Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Wietnam wycieczka objazdowa 10 dni

HANOI - HALONG - HUE - HOI AN - DANANG


Dzień 1. Warszawa - Hanoi.
Wylot z Warszawy.


Dzień 2. Hanoi.

Przylot do Hanoi i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny na odpoczynek po trudach podróży. Po południu przewidziana jest fakultatywna przejażdżka rowerowa po starych dzielnicach Hanoi i spacer wokół Jeziora Hoan Kiem, wizyta w świątyni Ngoc Son oraz przedstawienie teatru marionetek. Wieczorem opcjonalna kolacja w restauracji. Noc w Hanoi.


Dzień 3. Hanoi.
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Wietnamu zwanego "Paryżem Wschodu". Zobaczymy Mauzoleum i kompleks Ho Chi Minha, a także francuski Pałac Prezydencki z czasów kolonialnych, Pagodę Jednej Kolumny z XI wieku oraz Pagodę Tran Quoc - najstarszą w Hanoi. Zobaczymy również Świątynię Literatury - zbudowaną w XI wieku, dedykowaną Konfucjuszowi i jego filozofii. Następnie wycieczka fakultatywna - przejazd do pobliskiej wioski Van Giang na domowy pokaz wietnamskiej sztuki kulinarnej zakończony przepysznym obiadem. W drodze powrotnej wstęp do Muzeum Etnograficznego gdzie podziwiać można tradycyjne stroje ludowe i stare budownictwo w skali 1 do 1. Wieczorem, po powrocie do hotelu, czas wolny.


Dzień 4. Hanoi - Halong.
Po śniadaniu podróż przez Czerwoną Rzekę w kierunku Ha Long. Po dotarciu na miejsce rejs tradycyjną chińską dżonką po sławnej Zatoce Ha Long, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ostatnio również uznanej za jeden z turystycznych cudów świata. Na niewielkim obszarze malowniczej zatoki znajduje się ok. 3000 wysepek wystających nad lustro wody i kryjących tajemnicze jaskinie i zakamarki. W trakcie rejsu na pokładzie statku obiad ze świeżo złowionych owoców morza i orzeźwiające drinki. Będzie również czas na pływanie i opalanie na pokładzie. Kolacja i nocleg na statku.


Dzień 5. Halong - Hanoi - Hue.
Przed śniadaniem ranne ptaszki zapraszamy do kąpieli w ciepłych wodach zatoki i Tai Chi na pokładzie. Następnie śniadanie, w czasie rejsu można podziwiać malownicze widoki urokliwych zatoczek i wysepek. Na pokładzie serwowany jest lunch. Po przybiciu do portu przejazd do Hanoi i czas wolny. Wieczorem przejazd na dworzec kolejowy w Hanoi, skąd odbędzie się nocny przejazd pociągiem do Hue. Kolacja w pociągu we własnym zakresie. Nocleg w pociągu.


Dzień 6. Hue.
Dojazd do Hue, transfer do hotelu na śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie Hue będącego niegdyś stolicą południowej części Wietnamu i siedzibą cesarzy z dynastii Nguyen. Wycieczka fakultatywna - poranny rejs po romantycznej Rzece Perfumowej - przystanki na zwiedzanie monumentalnej pagody Thien Mu oraz XIX-wiecznego grobowca Minh Mang, na który składa się ok. 40 budowli cywilnych i sakralnych. Następnie specjalny obiad wegetariański u mniszek w pagodzie Dong Thuyen. Po południu zwiedzanie Cesarskiej Cytadeli i Zakazanego Miasta zbudowanego w XIX wieku za czasów panowania dynastii Nguyen. Na koniec dnia targowisko Dong Ba i powrót do hotelu na nocleg.


Dzień 7. Hue - Hoi An.
Po śniadaniu wyruszamy w stronę Hoi An. Po drodze przystanek na pięknej białej plaży malowniczej wioski rybackiej Lang Co. Kolejny przystanek w Danang, odpoczynek na pięknej piaszczystej plaży Non Nuoc i fakultatywny lunch w lokalnej restauracji. Po przyjeździe do Hoi An popołudniowa wycieczka po starym mieście wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO. W czasie wycieczki zwiedzanie m. in. Mostu Japońskiego, Pagody Chua Ong, chińskiej hali zgromadzeń, 200-letni dom Tam Ky oraz kolorowy lokalny ryneczek. Pozostała część dnia to czas wolny na odpoczynek i na kolację we własnym zakresie. Nocleg w Hoi An.


Dzień 8. Hoi An - Danang - Hanoi.
Śniadanie. Przelot do Da Nang. Kolacja wliczona w cenę.


Dzień 9. Hanoi - Warszawa
Wylot z Hanoi. Lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie. W przypadku osób przedłużających pobyt o wypoczynek na plaży, transfer do wybranego hotelu w Hoi An -  zobacz naszą ofertę hoteli w Wietnamie

Cena: 6.930 PLN/os.


Cena zawiera:

 • przelot Warszawa - Hanoi - Warszawa z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją, 1 nocleg na statku Hailong Junk, 2 noclegi w pociągach w przedziałach 4 osobowych
 • wyżywienie wg programu - śniadania w cenie, 3 lunche w cenie, 1 kolacja w cenie. Możliwość organizacji obiadu/kolacji na miejscu w cenie ok 10-15 USD/os.
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wedłg programu, bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego w języku angielskim i polskiego pilota

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym
 • dopłaty do przelotu Danang - Hanoi - 130 USD/os. płatne przy rezerwacji według kursu dnia
 • kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 35 USD/os.
 • wycieczek fakultatywnych - 55 USD/os. płatne pilotowi na miejscu
 • dopłat do dodatkowych posiłków niewymienionych w programie ok. 10-15 USD/os. za posiłek
 • zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników
 • kosztów uzyskania wizy wietnamskiej ok. 230 PLN/os. wniosek wizowy dostępny pod tym linkiemTagi: wycieczki do Wietnamu, hotele w Wietnamie, Sajgon, Hanoi, Wietnam wycieczki objazdowe, rezerwacje hoteli

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.