Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Londyn 6 dni

Trasa zagraniczna:

Greenwich - Londyn - Windsor

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.


DZIEŃ 2:

Przeprawa przez Kanał La Manche promem lub Eurotunelem. Przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie, południk zerowy. Krótki spacer po parku. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Wizyta w muzeum Historii Naturalnej, najbardziej znanym i jednym z najciekawszych muzeów Londynu, w którym zgromadzono ponad 70 mln eksponatów z całego świata. Przejażdżka London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, podziwianie panoramy miasta z wysokości 135m. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd do najstarszej części Londynu: katedra św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii. Spacer przez Millenium Bridge do Shakespeare Globe Theatre. Następnie zwiedzanie Tower of London – byłego pałacu, twierdzy, więzienia z którego nie było ucieczki. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne oraz klejnoty królewskie. Wejście na Tower Bridge, następnie rejs statkiem po Tamizie. Zwiedzanie Pałacu Kensington z imponującą kolekcją strojów dworskich oraz z królewska ekspozycją dzieł sztuki. Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd do Windsoru, zwiedzanie najstarszego i największego zamieszkiwanego zamku na świecie. To jedna z głównych rezydencji monarchów brytyjskich. Powrót do Londynu, zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: Parlament, Big Ben, 10 Downing Street, gdzie znajduje się rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej.

Następnie spacer prez St. James’s Park w stronę pałacu Buckingham - głównej rezydencji monarchów brytyjskich. Przejście przez dzielnicę St. James do Piccadilly Circus - wiecznie tętniącego życiem placu z charakterystycznymi reklamami świetlnymi oraz z figurką Erosa. Leicester Square – centrum artystycznej dzielnicy West End, Trafalgar Square z 61-metrową kolumną Nelsona, otoczoną pomnikami i fontannami. Zwiedzanie Galerii Narodowej z dziełami m.in. Vincenta van Gogha, Rubensa, Rembrandta, Moneta. Kolacja w dzielnicy Chinatown (fakultatywnie), dla chętnych wizyta w pubie. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 5:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Zwiedzanie British Museum ze zbiorami bezcennych kolekcji i skarbów świata. Wyjazd z Londynu. Przeprawa przez kanał La Manche promem lub Eurotunelem.


DZIEŃ 6:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Cena już od 1399 PLN/os.


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

 • 3 noclegi w hotelu**, pokoje 2-os. z łazienkami
 • 3 śniadania
 • przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, dvd)
 • przeprawę przez Kanał La Manche (prom lub Eurotunel)
 • ubezpieczenie
 • program turystyczny
 • opiekę pilota


CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do obiektów wymienionych w programie,
 • przewodnika – około 110 GBP
 • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 10 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.


DOPŁATY:

 • do pokoju 1 – os.: 320zł
 • do 3 obiadokolacji: 280zł
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.