Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Paryż 6 dni

Trasa zagraniczna:

Paryż - Wersal - Bruksela


DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd nocny przez Niemcy do Francji.


DZIEŃ 2:

Przyjazd do Paryża. Spacer przez plac Opery ze słynną operą Garnier, Plac Vendome z hotelem Ritz, domem w którym mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin oraz kolumną z posągiem Napoleona, Wielkie Bulwary. Zwiedzanie galerii figur woskowych Grevin. Kolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.


DZIEŃ 3:

Śniadanie. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Następnie przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża: plac Bastylii z Kolumną Lipcową, plac Republiki z rzeźbą Marianne - symbolem Republiki Francuskiej, plac Zgody Place de la Concorde) z obeliskiem z Luksoru.

Luwr - jedno z najstarszych i najważniejszych na świecie muzeów z najbogatszymi zbiorami sztuki francuskiej i światowej. Następnie muzeum d’Orsay z obrazami największych impresjonistów. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wieczorem spacer po Polach Elizejskich oraz wejście na Łuk Triumfalny. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, miejsca rezydencji królów francuskich - zwiedzanie kompleksu pałacowo -ogrodowego. Powrót do Paryża i dalsze zwiedzanie: muzeum Rodina z dziełami m. in. Vincenta van Gogha, Claude,a Moneta, Renoira, Kamille Claudel. Spacer po ogrodzie z najsłynniejszymi rzeźbami Rodina. Hotel des Invalides z grobowcem Napoleona Bonaparte.

Awangardowe Centrum Pompidou, fontannąa Strawińskiego, potem spacer na wyspę Cite z katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości, św. Kaplicą. Pont Neuf - najstarszy most w mieście. Następnie Dzielnica Łacińska (Sorbona, Panteon z grobem m. un. Marii Skłodowskiej - Curie, Ogród Luksemburski). Wjazd na wieżę Eiffla, Pola Marsowe. Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 5:

Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum Paryża. Spacer po dzielnicy Montmartre – Bazylika Sacre Coeur, plac Artystów (Place du Tertre), kabaret Moulin Rouge oraz plac Pigalle, czas wolny. Wyjazd z Paryża. Po drodze zwiedzanie Brukseli m.in.: stare miasto z Grand Place, symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) oraz Dzielnica Europejska. Nocny przejazd przez Niemcy w kierunku Polski.


DZIEŃ 6:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.


Program wycieczki jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


DOPŁATY:

 • do pokoju 1-os: 295 zł
 • do 3 obiadokolacji: 220 zł

 

ZNIŻKI:

 • dla dziecka do 12 lat na dostawce jako trzecia osoba w pokoju 2 os.: 60 zł
 • dla 2 dzieci do lat 12 z 2 osobami dorosłymi (oddzielny pokój 2 os.): 60 zł/dziecko.

 

Cena już od 1150 PLN/os.


CENA OBEJMUJE:

 • 3 noclegi w hotelu, pokoje 2 – osobowe z łazienką
 • 3 śniadania
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd, barek)
 • ubezpieczenie
 • opiekę pilota


CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • biletów komunikacji miejskiej,
 • przewodników w Luwrze i Wersalu
  Orientacyjny koszt: osoby powyżej 26 lat około 110 EUR, osoby poniżej 26 lat około 75 EUR.
 • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 10 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.