Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Węgry - Budapeszt 5 dni

 

 

1 DZIEŃ: 

Przejazd do Budapesztu.


2 DZIEŃ: 

Zwiedzanie miasta: Wzgórze Gellerta, Plac Bohaterów, Bazylika Św. Stefana, Parlament, Wzgórze Zamkowe, spacer uliczkami Budy, kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, Miasto Wodne. Rejs statkiem po Dunaju w obrębie miasta.


3 DZIEŃ: 

Przed południem pobyt na Wyspie Małgorzaty - możliwość skorzystania z jednego z wielu atrakcyjnych kąpielisk Budapesztu PALATINUS. Po południu zwiedzanie Szentendre - ulubionego przez artystów miasteczka w pobliżu Budapesztu. Wieczór w typowej węgierskiej restauracji z programem artystyczno-muzycznym.


4 DZIEŃ:

Wyjazd do Parku Miejskiego. Do wyboru: zwiedzanie Muzeum Sztuk Pięknych, zespołu zamkowego Vajdahunyad, ZOO, pobyt w kąpielisku Szechenyi Furdo, w wesołym miasteczku lub w znanej restauracji GUNDEL. Przejazd najstarszym europejskim metrem do centrum Pesztu. Spacer słynnym deptakiem Vaci
i pobliską naddunajską promenadą. Przejazd do największego centrum handlowo – kulturalno -rozrywkowego DUNA PLAZA.


5 DZIEŃ: 

Przejazd do Warszawy.

Program jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Wybór miejsca w autokarze przy pełnej wpłacie. Zakwaterowanie w hotelach klasy turystycznej w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką, z łazienkami. Cena wycieczki nie obejmuje opłat za wszelkie wstępy, statek i przewodnika. Na wstępy, statek i przewodnika należy przeznaczyć ok. 12 000 forintów (lub równowartość w EUR). Brakujące kolacje można wykupić za pośrednictwem pilota ( ok. 8-10 EUR za jeden posiłek).


Cena juz od 650 PLN/os.


CENA ZAWIERA:

  • przejazdy autokarem
  • opieka polskiego pilota i przewodników lokalnych,
  • zakwaterowanie w hotelu, pokoje z łazienkami, 2-osobowe lub 2-osobowe z dostawką
  • śniadania
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagaż


CENA NIE ZAWIERA:

  • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 12 000 forintów)
  • kolacje (ok. 8-10 EUR/posiłek)

 

 

Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.