Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Chorwacja 9 dni

Trasa zagraniczna:

Zagrzeb – Wybrzeże Adriatyckie – Krka – Sibenik – Split – Południowa Dalmacja – Dubrownik – Makarska – Wybrzeże Adriatyckie – Plitvice

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd non stop przez Czechy, Austrię, Słowenie do Chorwacji na późny nocleg do hotelu w okolicach Zagrzebia.


DZIEŃ 2:

Śniadanie. Wyjazd do Zagrzebia, zwiedzanie Starówki, katedry św. Stefana, Muzeum Mimary. Przejazd do hotelu na Wybrzeżu Adriatyckim. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 3:

Po śniadaniu wycieczka po Parku Narodowym Krka, jednej z najpiękniejszych pamiątek naturalnych Chorwacji. Przejazd do Sibenika, zwiedzania twierdzy św. Anny oraz katedry św. Jakuba. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wyjazd w stronę Dubrownika. Po drodze zwiedzanie Trogiru, starego miasta z wenecką katedrą św. Lawro. Przejazd do Splitu, zwiedzanie Pałacu Dioklecjana, katedry św. Duje i skarbca. Przejazd na kolację i nocleg do hotelu na Wybrzeżu Adriatyckim w Południowej Dalmacji.


DZIEŃ 5:

Po śniadaniu przejazd do Dubrownika, miasta, które zauroczyło niejednego turystę. Zwiedzanie m.in. klasztoru Franciszkanów, kościoła św. Błażeja, klasztoru Dominikanów. Spacer murami miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 6:

Śniadanie. Dzień wolny, wypoczynek na wybrzeżu Południowej Dalmacji, obiadokolacja, nocleg. (W zależności od ilości chętnych, możliwość uczestnictwa w wycieczce organizowanej przez lokalne biuro chorwackie do Medjugorie lub rejsu statkiem po okolicznych wyspach- opłata około 55 Euro.


DZIEŃ 7:

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Sibenika, po drodze spacer po Makarskiej Riwierze, przyjazd do hotelu na Wybrzeżu Adriatyckim, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 8:

Po śniadaniu wyjazd do Plitwickich Jezior, zwiedzanie Parku Narodowego z 16 jeziorami połączonymi wodospadami i kaskadami. Wyjazd do kraju, przejazd non stop.


DZIEŃ 9:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Cena już od 2099 PLN/os.


CENA ZAWIERA:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, video, barek, wc)
  • 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
  • 7 śniadań i 6 obiadokolacji
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota
  • program turystyczny


CENA NIE ZAWIERA:

  • biletów wstępu i lokalnych przewodników, opłaty klimatycznej - ok. 80 EUR
  • wycieczki fakultatywnej do Medjugorie – ok. 55 EUR
  • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 14 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.


DOPŁATY:

  • do pok. 1-osobowego: 500 zł
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.