Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Lwów i Podole 6 dni

Trasa zagraniczna:

ok. Lwowa - Olesko – Krzemieniec - Poczajów – Zbaraż - Kamieniec Podolski – Chocim – Skała Podolska - Buczacz – Ivano-Frankovsk - Lwów – Żółkiew – Krechów

DZIEŃ 1:

Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd w okolice Lwowa na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.


DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Przejazd przez Olesko (krótkie zwiedzanie) i Krzemieniec (bez zwiedzania). Dalej po drodze zwiedzanie Ławry w Poczajowie (Uwaga: wejście do Ławry; mężczyźni – długie spodnie, kobiety – długa spódnica, chustka na głowie), twierdzy w Zbarażu. Przyjazd do Kamieńca, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


DZIEŃ 3:

Śniadanie. Wyjazd do Chocimia z przewodnikiem, zwiedzanie historycznej fortecy nad Dniestrem, powrót do Kamieńca. Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego: m.in. rynek, ratusz, kościół Dominikanów, Katedra św. Piotra i Pawła z minaretem, Zamek Stary i Nowy, pod wieczór czas wolny, kolacja, nocleg.


DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wyjazd do Lwowa przez Skałę Podolską, Buczacz i Ivano–Frankowsk (d. Stanisławów). Przyjazd do Lwowa w godzinach wieczornych, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


DZIEŃ 5:

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, rynek, Katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew ormiańska, kościół Bernardynów. Spacer prospektem Wolności, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Powrót do hotelu, kolacja lub wieczór folklorystyczny (fakultatywnie). Nocleg.


DZIEŃ 6:

Śniadanie. Przejazd do Żółkwi, zwiedzanie Zamku, renesansowego kościoła, klasztoru Dominikanów (zewnątrz). Następnie przejazd do Krechowa, zwiedzanie obronnego klasztoru Bazylianów. Po południu wyjazd w kierunku granicy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości.


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


CENA ZAWIERA:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek , wc) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
  • 5 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
  • 5 śniadań i 5 obiadokolacji
  • program turystyczny
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie


CENA NIE ZAWIERA:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i kosztów lokalnych przewodników – ok. 40 EUR
  • udziału w wieczorku lwowsko-folklorystycznym – ok. 20 EUR (wymagane min. 30 uczestników)
  • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 10 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.


DOPŁATY:

  • do pokoju 1-osobowego: 400zł
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.