Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Paryż i Zamki nad Loarą lub Disneyland

Trasa zagraniczna:

Paryż – Wersal – Dolina Loary (zamki: CHAMBORD, CHENONCEAUX, AMBOISE) lub DISNEYLAND - Bruksela

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju wg rozkładu. Przejazd nocny przez Niemcy w kierunku Francji.


DZIEŃ 2:

Przyjazd do Paryża. Spacer przez plac Opery ze słynną operą Garnier, plac Vendome z hotelem Ritz, domem, w którym mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin oraz kolumną z posągiem Napoleona, Wielkie Bulwary. Zwiedzanie galerii figur woskowych Grevin. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd do hotelu komunikacją miejską. Zakwaterowanie i nocleg.


DZIEŃ 3:

Śniadanie. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża: plac Bastylii z Kolumną Lipcową, plac Republiki z rzeźbą Marianne - symbolem Republiki Francuskiej, plac Zgody (Place de la Concorde) z obeliskiem z Luksoru. Luwr – jedno z najstarszych i najważniejszych muzeów na świecie, z najbogatszymi zbiorami sztuki francuskiej i światowej. Następnie muzeum d’Orsay z obrazami największych impresjonistów. Kolacja (fakultatywnie). Wieczorem spacer po Polach Elizejskich oraz wejście na Łuk Triumfalny. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, miejsca rezydencji królów francuskich - zwiedzanie kompleksu pałacowo - ogrodowego. Powrót do Paryża i dalsze zwiedzanie: muzeum Rodina z dziełami m. in. Vincenta van Gogha, Claude'a Moneta, Renoira, Kamille Claudel, spacer po ogrodzie z najsłynniejszymi rzeźbami Rodina.

Hotel des Invalides z grobowcem Napoleona Bonaparte. Awangardowe Centrum Pompidou, fontanna Strawińskiego potem spacer na wyspę Cite z katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości, św. Kaplicą. Pont Neuf - najstarszy most w mieście. Następnie Dzielnica Łacińska: Sorbona, Panteon z grobem m. in. Marii Skłodowskiej - Curie, Ogród Luksemburski. Wjazd na wieżę Eiffla, Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 5:

WARIANT Z ZAMKAMI: Śniadanie we wczesnych godzinach rannych. Przejazd w Dolinę Loary. Zwiedzanie zamków: największego CHAMBORD, najczęściej odwiedzanego CHENONCEAUX oraz zamku w najpiękniejszym miasteczku w Dolinie Loary AMBOISE z rezydencją Le Clos Luce, gdzie ostatnie 3 lata życia mieszkał i pracował Leonardo da Vinci. Czas na zakup wina z Doliny Loary. Powrót do Paryża, spotkanie z częścią grupy przebywajacą w Disneylandzie, późna obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.


WARIANT Z DISNEYLANDEM: Śniadanie we wczesnych godzinach rannych, dowóz do stacji kolejki RER – bezpośredniej linii do Disneylandu (przejazd i pobyt w Disneylandzie bez opieki pilota). Wieczorem powrót do Paryża, spotkanie z częścią grupy przebywającą w Dolinie Loary, późna obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.


DZIEŃ 6:

Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum. Spacer po dzielnicy Montmartre – bazylika Sacre Coeur, plac Artystów – Place du Tertre, kabaret Moulin Rouge oraz plac Pigalle. Czas wolny. Po południu wyjazd z Paryża. W drodze powrotnej do Polski krótkie zwiedzanie Brukseli m.in.: stare miasto z Grand Place, symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) oraz Dzielnica Europejska. Nocny przejazd przez Niemcy w kierunku Polski


DZIEŃ 7:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Program wycieczki jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


DOPŁATY:

 • Dopłata do pokoju 1-os.: 390 zł
 • Dopłata do 4 kolacji: 280 zł


ZNIŻKA:

 • Zniżka dla dziecka do 12 lat na dostawce jako trzecia osoba w pokoju 2 os.: 60 zł
 • Zniżka dla 2 dzieci do lat 12 z 2 osobami dorosłymi (oddzielny pokój 2 os.): 60 zł/dziecko.

 

Cena już od 1429 PLN/os.


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

 • 4 noclegi w hotelu** na przedmieściach Paryża, w pokojach 2-os. z łazienkami,
 • 4 śniadania,
 • przejazd komfortowym autokarem (barek, klimatyzacja, wc, dvd)
 • program turystyczny,
 • opiekę pilota,
 • ubezpieczenie.


CENA NIE OBEJMUJE:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • biletów komunikacji miejskiej.
  Orientacyjny koszt – wersja z zamkami: osoby powyżej 26 lat około 125 EUR, osoby poniżej 26 lat około 90 EUR wersja z Disneylandem: osoby powyżej 26 lat około 155 EUR, osoby poniżej 26 lat około 120 EUR.
 • obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE! - koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 12 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.