.
 

 

Cena już od 6250 PLN + 2190 USD/os.


CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Hanoi, Sajgon - Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
 • przeloty w Wietnamie , przejazdy mikrobusem z klimatyzacją zgodnie z programem.
 • zakwaterowanie w hotelach **** w pokojach 2 os. z łazienkami i  klimatyzacją oraz 1 nocleg na łodzi
 • śniadania w większości w formie bufetu, śniadanie i kolacje zgodnie z programem
 • opiekę pilota
 • opiekę anglojęzycznych przewodników
 • wizę do Wietnamu
 • ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
 • VAT 


CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 100 USD
 • napojów do obiadów i kolacji
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych (około 4 USD dziennie)
 • opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat za filmowanie i fotografowanie


    Dopłata do pokoju 1-osobowego:  570 USD

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.