Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Londyn - Oxford - Hampton Court 7 dni

Trasa zagraniczna:

Greenwich - Londyn - Windsor - Oxford – Hampton Court

1. DZIEŃ:

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.


2. DZIEŃ:

Przeprawa przez Kanał La Manche promem lub Eurotunelem. Przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie, południk zerowy. Krótki spacer po parku. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Następnie przejażdżka London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, podziwianie panoramy miasta z wysokości 135m. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu na nocleg.


3. DZIEŃ:

Śniadanie. Zwiedzanie najstarszej części Londynu: katedra św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii. Spacer przez Millenium Bridge do Shakespeare Globe Theatre. Następnie zwiedzanie Tower of London – byłego pałacu, a potem więzienia z którego nie było ucieczki. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne (królewski pierścień i jabłko oraz berło z krzyżem i największym na świecie brylantem, korona brytyjska) oraz klejnoty królewskie. Wejście na Tower Bridge, rejs statkiem po Tamizie. Zwiedzanie ogrodu i Pałacu Kensington z królewską kolekcją obrazów oraz strojów dworskich. Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg


4.DZIEŃ:

Śniadanie. Przejazd do Windsoru, zwiedzanie jednej z głównych rezydencji monarchów brytyjskich. Powrót do Londynu. Zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: Parlament i Big Ben, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej, St. James’s Park i pałac Buckingham – największy na świecie pałac królewski, główna rezydencja monarchów brytyjskich. Spacer przez dzielnicę St. James’s do Piccadilly Circus z figurką Erosa.

Leicester Square – centrum artystycznej dzielnicy West End, Trafalgar Square z 61-metrową kolumną Nelsona, otoczoną pomnikami i fontannami. Zwiedzanie Galerii Narodowej z dziełami m.in. Vincenta van Gogha, Rubensa, Rembrandta, Moneta. Obiadokolacja w dzielnicy Chinatown (fakultatywnie), dla chętnych wizyta w pubie. Powrót do hotelu, nocleg.


5. DZIEŃ:

Śniadanie. Zwiedzanie Hampton Court – jednego z najwspanialszych pałaców wybudowanych za dynastii Tudorów dla Henryka VIII, spacer po XVII-wiecznym ogrodzie z przepięknymi alejami, ze znanym na całym świecie labiryntem z formowanych grabów. Przejazd do Oxfordu, gdzie znajduje się najbardziej renomowana i najstarsza uczelnia Wielkiej Brytanii. Spacer po uniwersyteckiej części miasta: Chris Church College, Merton College, Radcliffe Camera. Powrót do Londynu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu.


6. DZIEŃ:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Zwiedzanie British Museum ze zbiorami bezcennych kolekcji i skarbów świata. Wyjazd z Londynu. Przeprawa przez kanał La Manche promem lub Eurotunelem.


7. DZIEŃ:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

DOPŁATY:

 • do pokoju 1 – os.: 450 zł
 • do 4 obiadokolacji: 290 zł

 

ZNIŻKI:

 • dla dziecka do 12 lat na dostawce jako trzecia osoba w pokoju 2 – os.: 60zł

 

Cena już od 1529 PLN/os.


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

 • 4 noclegi w hotelu** w Londynie,
 • pokoje 2-os. z łazienkami,
 • 4 śniadania,
 • przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, dvd),
 • przeprawę przez Kanał La Manche (prom lub Eurotunel),
 • program turystyczny,
 • opiekę pilota,
 • ubezpieczenie


CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • przewodnika,
 • biletów komunikacji miejskiej, około 125 GBP.
 • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 12 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.